N.O.S.

NOTHING ELSE MATTERS

25. února 2016 v 16:33

Gotta be youuu :*

8. listopadu 2011 v 19:07 | Teri
Konečně je to tady! One Direction a jejich nové video! Je to prostě amaZAYN :D Ta příroda, písnička, ONI a prostě celý klip. Vážně úžasné. Máme zase One Direction Infection! :)

Make a 1D sentence :)

22. října 2011 v 14:41 | Kami

Tak tohle je zlaté :D. Konkrétně mě vyšlo : Zpívala jsem s Liamem pod vodou a pak si mě vzal. Jupíí :D*

1D - One Direction infection :D*

18. října 2011 v 17:46 | Kami
poznámka (psána 13.1.2012) - Jen chci upozornit, v době psaní tohoto článku jsme znaly 1D jeden den, proto je to dost DirectioNATORské.. takže jestli jste zapovězení Directioneři (stejně jako my teď už taky), radši tenhle článek ani nečtěte.. po tom co jsem si to já po těch pár měsících přečetla, mě samotné se chce ze mě zvracet :D.. hrůůza no fůůj... přemýšlím, jestli to i nesmazat je to hrozné :D
............................................................................

Asi byste řekli, že jsme na to moc staré. A já bych s vámi plně souhlasila. O čem je řeč? Máme nové miláčky :D. Tentokrát je to "další trapný" boyband One Direction. Byli na třetím místě v X-Faktoru v Anglii v roce 2010. Och božéé, nikdy bych si nemyslela, že ještě něco takové budu žrát, ale co, jsou úplně ťuťu :* :D.
---
Skupina má pět členů ( joo vzpomenu si na ty příjmení!!) :

-Zayn Malik ( och... no prostě no coment :D
-Liam Payne (no tak to je vylepšená kopie Marena takže... :D
-Niall Horan ( jo, taky fajný)
-Harry Styles ( trošku Linchi ale tak dobře no :D)
-Louis..sakra.. joo.. Tomlinson (prostě Berťa :D)

No já jsem z nich podělaná, hlavně z těch prvních dvou teda :D. No nic dám tu pár fotek, aspoň se pokochám :D :

Tajná mise CS (video)

20. července 2011 v 11:52 | kamiteri
Včera jsme se vydaly na tajnou misi, jejíž úkol ale speciálně pro vás ODTAJNÍME!!
Více ve videu :)

Ten tvůj Haber s Angry Birdem :)

17. července 2011 v 21:44 | Kami
Já z toho ještě teď nemůžu. Nevím, proč to tady chci dát, ale prostě musím :). Ani už nevím, kdy to bylo, prostě teď někdy před pár dny - Terka mi poslala zprávu na FB prý : To je ten tvůj Haber ( jak jako můůj !!???) s Angry Birdem :D. Já jsem z ní opravdu nemohla :D. Ale musím říct, že ta fotka se mi fakt líbí, protože je to moje oblíbená hra na mobil :D - a hlavně člen oblíbené skupiny, což se rovná - fakt drsnéé :D . Co dodat.. :
Tumblr_lmkytvycxk1qjoiz8o1_1280_large

Odhalení! :D

15. července 2011 v 18:14 | Teri
Mám pro některé možná šokující odhalení! Teda aspoň pro mě to šokující bylo :D Věděli jste, že Jared Leto, frontman ze skupiny 30 Seconds To Mars, má 39 let ?! No já teda ne :D Myslela jsem si že má tak nevím..29 nebo tak :D...Týjo :D..Nepsala bych o tom normálně článek, ale našla jsem takový hustý obrázek :D LOL :D Přesně tak to vidím i já :D..Jako že je stejně starý jak moje Mamka mi připadá dost šílené :D Co Vám? :D
X_fddef3fc_large
 
 

Reklama