Holiday's Diary*

2.7. 2012

2. července 2012 v 19:08 | Kami
Dneska jsme stávaly okolo půl jedenácté a dívaly se na Prostřeno, kde jsme fandily tomu gayovi Pierrovi ze Simple Plan, který měl krásný byt a který už nevím, jak se jmenuje :D. Potom jsme strávily samozřejmě nějakou chvíli na PE. Na oběd jsme měly číínu, ale skoro nic jsme nesnědly :D. Taťka s mamkou odjeli za dědou a my se začly sexičit na nákupy do Karolíny. Když jsme tam přišly, musely jsme nejprve překonat malou krizi, a tak jsme se radši nejdřív vydaly koupit mojito do KFC. A tam stál BB s trikem DROP DEAD!!!!!!!!!!! :OOO Málem jsem se podělala.. Asi si taky nějaké koupím. S mojitem jsme šly nejprve do New Yorkeru, kde jsme nakonec koupily velmi drsňácké triko s lebkou huhuu. Tady fotka toho trika (i když naživo vypadá líp):

1.7. 2012

1. července 2012 v 18:25 | Terka
Dneska jsme vstávaly na chatě, protože jsme tam včera spaly. Pak jsme přijely domů a musela jsem se sejít s Nikol, abych jí vrátila vysvědčení, které tady nááhodouuu zapomněla. :D Tak jsme šly na bazén. Samozřejmě, že tam zase byla půlka školy, prostě super,no. Máme velký drb proti FERDĚ! :D A pak přišel nesvalnatec a furt čuměl a my ho sledovaly,haha. Princeznyy, to byl taky dobrý týpek. :D A ti plavčíci: Dneska jsou tu lepší holky a taky pohled,lol. Teď sedím doma a nudím se, chtěla jsem se dívat na Pařba v Las Vegas, ale napodruhé už mě to tak nebavilo.
Fotky:
Největší kundy z celého bazénu, po kterých musíš házet míček, aby se na tebe podívaly. :'DDDDD

více v cč.

Holiday's Diary*

1. července 2012 v 11:23 | Terinečka
Ahoj, rozhodly jsme se, že si budeme psát prázdninový deník, každý den tady přibyde něco nového o tom daném dnu. Na každý den bude zvlášť článek. Dneska ještě napíšeme zápis, tohle je jen informační článek.
Píseň tohoto dne:
 
 

Reklama