Playlist

PLAYLIST ♡ THROWBACK

26. února 2016 v 11:18 | T.
Včera jsem z nějakého důvodu narazila na youtube na takové ty hitovky 2009 a panebože, ty jsou tak dobré! Tak jsem je poslouchala a hrála u toho tøp 2048 (nejvíc návykovou hru, která existuje) a úplně se mi to líbilo. Budou to písně, co všichni znají, ale stejně mi dávají takové zvláštní a dobré pocity. A nejsou to všechny a některé mám radši než druhé, ale tak to se asi dá čekat.

PLAYLIST ♡ MARCH 2015

2. dubna 2015 v 23:21 | t

Březen byl u mě ve znamení SWS a ATL. Takže jestli nemáte rádi tyhle skupiny, tento článek asi nebude pro vás.
ALE JE PRO KAMČU, KTEROU TÍMTO NUTÍM, AT SI DÁ DO MOBILU ASPOŇ DVĚ Z TĚCHTO PÍSNÍ A POSLOUCHÁ JE, KDYŽ JEDE V TROLEJBUSE!

PLAYLIST ♡ FEBRUARY 2015

4. března 2015 v 14:13 | t
V únoru jsem se pořád jen dívala na seriál a na písničky mi moc nezbýval čas. Ale přesto jich tu pár mám, i když ne tak velké množství jako minule.

PLAYLIST ♡ JANUARY 2015

14. února 2015 v 19:31 | t
Jak jsem tak projížděla naše hudební rubriky, zjistila jsem, že vlastně nic nevypovídají o našem hudebním vkusu, protože poslední článek byl někdy v roce 2011, kdy jsme byly fanynkami 1D...Naštěstí jsme už z toho dávno venku a hudbu, která nás fakt naplňuje jsme našly v harcore, rock, pop-punk a indie žánru. To je samozřejmě jen tak obecně, neumím tak dobře řadit skupiny do žánrů a taky bych tu byla asi dlouho, kdybych se snažila vypsat, jaký žánr, přesně každá skupina, kterou posloucháme, hraje. Abych se donutila častěji přispívat na tento blog, napadlo mě, že bych každý měsíc přidávala nějaký playlist písní, které jsem ten měsíc hodně poslouchala. Aby se mohlo začít tak pěkně od ledna, tak teď napíšu mé oblíbené písně do dnes, a pak na konci únoru udělám další článek. Mám jarní prázdniny a nudím se, proto asi najednou taková aktivita na blogu. Ale k tomu článku...
 
 

Reklama