Blog a my

21.9.2011 Jaké to dilema :D

21. září 2011 v 17:22 | Kami
Nejspíš budu mít svoji první 5 z matiky. Nebo možná 4. Líp to po dnešní písemce nevidím. Ale o škole by stačilo - nebudu si ji tahat ještě na blog. :D
---
Jinak v pondělí dorazily hodinky i s náušnicema. Jsou úplně drsné :D, jen na fotce je to blbě vidět - vypadají tmavěji než ve skutečnosti jsou :

Jinak v sobotu nás čeká velké rozhodnutí :D. Jsou totiž v plánu dvě akce :
1. Sraz celého tábora H+H včetně H-flow....
2. Karviná hraje s Přerovem ( :DDDD) !!!

Tak co si vybrat?? Pokud budem mít jít s kým na sraz, tak nejspíš půjdem tam, pokud se nikdo nenajde, tak asi půjdem fandit Slavomírkovi :D.
--
Joo málem bych zapomněla :D - Sunrise Avenue budou 9.3.2012 v Praze!!! To je neuvěřitelné :D. Ale ještě nevím jestli tam jet nebo ne... Každopádně neměla bych to promrhat, tak uvidíme :).

17.9.2011 Nový oblíbený sport?

17. září 2011 v 23:05 | Teri
Už jsem zdravá a chodím do školy. Docela nuda ale náhodou se mi tam líbí.Dneska nás Taťka přemluvil ať s ním jedeme na házenou do Karviné. Jako popravdě...vůbec se nám nechtělo ale chtěly jsem mu udělat radost, když teď děláme ten usmiřovací program:D. No tak jsme jely. Už když jsme vcházeli do haly vzpoměla jsem si, jak mám vlastně atmosféru chození na sportů ráda. Hráli tam super písně např. Give me everything a tak. Ale najednou......PUSTILI SUNRISE AVENUE- HOLLYWOOD HILLS!:D Kamča úplně nemohla. A vlastně i já.:). Chtěla jsem si zase vytipovat někoho jakože "na žraní" a tak jsem si prohlídla naše hráče a našla jsem Chobota č.2!:D Teda spíš Stehlíka jsme našly. To ani není fyzicky možné jak se mu podobal. Jak kdyby tam sedělo jeho dvojče nebo tak něco:D. Sice na netu nejdou najít žádné dobré fotky, ale stejně tady srovnání:
Vlevo originál a vpravo kopie:D.
No moc to nevypadá, ale naživo byl úplně stejný:)
Ale zpátky k Chobotkovi II. :) Byl úplně drsneej:D Zase samozřejmě jsme si nevědomky vybrali toho nejlepšího z týmu,že?:D Jak jinak fakt....jako my děláme že žerem Číže a najednou je kapitán:D Jakoo:D No a tenhle týpek jménem Slavomír( :DDDDD) je to samé..V průběhu hry zjistíme že je nejlepší hráč ze všech. Fakt BOŽÍ:D. Radši tu nebudu dávat fotku, bo na googlu jsou samé nechutné:D. Nebo jen hoodně malou:)
Doprčic pořád furt velké a škaredé ale nevadí no:D

No a ještě tam byl komentátor který furt řval do mikrofónu SEBEREM! SEBEREM! SEBEREM!:D Fakt nestranný:D
No docela mě to bavilo:) Hlavně kvůli Stehnu a Slávkovi;D...Takže příští týden asi jedem zas:) Jo a na FB jsem anketě nejhezčí sportovi hlasovala pro basketbalisty a nově i házenkáře:DD.

PS: Objednaly jsme si nové stašně kůůl hodinky a náušnice tak vám je tu pak možná dáme:)

11.9.2011 Tak různě :)

11. září 2011 v 15:09 | Kami
V pátek jsem se vrátila z adapťáku. Bylo celkem fajně, ale jsem ráda, že už jsem doma. A hlavně, že po návratu byl přípravný zápas BK NH Ostravy proti SK Žilině. Samozřejmě vyhráli :D. A pak se stala námi dlouho očekávaná věc : NH Ostrava má konečně nové stránky a prý i nového admina ! :D Takhle to teď TADY vypadá :
Fakt jsme se na to těšily, protože stránky byly dříve v katastrofálním stavu. Co je ale ještě větší síla : Číž je novým kapitánem týmu místo Stuchlého! Už jsme to tušily, ale myslely jsme si, že je to jen sranda.. Ale není :D.
---
Teď jen vydžet do 1.10. a budu ta nejšťastnější :D. Protože je to pro mě teď jediné úžasné and nothing else matters :).

