Holiday's Diary*

29.7. - 4.8. ♡

5. srpna 2015 v 16:36 | t
29.7. měla K. z práce kupóny do McDonalds na McFlurry zdarma, takže jsme to samozřejmě musely jít využít! Bylo to s příchutí Bounty a i když nemám kokos moc ráda, bylo to moc dobré (a zadara). Taky jsme šly koupit přísady na mojito.

22.7. - 28.7. 🎂

29. července 2015 v 13:35 | t
22.7. jsem se sešla s Kamčou po práci a šly jsme do KFC. Koupily jsme si velký twister a K. si ještě v práci koupila džusík.

15.7. - 21.7. ☯

24. července 2015 v 18:50 | t
15.7. jsem se dívala na SPN Comic con panel a taky na Nerd HQ panel a pak jsem byla ze SPN úplně mimo. Dvě hodiny jsem zase stahovala downloady do The Sims, pak si udělala novou rodinu, postavila jim dům a přestalo mě to bavit. Jako vždy.

8.7. - 14.7. ✌

15. července 2015 v 14:05 | t
8.7. jsem se asi dodívala na iZombie a byla jsem úplně vedle z toho, že tam hraje Bradley James. Prostě Artuš. Už dlouho jsem v žádném seriálu nebyla z nikoho tak vedle. Prostě ten akcent a všechno...radši už končím. A taky jsem pila po hodně dlouhé době čaj. A od té doby jsem ho pila asi čtyřikrát. A Kamča se zase mučila v práci.

1.7. - 7.7. ☼

8. července 2015 v 21:16 | t
Rozhodla jsem se, že každý den vyfotím aspoň jednu fotku, abych měla pocit, že jsem každý den něco dělala. I když ten den nebudu dělat skoro nic.

1.7. jsme s K. vyrazily na Haldu Emu a vypustily jsme tam náš lampión štěstí. Byl tam nádherný západ slunce a nádherní jorkšíři (a to je nemáme normálně rády).

22.8. - 1.9.

22. září 2012 v 14:51 | T.
Jo, jen "trošku" opožděně. Už se mi to vůbec nechce psát, ale prostě to nějak musím dodělat. :D Takže tenhle článek bude fakt hoodně obecný, protože si nic nepamatuju. Naštěstí jsem si do mobilu snažila psát každý den jen ve zkratce, co se stalo, i když to mi vydrželo jen asi 5 dní. #nevadínoo
22.8. - 23.8. jsme se nejspíš jen balily a ták. :D Vůbec nemám tušení, co jsme dělaly. :D
24.8. jsme ráno jeli na chvíli navštívit babičku, která nám samozřejmě zase nacpala sladkosti. Potom jsme konečně vyrazili do Chorvatska. Cesta byla celkem v poho, trvala snad jen 7 hodin. V Rakousku jsme byly posrané z větrných elektráren. Na benzínce byla celkem kunda, která podle nás byla z Ostravy. Poslouchali jsme nové CD, které bylo až k prasknutí nacpané "hitovkami". Pili jsme energeťák. Fotila jsem fotky ve třech zemích. Jo a spaly v autě! Fuuj, když si na to vzpomenu, humus! Bolely mě záda jak čubina. :D

18.8. - 21.8.

21. srpna 2012 v 23:21 | T.
18.8. byl v plánu sexy výlet do Prahy jen samy bez rodičů, ale samozřejmě že z toho nakonec zbylo akorát tak velké hovno.
Byly jsme teda byly u babičky a dědy. Na oběd nebyla nudličková polívka #beee, ale gulášová + pak nějaký slaný kolač, co chutnal jak placky. Měli strašně moc hrozna, tak jsme se dost nažraly a dostaly jsme i domů. Dala mi super tutifruti mentosy.
Tady sexy fotečka:

'pupindr začtený do bulváru '

17.8.

17. srpna 2012 v 19:30 | T
Dneska byl v Karolíně nějaký koncert Haricha. Taťka nás nutil, ať tam jdeme (fakt), tak jsme tam na chvíli šly, ale jen maskovaně, protože nás to stejně moc nazajímalo. Tak jsme šly do města, do Bontonlandu, ale byl zavřený. Tak jsme šly do Librexu, jestli tam nemají Keerang, ale jasně že neměli. Pak jsme šly do Karolíny ( přes H&M aby to nevypadalo, že jdeme na Haricha a modlily jsme se, ať se otevřou dveře :D) a tam bylo plné schodiště řvacích blbek a Harich. Tak jsme šly obloukem pryč, nahoru po schodech. Tak jsme se na něho ještě koukly zhora, ale přišly tam od Kamči ze třídy, tak jsme šly kolem BontonLandu, ale nešly jsme dovnitř. Šly jsme domů a tam byla T.Š. (hnusná jak prdel) a zařvala : TYVOLEE čum na ty VANSKY! Loooool, nemohly jsme z toho ještě půl hodiny. Pak jsme dorazily domů a teď to musím dát mamoně, tak fotky pozdějš.
PS: Měly jsme jet do Prahy, ale to se nakonec nekoná, protože HURÁBA si vymýšlí !

16.8.

17. srpna 2012 v 15:05 | T.
Včera jsem byla s Denčou venku. Nic jsem si nekoupila, jen pití za 3 koruny. Kamča si zatím barvila konečky vlasů a vypadá to fakt dobře. Dám tu pak fotku, ale teď se zrovna Kamča fotí. (což je u ní velmi nečekané) Pak jsme jeli na chatu a cestou tam jsme potkaly Hurábku, jak tam běží, ale nestihly jsme ji nic říct. Ještě jsme potkaly M.A. borkovský hnusák jako vždy! Na chatě jsem se chtěla opalovat v nových plavkách, ale jen jsme hrály bandbinton. A jedly nejlepší sušenky. Už se vybil foťák, tak mi ho Kamča vrátila, tak tady její vlasy, asi to moc nejde na fotce vidět.

12.8. - 15.8.

15. srpna 2012 v 19:10 | T.
12.8. - 13.8. jsme nic nedělaly, protože byla Kamča nemocná.
( jo, není nějaké vrcholná grafika, ale nechtěl se mi zapínat PS, vždycky se zapíná půl hodiny. #lenivostforever)
 
 

Reklama