téma týdne

Pššt!...aneb naše video na téma ticho:)

20. září 2011 v 21:28 | terinka :D

Dokonalé vystihnutí slova NIC.

21. dubna 2011 v 20:12 | T

Tak to vidím já.

MASAKÉÉÉRR !!!!

14. ledna 2011 v 14:50 | Teri
Našla jsem na netu úplně šíléné video.....
Já mám straach....:(
Je to úplně šílené.....
Já osobně na duchy nevěřím, a tohle je fakt masakér......
Jako varuju vás......budete se bát...:D

Už je to tady... :D

17. prosince 2010 v 18:27 | Teri

Co chci na Vánoce ??......Nevím.. :D

Já vlastně všechno mám.....i když.....všechno se hodí ;)

Vánoce jsou tu už za týden !!! To je hrozné,že ?? :D
Já už mám nakoupené skoro všechny dárky.... ;) zbývají mi tak dva ;)

Už jste viděli tu reklamu na Coca-Colu ?? Mě se líbí ta písničkaa :D


img259/5458/thwoofor7.png
Taková vánoční :P

My sestry KamiTeri se těšíme na vánoce i proto, že příjde dvd z Háčka !!!! (tábora H+H) :D To je dobrý tábor, co ??? :D Posílají ti dvd, kde je natočené vše co se ná tomhle úžasném táboře děje :)...Znáte háčko?? Jestli ne, tak to musíte napravit ;) Na tenhle tábor jezdí i známé osobnosti...jako že třeba ze superstar apod....ale i třeba leoš mareš, který tu dokonce jeden rok dělal vedoucího oddílu ;)  A dokonce tu dostaneš zadara BRAVO :D A jezdí tu i óčko, které tu natačí specialní dj divák !!
A taky tu jsou skvělí h-crew....Ti jsou prostě nejlepší....upe je s nima sranda :D :D
No prostě.....kdo nebyl na háčku tak to nepochopí...a kdo byl tak se u čtení tohoto článku trochu směje, a říka si že jsem koza.....ale že mám naprostou pravdu ;)...Háčko is best 4ever !!
Prostě tábor, který džjééé :D

Jaký máte názor na tábor H+H ??

<3
H-crew ↑

Ať už příjde první vločka !

19. listopadu 2010 v 17:24 | k.k.
První vločka... No doufám, že už brzy příjde. Zatím jen z venku slyším pleskání kapek deště o chodník. Zimu mám docela ráda, ale jen když je sníh. Taková ta blátivá zima je na nic, říkám si, když už zima, tak pořádná a se sněhem ;). Když tak přemýšlím... já už si snad ani nevzpomínám, kdy jsem zažila vánoce se sněhem... Doufám, že letos se to povede...  No nic, abych to shrnula prostě zimu mám ráda, ale jen když sněží, jinak už se šíleně těším na jaro a léto !

Halloweenské special logo na Google !! :)

31. října 2010 v 8:55 | Teri
Dnes 31. října (halloween) je na hlavní stránce Googlu zvláštní logo!! :) nazvané Halloween se Scooby-doo... Je to vlastně komiks...Buď se na Google podívejte sami, nebo se na vzhled tohohle nového halloweenského loga podívejte v tomhle článku ;) J

Naše vlastní písnička na Halloween

29. října 2010 v 17:30 | k+t
Celé odpoledne se tady pokoušíme nahrát svoji vlastní písničku, co by se hodila na Halloween. My máme na to program Virtual DJ, ale nezdá se mi to dost dobré, protože když tam chci nahrát nějaký svůj zvuk, jakože když do toho něco říkám přes mikrofon, tak mi to nějak blbne... No prostě je to těžké na vysvětlení, jen jsem se chtěla zeptat : Neznáte náhodou ještě nějaký jiný (a hlavně dostupný na netu ke stáhnutí) program na vytváření/mixování hudby ?? Moc by nám to pomohlo, potřebujem to totiž na zítřejší oslavu. Předem díky ;).

Jak vyřezat dýni ? :)

26. října 2010 v 21:09 | kamiteri
připravíme si dýni, misku, různé typy nožů, jehlu na špízy, plácačku na mouchy a vosy, a hlavně dávku trpělivosti
nejdříve si v horní čtvrtině nařízneme dlouhatýnským nožem vršek dýně i se stopkou, je dobré si to nejdříve předkreslit a pak začíná zřejmě nesložitější část vyřezávání - totiž oddělit od sebe vršek a spodek dýně - doporučujeme dlouhý nůž a při každém řezu pořádně zakvedlat, a hlavně držet pořádně stopku a snažit se ji táhnout směrem nahoru.
pokud se vám podaří odříznou vršek dýně od spodního dílu, nejste pořezaní ani otrávení touto piplačkou, máte nejhorší za sebou.
vnitřek dýně vydlabeme lžičkou
nakreslíme si tužkou na dýni motiv, který chceme vyřezávat, spousta je jich na internetu,no a pak už jen řežeme a řežeme
Hotovo!! :)

Tipy na Halloweenskou party

26. října 2010 v 21:06 | Teri
Chtěly jsme pořádat Halloweenskou oslavu, tak jak to bylo minulý rok, ale nakonec se to zrušilo. Ale zbylo nám hodně nápadů a postřehu z internetu a podobně, tak jsem si řekla že si to nemusíme nechávat pro sebe. :) Jestli taky uvažujete ještě na poslední chvíli o nějaké "halloweenské párty" tak vám můžeme dát pár nápadu, které můžete použít...... :)

Cemetery :o/

15. října 2010 v 16:56 | Teriini
Cemetery- anglicky hřbitov.......
 Hřbitovy na mě působí takovou zvláštní atmosférou.....
nerada na ně chodím....
na halloweena chceme u kámošky od Kamči pořádat strašidelnou oslavu, na které se má konat stezka odvahy na Hřbitov.......

Ale to vydržím.....bude to sranda ;) Ta oslava co plánují, bude opravdu SUPER :) Mají nakoupené super dekorace, strašidelné jídlo, hudbu a připravené hoodně hezké pozvánky ;)

Tak nám přejte ať se ta "party"vydaří :)
Možná že tu pak dáme i foto !!! :)
A co vy? Jak oslavíte halloweena? ;)

 
 

Reklama