H+H

Háčko 2011 fotky :)

2. srpna 2011 v 14:44 | Teri
V minulém článku, jsme to napsali jen tak rychle a navíc jsme neměly ještě k dispozici fotky. Tak je tady přidám v novém článku.:)
Tak tady my dvě u naší chatky č.17 :)

S holkama s chatky 19:) zleva: Kiki,Kami,Sardinka,Teri,Anička a dole Žanda:)
Borkovské pózy :D

Fakt MARAs :D

7. února 2011 v 21:53 | kami
Dneska k nám do školy přišli  Kačani, Jurčík a hlavně Marek!! :D Nemohla jsem uvěřit svým očím :D. Rozdávali letáčky o jarních prázdninách, na které mimochodem jedeme z tanečních klubů. Seděli na chodbě a pak šli do bufetu a všichni háčkaři z naší školy se spojily a fakt "nenápadně" jsme je tam sledovaly. Nakonec se Terka přemohla na pozdrav "hambabájo" a Marek ji odpověděl :D. No nic byla to fakt síla ( hlavně pro mě tedy z blíže neurčitých důvodu :D ). No nic tady máte ještě fotku, která je právě z Terčiny třídy :
kamiteri.blog.cz

ÁÁÁÁCHHH !! :D Mám infarkt !! xD

21. prosince 2010 v 22:04 | Teri
ÁÁÁÁ !! :P Dneska přišlo dvd z háčkaaa :D Je upe skvělé :D Já sem měla upe infarkt xD Jsme začaly upe řvát :D Nejlepší je klip od h-crew, který je upe dokonalý :* A ji pozdrav je úžžasný :* Prostě je to skvěléé :D  Woow já ani nemůžu dýchaat xD XD

V dokumentu z tábora, který má každý turnus zvlášť, se v kapitole " háčkaři z marsu " objevila tahle písnička :


 Já jsem nevěděla jak se jmenuje, ale na haha.cz to psali tak jsem byla upe ráda, bo se mi ta písnička dost líbí :D
No nic, radši končím, nebo se radostí zkácím xD xD :P

kamiteri.blog.cz

H-crew ( our video ) xD

20. prosince 2010 v 15:03 | Teri

Tak co na to říkáte ?? XD Je to naše první video ;) Ale nám háčkařkám :) se to líbí :D

Historie H+H

3. srpna 2010 v 11:40 | kt
Historie
CK Agentura H+H pořádá dětskou rekreaci od roku 1990.  Účastníkům se tábor většinou tak líbí, že nechtějí odjíždět domů. Čím to je? Každý účastník ihned po příjezdu zjistí, že není na běžném táboře, ale stává se hned divákem a později aktérem celého programu, který členové CK Agentury H+H připravují po celý rok. Letní tábor navštěvují známé osobnosti. Nic nenecháváme náhodě. Tábor je promyšlen do nejmenších detailů. K tomu nám pomáhají stále nové zkušenosti, které získáváme z uplynulých ročníků. S účastníky vycházíme bez příkazů a v pohodě. Všichni tak sami zjistí, kde jsou meze slušnosti, a snaží se je nepřekročit. Funguje to, a proto nemáme problémy účastníky zvládnout. Každý, kdo se z rekreace vrací, si odnáší nezapomenutelné zážitky. Kdo se o děti stará? CK Agentura H+H klade na výběr pracovníků velký důraz, pracovníci jsou vybíráni konkursem, který čítá mnoho testů. Samozřejmě že základní tým vedení tábora je pevný již 20 let.

zdroj: haha.cz

Zpátky z H+H

3. srpna 2010 v 11:34 | kt
V sobotu jsme se vrátily z Háčka. Bylo tam fakt skvěle, a tak jsme se rozhodly založit novou(už ani nevím kolikátou) rubriku. Jak asi tušíte H+H. To k úvodu stačí a za chvíli očekujte další články o tomhle táboře :).


 
 

Reklama