Blog a my

11.11.2011 Uuh

11. listopadu 2011 v 11:11 | Kami
┈┏┓┈┏┓┈┈┏┓┈┏┓┈┈┏┓┈┏┓
┏╯┃┏╯┃┈┏╯┃┏╯┃┈┏╯┃┏╯┃
┗┓┃┗┓┃┈┗┓┃┗┓┃┈┗┓┃┗┓┃
┈┃┃┈┃┃╭╮┃┃┈┃┃╭╮┃┃┈┃┃
┈┗┛┈┗┛╰╯┗┛┈┗┛╰╯┗┛┈┗┛
V této době jsme sice zrovna ve škole, ale musely jsme tento článek přednastavit! V tuhle dobu a v tenhle čas je totiž naprosto šílený a dlouho očekávaný Chobot's Day :D! Čekáme na něj už kolem půl roku a dnes je to tady! Už jsem si i seřídila hodiny na mobilu, abych mohla napsat status na FB přesně v tento čas :D. Tak snad se mi právě teď v téhle minutě úspěšně daří ten status napsat - jestli ne.. tak už se tohle v životě nezopakuje a nebudu mít šanci to napravit.. :/ to abych to opravdu všemožně zabezpečila :D.
---
Jinak včera (divné to takhle psát, když to píšu dnes ve 22:50 :D) byl opravdu šílený den! Vystopovaly jsme, kde bydlí " Jedinečný Člověk" jupíí :D. Sice je nám to vlastně tak trochu na hov.. ale on je jedna z hlavních spojek k A.Č., takže to není zas tak špatné vědět :).
--

Ale co je velmi důležité! Dne 6.11.2011 jsme dosáhly 30-ti tisícové návštěvnosti! Blog jede od prosince 2008, takže se to možná zdá málo, ale když vezmete v potaz, že v květnu 2010 jsme oslavovaly 2000... tak za rok a něco 28000 není špatné ;).

Tumblr_ltz49gexlq1r5fx1mo1_500_large

6.11.2011 Pff.. :/

6. listopadu 2011 v 18:56 | Kami
Och božé, to snad není možné, že už je zítra škola! Nějak mi ten víkend uplaval mezi prsty. Asi to bude tím, že včera jsem vstávala ve 12:30. Nevím jak jsem to dokázala, ale je to evidentní známka mé unavenosti! Takže už by se vážně hodily nějaké delší prázdniny. A ještě když si představím, že zítra budeme psát test z chemie, kterou absolutně nechápu :/ pěkný.. I když pravda je, že se mi to zdálo i minule a nakonec jsem měla za jedna :).
---
Každopádně je tu jedna MOC pozitivní věc! Přetrpět týden a pak? Konečně házená! Už jsme to bez ní vydržely nějak přes tři týdny, takže se nemůžeme dočkat. Jupí :D. Co mě ale naopak štve - NH Ostrava jde pěkně dolů z kopce. Minulou sezónu byli pátí a teď si myslím, že budou rádi, když dopadnou jakž takž dobře v play-out. No snad se zvednou s pomocí nového hráče.
---
Jinak jsem asi blázen, ale zase mě začlo bavit Neopets. No co, když je nuda.. jdu zkontrolovat, jak mi dopadla aukce cookie neggs a vy se mějte ;)!

1.11. 2011 Jen tak :)

1. listopadu 2011 v 21:16 | Kami
Teda musím říct, že to byl pro mě takový zvláštní pocit po dlouhé době úplně vypustit Halloween. I když to nemá s ČR nic společného, tenhle svátek se mi strašně líbí - všechny ty kostýmy, duchové, tajuplné věci atd. Letos jsem ho strávila u počítače a flákáním se venku.
---
Co nového? Asi nic. Trochu oslábla One Direction Infection, ale myslím, že až příjdou nové písničky, tak se zas "zainfikuju" :).
---
Jinak díváte se na ČSMT? Myslím, že oproti loňsku tam nikdo moc zajímavý není. Teda kromě skupiny Segment. A možná pár zpěváků. Ale tak budu se koukat - kvůli nim :D. Vážně se mi líbí a mají i dobré písničky, takže jestli se stane ten zázrak, že pošlu hlas, pak jedině jim.

27.10. Tak trochu vynucený článek :D

27. října 2011 v 21:10 | Teri
Tumblr_lto21impvw1qgjhr2o1_500_large


Hrozně jsem chtěla napsat článek, abych tu nacpala nějaký obrázek z we♥it. No jo celá já :D
Jinak všichni píšou články jak je skvělé, že jsou prázdniny tak to teda napíšu taky. A co o prázdninách děláme? Skoro vůbec nejsme doma, pořád jen někde venku, což je vlastně v dnešní době obdivuhodné. Co naše One Direction Infection? Trochu opadla, ale stejně jsme byly celé vedle z toho jak byla v Bravu o nich dvojstrana. Sice nás hodně naštvalo, že prohodili jména Nialla a Zayna a potom Liama a Harryho, ale tak jinak to byl fajný článek :) Co plánujeme? Chtěly jsme už dneska natočit nějaké nové video, ale pak přišla Hurába a šly jsme se najíst do KFC :D Pak jsme se na to co jsme natočily dívaly na PC a bylo to nic moc :/. Zítra ale asi půjdeme zkusit natočit něco znovu.
Ještě vám chci moc poděkovat, protože se nám poslední dobou rapidně zvedla návštěvnost. Je skoro stejná jak bývala vždy:D I když 900 za týden teda nikdy nebylo. Děkujeme :)
A na závěr jedna vážne magorská stránka kterou jsem našla. Vážně, radši tam nechoďte. Ale když už tam příjdete, tak dejte propojit s FB aby to bylo ještě víc magorské :D Právě čekám co se stane jak se to dopočítá do konce :D Zbývá mi 25 minut..

