Holiday's Diary*

7.8. - 11.8.

11. srpna 2012 v 13:18 | T.
7.8. jsem měla narozky. Dostala jsem oblečení, vansky a tak. :D Ten den jsem šla ještě s Kájou ven. Pak k večeru se však stalo něco marasnéného. Stránka blogu na fb, ve které je přes 26 000 lidí, nás sdílela na fb. Pak bylo na blogu přes 80 lidí online, což je fakt maras. :D Tady výstřižek:

5.8. - 6.8.

6. srpna 2012 v 23:33 | T.
5.8. jsme byly s Kejm v Karolíně, protože měly být slevy v Tally Weijl. :D Nakonec jsem si v Tally koupila jen jedno tričko a ještě sukni a náušnice z H&M. Jinak Ki šla poprvé ven s novými vlasami. Prostě kundáá. Tady fotečky:

31.7. - 4.8.

4. srpna 2012 v 21:27 | T.
31.7. jsem šla s Nikol, Denčou a Dášou na minigolf a pak do Futura a Karolíny. Vozily jsme se na vozíku . :D A pily Kofolu na jeden lok. Taky jsme volaly Karlovi,lol.

30.7.

31. července 2012 v 14:54 | T.
Včera jsme byly zase u babičky. Koukaly jsme se na tu olympiádu, protože tam nic nebylo :D. Pak jsme šli na hřiby, ale nic tam nebylo. Večer byla Farma a Kuben blbej tam otravoval jak PIČUS! OMG, tak mě sere :D Večer jsme chvíli koukaly na =3.

26.7. - 29.7.

29. července 2012 v 19:33 | T.
26.7. jsem byla s Denčou nakupovat, utratila jsem všechno jen za jídlo a měla taký incident v ClockHousu :DD. Potkaly jsme Karla,Tadita a Tonyho. A taky M:***. Juuu, ale úplný trapas, jak jsem byla tak blízko. :/ Fotky:

18.7. - 25.7.

25. července 2012 v 18:31 | T.
Lol, zase na to seru. A teď už fakt hodně, vůbec se mi to nechce dopisovat, je to nahovno. :/
18.7. vůbec nevím co bylo. :/ Myslím, že nic. :D Jo fotila jsem si jak mám rozbité kalhoty a Kami spí. :D
19.7. jsem byla s Nikol venku a koupila jsem si nové triko a barvu na vlasy. Potkaly jsme pár lidí, nic extra. :D Pár fotek:

15.7. - 17.7.

18. července 2012 v 15:02 | T.
15.7. jsme nic nedělaly. Jen jsem venku fotily nelu při ehm, no...:D Mám novou tapetu!

7.7. - 14.7.

18. července 2012 v 14:45 | Teri
Takže :D Samozřejmě, že jsem se na tento deníček zase vys*ala. Jak jinak u mě. Takže to zkusím shrnout.
7.7. jsme se vydali na dovolenou do vesnice jménem Kytlice. Za vhodné místo na oběd jsme uznali nějakou malou restauraci, kde obsluhoval "Jay-Jay" s jeho bratrem! A jak J-J voněl, uuuh. No a pak jsme jeli do našeho penzionu a zase jsme my dvě šušně s Kilinou vybraly ten lepší pokoj. :pp Fotku z tohohle dne mám jen jednu. Hlavně mě nezabíjej.

4.7.2012

5. července 2012 v 16:23 | T.
Včera jsme po velmi náročném, vtipném a gangsterském dni jsme spaly u Nikoly, takže článek až dneska.
Noo..stalo se toho fakt hodně a po tom Friscu a melounové vodce si nic moc nepamatuju (:DD) ale tak zkusím si ještě vzpomenout.
Jako první jsme šly do Karoliny, kde si Huráb koupila stylové věci. Jo a je z ní bruneta! Lool. Pak jsme šly pěšky do Futura a tam jsme uviděly, že se tam prodává něco úžasného, ale nemůžu říct co. :D Potom se Kamča koukla na časopis a šly jsme jako vždy do KFC. Následoval Lindex, což se moc často nestává. Všechny jsme si něco koupily. Já takou čelenku za 99, která jak jsme potom zjistily v Gate stojí 20 korun :D. A Kamča má rockerský náramek. :* Po těchto big nákupech jsme šly do parku u Futura, kde jsme na lavičkách poblíž "Bratrancovy holky" vedly velmi filozofické konverzace o tom, že jsme byly v matčině pi*i :DDDDDDDD. Najednou bylo už 20:15(nějak tak) a proto jsme se vydaly domů. Ale bylo ještě světlo a dostaly jsme super nápad s cígem (lool) a tak jsme rodiče přemluvily o půl desáté, ať nás pustí ven. Jo vlastně jsme je přemluvily kvůli tomu telefonátu s "Míšou" :DDDD. To je fakt moc, jsme fakt dobré šuliny. Voláme si tak v klidu s Flešákem a domluvíme si s ním schůzku na Stodolní, však proč né. :D Takže jsme zahulily, pak se z toho málem poblily a maskovaně vyrazily na cestu trolejbusem jakože jedeme k Nikole. Samozřejmě to s Fleškou nakonec dopadlo nahovno, protože jsme byly posrané vůbec v blízkosti Stodolní, protože už tam začaly ty "velké gangy" něco kecat. Také akce, jak všude po městě hledáme otevřený obchod s Friscem a nikde žádný otevřený ve 22:30 není. :D Jako, nemohlo nás napadnout nic lepšího než jít pěšky do Futura..samozřejmě přes ten park, že :D Panebože,nejhorší chvíle mého života. :'DDDD
Do Tesca jsme dorazily v pohodě a Hurábka vypadá naštěsí jako středoškolská učitelka,tak ji prodali Frisca a hned dvě! :D Takže jsme jako borečky cestou domů pily Frisco a pak jely s cvaklými jízdenkami. Teď mi dochází, že je to v úplně špatném pořadí, ale už se mi to fakt nechce přepisovat. :'DD No a u Huráb jsme trávily volné chvíle okola tří ráno pojmenováváním koťat jako Oliver, Šu a Ta malá. :D Večerní chvilky u Óčka a melounové vodky,muhahaha. Potom jsme šly spinkat.
Fotečkyyyy,je jich fakt hodně,tak v kolážích ;) :

3.7.2012

3. července 2012 v 19:58 | Teri
Dneska jsme strávily den u babičky a dědy. Ráno jsme koukaly na nějaký blbý film Zoom nebo co. Byla tam úplně trapná holka,grrr. No a pak jsme měly na oběd velikou mňaminku, kterou budeme mít i zítra a to je velký důvod k hádce, achjo. Nic radši. V Benešově se nic extra nedělo, dostaly jsme sušenky s Ijáčkem a Tygrem :'D. A hodně sladkostí a nanuček. Pak jsme šli ven a udělali pár fotek, aby z dneška aspoň nějaké byly.
Jo a Kamča se zapojuje do soutěže s Libereckou ZOO ! :D Jména, které vymyslela pro malého tygra jsou: Oliver, Ben a Ronnie. :D Možná nás ještě nějaké napadnou, ale zatím toto. :p
 
 

Reklama