Supersexózní sledovačka :D

29. srpna 2011 v 14:36 | Teri
Včera jsme byly s Nikol H. zase na tajné sledovačce treninků NH OSTRAVY:) První zápas je až v říjnu a to je hrozně dlouhá doba, tak jsme se je vydaly tajně sledovat:P.Nejdřív jsme jen tak šly ven do parku a pak napadlo Hurábku:Co kdybychom se šly podívat na halu,jen se jí dotknout..Tak jsme teda šly.Najednou vidíme otevřené dveře a tam..HRÁČI NH OSTRAVY UPROSTŘED TRÉNINKU!.Už dřív jsme chodily na sledovačky,věděly jsme kdy končí trénink, a tak jsme vždycky počkaly až hráči vyjdou a viděly je :D Zpátky ke včerejšku.Vzadu haly jsou schody,které vedou na střechu arény.Tak jsme po nich vyšly a vlezly na střechu :D.Hala je z části prosklená,takže jsme nenápadně,tak aby nás samotní hráči neviděli,sledovaly jejich trénink a fotily je(teda i nás):DD.Když už jsme uviděly toho jednoho nejdůležitějšího:)♥málem jsme se pokakaly:DD.Měly jsme strašnou žízeň a jedné se chtělo na záchod:P tak jsme si řekly že rychle zajdem do futura,koupíme pití,zajdem na záchod a vrátíme se..ještě jsme si vyfotily jejich auta a šly jsme:).Hurábí koupila nakonec Kofolu a ještě přibrala JOJO bonbónky.Rychle jsme spěchaly zpátky.Najednou Hurába zařve: Tam v tom autě jel nějaký ČERNOCH!Podívaly jsme se na fotku v Kamčině mobile a tam úplně stejné auto!Zařvaly jsme: NÉÉÉ! :D a běžely co nejrychleji k hale aby jsme stihli ještě někoho..Bohužel bylo pozdě - trénink skončil :/..Sice jsme viděly starého psa ale ten se nepočítá:P. Pak jsme ještě potkaly babku s mladým psem :D a to bylo všechno..Tak jsme se vydaly aspoň si sednout na tu střechu a žrát tam JOJO :D. Cestou jsme ještě viděly maséra Ládíka bez trička:DNa střeše jsme ještě drbaly a pak jsme zamířily domů...ALE TO NENÍ KONEC!Cestou domů jsme totiž narazily na podchod!:DTak jsme se tam milionkrát fotily s kofolou, bonaquou a pivečkem :DJeště jsme popsaly zdi typem:Čilipaprička ♥ 11..nebo starý pes:D.Už volali rodiče,že máme jít domů vyvenčit Nelinu, tak jsme jí vzaly a ještě dělaly blbosti na zastávce :D. Hurábí si tam našla manžela a a Kamča milence :D Pak si ještě zatančily skvělou sestavu z jarňáků-DU DA DZEPNY:DNa rozloučenou zamávaly Hurábce do trolejbusu a vyfotily LEGEN-počkej si-DÁRNÍ fotku Hurábí jak jede..
Tady foto na střeše haly :D

Croatia 19.8.-28.8♥

18. srpna 2011 v 12:53 | Teri
Y_e4f6408b_large

To je ta písnička z HIMYM co se mi líbila:)

Takže...od 19. do 28.8 tady zřejmě nic nepřidáme protože budem v Chorvatsku. Vždycky jsme jezdili do Řecka ale letos jsme chtěli zkusit něco nového. Možná že tu pak přidáme i nějaké fotky, ale o tom fakt pochybuju :D ( jedině dokonale upravené v picnicu :D) Tak nám přejte ať to tam vypadá líp než na fotkách, protože tam to moc dobře nevypadalo :D
Tak Ahojťé:)

15.8. OMG :D

15. srpna 2011 v 11:59 | Teri
1193065-12-1311864611054_large
Ták..dlouho jsme tu nic nedaly, protože jsme rozjely další blog. Je megaúspěšný, má 3 dny a už na něm bylo 200 lidí :D.
Dala bych tu odkaz, ale píšem ho tajně pod přezdívkou a nechceme aby na něj někdo přišel:). Ale nesmíme tenhle blog zanedbávat, tak jsem se donutila dát tu článek :)

Co se poslední týdny děje?
Po Háčku jsme byly u babičky a tam Kamča onemocněla a teď bere antibiotika. To by nebylo tak hrozné, ale my jedeme za týden do Chorvatska....No nic musíme doufat že se uzdraví:)