Odpočítáváme !

22. října 2011 v 11:07 | Teri

Dnes jdeme na basket a tím pádem uvidíme Slávka a spol. až v listopadu. Achjoo. Tak jsem vytvořila aspoň odpočítávadlo, aby nám čekání rychleji ubíhalo :D.

TADY!

21.10. 2011

21. října 2011 v 14:59 | Kami
Jupíí konečně pátek! Už se to v té škole nedalo vydržet, vůbec jsem se nemohla soustředit :D. Dneska nejspíš půjdu ven, možná zajdem zase trošku sledovat a posunout dál hranici, kde bydlí A.Č....
Ale zítra tu je velké dilema! Koná se basket i házená ve stejný den a kryjí se i v čase :/... půjdem na 99% na basket, ale stejně bych asi šla radši na házenou :D. NH je teď ale poslední dva zápasy jak z jiného světa, takže je budeme muset podpořit a snad ukáží vítězství.
Pořád ještě nemám lístky na Sunrise Avenue! To je u mě klasika... Nevím jestli jet nebo ne, ale taťka to schválil, takže teď už je všechno na mě.. Měla bych se rozhodnout.
Jinak pořád máme One Direction infection :D. No jsou to zatím jen 3 nebo 4 dny, tak rychle to nepřejde :D. Ale ne, ono to nevadí, protože já se do nich zaláskovaně zamilovávat nebudu! (aspoň jsem se tak rozhodla :D). Jenže po včerejšku, kdy jsem viděla snad 100000000000 videí X faktoru, deníčky atd. už to nežrat nejde :D

Vas happenin'... :* to je geniální fakt :D

15.10. 2011 Bude to legen..počkejte si.. dární?

15. října 2011 v 14:15 | Kami
Hádejte kdo má dneska svátek? Ano, slaví moje nejlepší sestřička Teri ! Takže jí přeju všechno nejlepší atd., více už se rozepisovat nebudu, stejně jsem jí to už řekla i osobně :).
---
Co dneska? Dnešek je pro nás jako obvykle před basketem ve znamení připravování se na basket :D. Sice je to promrhaný den, ale k večeru pak bude stát za to. NH Ostrava hraje s Kolínem, takže to vypadá na naši ostravskou výhru, ale stejně nic není předem rozhodnuto.
---
Jinak včerejšek by naprosto šílený. Zase jsme šly na sledovačku, ale ještě předtím jsme na chvíli zůstaly doma a na FB si psaly s..... A.Č. bože :D... Pak nás samozřejmě když Terka poprvé v životě neměla jízdenku málem odhalil revizor - měly jsme štěstí, že si jí asi nevšiml nebo co :D. Samé takové masakry ..

Nakonec tady dávám dvě videa ze kterých nemůžu a která když si jednou pustím, tak pak vždycky aspoň ještě 10x :D.

Sice je to staré už měsíc a něco a nevím, co se mi na tom tak líbí - asi nemůžu z toho,když někdo takový mluví česky :D

No a tady Raego.. jéj - to jsem viděla aspoň 20x :D... Nejlepší jak se začne chlamat :D*

Jupííí! (Taiovo :D)

10. října 2011 v 16:08 | T
Woohoo2_large

Proč se radovat? Dnes vyrážíme na házenou! Jupíííííí. Uvidíme zas Stehno a Slávka. Těšanda fakt :D. Jinak každou chvílí by měl přijít taťka a jít se mnou do T-mobilu a tam mi zařídit na dva měsíce internet v mobile. Další Jupííí. Tak to by bylo asi celkem vše a teď jedna dokonalá písnička:)* i když ten klip....no :D ale jo dobré.
V celém článku najdete pár fotek z našeho alba z posledního týdne.

Co nového ozdobilo náš pokoj?

9. října 2011 v 19:22 | Teri
Co jsme dělaly o víkendu? V sobotu jsme šly na basket a Ostrava vyhrála.
(překvapivě :D) Dnes jsme jely do Ikei a nakoupily pár věcí do našeho pokoje. Tady jsou:
Kamča má nový stolek na kterém se maluje a na kterém má toto nové zrcadlo:

Taková normální cesta na sledovačku :D

23. září 2011 v 23:29 | KT
Včera jsme nafotily a dnes i sestavily "video" naší obvyklé cesty :D. Na sledovačku, ale spíš vůbec celkově na zápasy BK NH Ostravy. Ovšem to samozřejmě nelezeme na střechu, jako je tomu v tomhle sledovačském videu :D :

 
 

Reklama