téma týdne

Období spadlých listů ;)

9. října 2010 v 20:02 | kami

Podzim se dostal do fáze, kterou na něm tolik obdivuju. Stromy hýří barvami a když se do toho přidá modré nebe v doprovodu sluníčka, proč ne. Když se řekne podzim, vybavím si taky blížící se svátek, sice ne původem český (a takové to poameričťování v podobě Santy atd. fakt nemusím), ale i tak mě baví - Halloween. Hodně lidí to odsuzuje, ale zrovna tenhle svátek se mi líbí. Rozsvícené dýně a koledující děti, všude strašidelná atmosféra. To mi přijde fajn. I když slavit to v ČR by žádný smysl nemělo, protože se k tomu u nás žádné tradice nevztahují. Ale jako takové zpestření toho podzimu ( který je stejně většinou blátivý a upršený, ne naopak ) to je v pohodě. Minulý rok jsme pořádaly s kamarády takovou menší Halloweenskou party a tento rok už to taky plánujem, tak mě napadlo : nemáte nějaký tip nebo nápad na levnou halloweenskou dekoraci? Zkuste napsat do komentářů, budu vám moc vděčná.

Bojkotujeme Talentmanii !!

2. října 2010 v 21:16 | kamča
Nechápu, čím si to Talentmania zasloužila, že je jako téma týdne... Jo aha... blog.cz je vlastně tak trochu s Novou spojený. No ale to je jedno. Mě prostě Talentmania už od začátku nepřipadala ke sledování v úvahu. Já jsem si hned od začátku řekla, že se budu dívat na ČS má talent. A dobře jsem udělala. Má to spád, baví mě to. Když o přestávce přepnu na Novu - zase okoukaný Marešův ksicht a jeho přihlouplé kecy a zase taková ta pravá novácká "show". A hlavně na Primě je to originální světová show a tak když zrovna běží na Nově reklamy na Talentmanii se sloganem: NEJlepší ČS show musím se akorát chytit za hlavu. No toto.... Je mi jasné, že nechcou přijít o sledovanost, ale myslím, že tohle se jim moc nepovedlo. Najednou to cpou všude, za chvíli o tom budou mluvit i v počasí. Ale to je samozřejmě můj názor a jestli s tím nesouhlasíte vaše věc.

Jestli se mnou však souhlasíte a máte FB tak se přidejte do skupiny : Bojkotujeme Talentmanii !!


Náš úspěch

27. června 2010 v 15:16 | Kamča
Někdo by mohl říct, že jsme šprtky ( a taky to všichni říkají :D). Ale to není pravda! Doma se skoro vůbec neučíme, jde to prostě samo od sebe... A o čem tady vůbec mluvím? Na vysvědčení se nám daří zatím každým rokem ( no dobře jednou jsem měla jednu 2 v pololetí) mít samé jedničky. Terka je v 6. třídě a já v osmičce. I když mi někdo nadává (a nejvíce právě takoví čtyřkaři a trojkaři), tak na ně kašlu, protože mi stejně jenom závidí můj úspěch. 

Poslední věty před smrtí xD

17. června 2010 v 18:34 | Teri
1.) Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

2.) Hele, užovka.

3.) Pejsku pojď sem.

4.) Ty že jsi mafián??

5.) Pojďme na něj, vždyť je sám.

6.) Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové polévky?

Zemřel nejškaredší pes světa

15. června 2010 v 15:29 | Terka

Nejošklivější pes světa zemřel ve věku 17 let

Fenka Miss Ellie, která se v minulém roce stala vítězkou soutěže o nejošklivějšího psa světa, zemřela v úctyhodném věku 17 let v americkém Coloradu. Bezsrstá psí dáma, která měla jen pár zadních zubů, stále vyplazený jazyk, vypouklé oči s šedým zákalem a s pihami a strupy na kůži, absolvovala úspěšnou mediální a uměleckou kariéru.

Vítězka titulu o nejošklivějšího psa se v posledních letech objevila na mnoha billboardech, hrála v seriálech, vystupovala v televizních pořadech, a dokonce se ukázala i na divadelních prknech v představeních divadla Comedy Barn v oblasti Pigeon Forge v americkém Tennessee.

Katka

29. května 2010 v 19:33 | kamča
Na tomto filmu jsem byla se školou 25.5.2010. Určitě byste ho měli každý vidět. Kdo si někdy pohrával s myšlenkou, jaké asi je zkusit drogu, tohle by ho určitě odradilo. zavřít okno | Katka - fotogalerie
Tento časosběrný dokument Heleny Třeštíkové je o dívce jménem Katka. Sleduje ji od devatenácti let, kdy žila v terapeutické komunitě Sananim s nadějí na obyčejný život. Šťastný konec ale nenastane. Režisérka zaznamenává ve svém filmu rok za rokem Katčin sestup níž a níž na spirále krádeží, prostituce, fyzického i psychického chátrání, na spirále, přerušované jen občasným vzepětím naděje a odhodlání s drogou skoncovat. Její touha je upřímná, droga ale nakonec vždycky zvítězí.

Mobil pro psy !! :-D

19. května 2010 v 13:00 | terka
Řekněme si na rovinu, že mobil má dnes už kde kdo. I my máme doma několik funkčních i méně funkčních kousků. Proč tedy nepořídit jeden i svému psovi? Firma PetsMobiliti přišla před pár lety na trh s novým výrobkem. Jde o speciální mobil určený zvláště psům. Mobil má tvar kosti a připevňuje se psovi na obojek. Má několik možností využití. Když je pes doma delší čas bez dozoru, stačí jen vytočit správné číslo. Hovor se na psím mobilu automaticky přijme a Vy zjistíte podle zvuků, jakou že to zrovna Váš miláček vyvíjí činnost.HTC Touch Pro 2 Povely ho můžete v případě potřeby usměrnit. Pokud má ve zvyku se na procházkách zaběhnout, pak mu zavoláte a nalákáte ho zpět (tedy v případě, že nebude mít zrovna důležitější věci na práci). A jestliže se ztratí, pak stačí, aby případný nálezce zmáčkl tlačítko a zavolal na mobil Vám a hned víte, kde hledat. Pokud se nenajde jiný volající, můžete si nechat pejska sami vyhledat. Dá se zakoupit i verze se zabudovaným GPS modulem. Ovšem otázkou je, jestli takovému přítulnému psisku neukradne mobil někdo dřív, než se mu stačíte dovolat.

Mobil se samozřejmě dá použít i pro kočky. Takže pokud máte často obavy, jak Váš miláček snáší delší samotu nebo ho po parcích pravidelně naháníte, začněte spořit. Pořízení mobilu asi nebude nejlevnější záležitostí.
zdroj:

1.pokus Nokie o mobil :)

17. května 2010 v 16:33 | Kamča a Terka
Úplně první mobil

Zvláštní mobil xD

17. května 2010 v 15:49 | Terka a Kamča

Scénka ze Superstar (točeno na hotelu) xD

13. května 2010 v 14:22 | Terka

Tohle video jsme jen tak náhodou objevily na youtube.com a je to super :). Fakt sranda :).

Účinkují tam : Chodúr, Bagárová, Lacho, Bendig a Cristovao
 
 

Reklama