Proč ten název? :D
Dneska jsem si myla vlasy a přiběhne za mnou Kami a prý:
Hej :D....Já jsem seděla v kuchyni a mamka tam něco dělala a najednou řekla: OMG!...:DD...A Kami: CO?! :D...a Mamka : však to tak říkate, ne? :D
Jaj :D Nemůžu s ní :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------
A na závěr.........kulturní vložka :D
Je to video letošní písničky H-flow !
Háčkaři..připravit se a tančit a zpívat z plných plic! :D

31.7. Zpátky doma :(

31. července 2011 v 17:41 | Kami
No, tak tady se to "pořekadlo" - Nesuď podle prvního dojmu - skutečně vyplnilo. Bylo úžasně, možná i líp než minulý rok. Nebudu všechno vypisovat, ale i když jsem poslední den nebrečela, teď když ještě poslouchám všechny ty háčkařské hitovky :D trošku se mi chce :).
--
Ach, já když si vzpomenu, jak jsme pomlouvaly všechny ty nové kluky... :D Sice v protější chatce byl samotný zdroj drbů, takže vím na ně i špatné věci, ale stejně byli suproví :D.
--
Myslím, že mě to magoření z Háčka letos nechytne moc nadlouho - teda aspoň doufám :D.

Jááj největší hit Háčka :D a hlavně od Tadíta :)

21.7. Zrovna jedem v autobuse :)

21. července 2011 v 10:00 | Kami
Tento článek je přednastaven - v tuhle dobu totiž zrovna sedíme v autobuse a jedeme vstříc novým zážitkům na tábor H+H.
---
Celkem se těšíme, jen to počasí by mohlo být lepší. Co nás taky štve, je fakt, že teď už tam nebude nic jak dřív. No co, nebudem to zavrhovat předem :).
Vracíme se 31. 7., takže do té doby tu asi nic nepřidáme.
Tak se tu mějte a Hayo Hapájo ( jo,já vím, fakt trapný pozdrav tento rok.. :D)!


↑Včera v HIMYM, furt mi to zní v hlavě :D

17.7.2011 Koncert :)

17. července 2011 v 19:15 | Teri
Čím byl dnešní den významný? Dnes se na Masarykově náměstí v Ostravě konal koncert naší oblíbené kapely Charlie Straight ! Samozřejmě že jsme tam vyrazily :) Teda spíš jsem tam vyrazila. Zpočátku. Kami totiž bolelo břicho,a tak jsem vyrazila sama. Zabrala si místo asi ve třetí řadě a poslouchala první píseň jménem
Platonic Johny ( no jo, druhý koncert, už se vyznám :D).

Moc dobře jsem neviděla, protože vždy když je nějaký koncert zadarmo, nahrne se tam šílené množství lidí. Postupem času jsem se však dostala na docela dobré místo a mohla jsem začít fotit a natáčet. Videa ani fotky však nedopadly moc dobře, a tak jsem dávám jen tuto fotku:
Kamče se však asi v půlce koncertu ulevilo, a tak mi napsala zprávu že teda příjde taky. Sice už nestihla takové hity jako Your House, Upside Down, School Beauty Queen a jiné, ale v průběhu
Try Some Stuff You Don't Think You Should KONEČNĚ dorazila! :D
Asi pět minut jsme se ještě hledaly, ale pak mě konečně našla a vyfotila právě tuto fotku :). Po skončení koncertu jsem si koupila už dávno plánované tičko I ♥ SBQ. ( I love School Beauty Queen* ) * Jejich píseň :)
To nejlepší ale teprve příjde! Na autogramovou kartičku, kterou jsem si koupila, se mi podepsal sám Bertík! :-* :D
A ještě tam napsal Terce Albert :)) ÁÁH :D Byl asi metr ode mě ! No nic je to neuvěřitelné, že jsem s ním mluvila..:)
Byl to prostě nejlepší prázdninový den ze všech! ( zatím :D )

14.7. 2011 Domá :*

14. července 2011 v 19:53 | Kami
Konečně jsme přijely před dvěma dny domů z dovolené. Jsem ráda, už to na mě bylo moc dlouho a těšila jsem se domů :). No nebudu se o tom moc rozepisovat, nikoho by asi nezajímalo, kde všude jsme chodily po výletech :D. Mě .. trochu i s Terkou .. zajímala tak možná exkurze hradu Loket :D :D :D.... Maren II. :D..
Jinak byly jsme zrovna na zakončení 46. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech, tak jsme se musely vyfotit, jak velké hvězdy u červeného koberce ;).
Ve čtvrtek 21.7. pak odjíždíme na tábor, tak o tom ještě nejspíš napíšem článek. A nezapomeňte :

IT'S THE MOMENT OF MOJN, IT'S THE MOMENT OF MOJN, OF MOJN, OF MOJN, OF MOOOOJN !!
 
 

Reklama