Blog a my

5.5.2012

5. května 2012 v 16:14 | Teri
Ahoj, celý březen ani duben tu nebyl článek, tak se moc omlouváme, ale stejně to asi nikomu nevadí, protože ty naše bláboly o životě určitě nikdo nečte :D. Neudělám velký shrnovací článek, protože si už skoro nic nepamatuju, tak aspoň něco, no :)
Témata , které jsme vždycky probíraly:
1. 1D - One Direction Infection už opadla a už vůbec nesledujeme twitter, nereblogujeme jejich posty a prostě nic. Ale to neznamená, že by jsme je neměly rády, nás spíše odrazují jejich "oou this fandom! legend! " prostě jejich fanynky. Jsou to fakt pí*e :D.
Teď už nám z části nahradili 1D jiní cutyni- The Wanted. Ale fakt jen z části, protože znám jen asi 4 jejich písničky,ale zase umím jejich jména,takže to je cool, ne ? :D Počkat vyzkouším to: Tom,Jay,Nathan,Siva a Max :* Dobře já ;P A u Kamči je nahradili na plné čáře Billy Talent. ŽERE JE:* A samozřejmě že mají koncert v Česku,že? A jasně, že tam kvůli našich "úžasných" rodičů nemůže jet..Aspoň možná někdy sežene to vysněné tričko ;))

2. Basket - Už skončil. Můžeme se jen těšit na přípravné zápasy..Ale ve spojitosti s basketem se toho stalo v poslední době fakt moc. Takže pěkně od začátku i když to asi bude pěkně zpřeházené. :D Holka od Matese přes FB nadávala Nikole :'DDDDDDDDDDDDD. Nějakou dobu jsme s ní kvůli tomu na basketě neseděly a vlastně je to tak ještě pořád. Pedobírek chodí s kozatou kurvou z Ostrčilky. Šu je furt s tou blbou snobkou a my jsme je musely sledovat na jejich super rande v Costa Coffe. Buřtovi psi jsou kurvy. Víme kde bydlí MIMINKO! :* U pečených kuřat. lol. A teď to nejdůležitější! Máme fotky s hráči ! WOOHOOOO! Tady je můžete vidět, ta největší je samozřejmě nejvíc sexy. :D Kdyby tak věděl :D
Psala bych ještě dál, ale zrovna přišla Ms. Kámoška Leseb, takže bohužel :/
PS: MILUJEME TVD A DAMONAAA:D (zrovna mě napadlo, že jsem chtěla napsat i o tom, ale tak příště ;* )
Papa rome:*

25.2. 2012 Dlouhé shrnutí :D

25. února 2012 v 15:02 | Kami
Až se divím, že jsem se po tak dlouhé době odhodlala napsat článek :D. Vždycky jsme měli kolem 20 i víc za měsíc a teď..Tak 2 do měsíce :D. No, máme už jiné činnosti na práci. Sice jsme na počítači, ale objíždíme tumblry, twitter a tak různě dál. Ale rozhodla jsem se, že teď shrnu ten skoro měsíc, stalo se toho hodně. (btw. je hodně težké psát tento článek, protože tu máme puštěné CD od 1D a tak se nemůžu soustředit na psaní, musím si to pořád zpívat :D)
--
Začneme od 11.2. V ten den jsme se rozhodly, že si uděláme takový malý "wehearit" den. Mamka nás poslala do Alberta, a tak jsme kromě povinného nákupu vzaly i zmrzlinu Ben&Jerry's a taky nachos. Když jsme přišly domů, udělala jsem k nachos sýrový dip. Vzaly jsme všeho tohle superstylovskymňamkózní jídlo k televizi a pustily si k tomu znovu ani nevíme po kolikáté dokument One Direction - A Year In Making. Abychom se přiznaly, moc jsme z toho neměly, protože jsme se hlavně soustředily na "žraní" zmrzliny a nachos :D.14.2. Valentýn byl pro nás asi nejšťastnější jaký jsme mohly zažít. Já jsem nebyla zrovna ve škole, protože jsme měly nějakou školní akci nebo co, a tak jsme nemuseli. A bylo to vážně štěstí! Co jiného jsem mohla dělat, než být celou dobu na počítači :D. Ale ještě že tak.. Jen tak znuděná jsem překlikla na twitter, když v tom uvidím status od Andyho Samuelse (což je nejlepší kamarád od Liama - člena 1D), kdo followuje tuhle holku, tak toho followuju já. Beru prvních 50. Říkala jsem si..mám být trapná a udělat to? Asi ne. Ale nakonec jsem si řekla proč ne, však co se stane. To už tam ale Andy napsal, že je to všechno, ale tak vybere ještě 20 náhodně. Samozřejmě, co se nestalo, vybral si zrovna nás!! Takže náš twitter followuje (neboli odebírá naše příspěvky) někdo tak významný. V té době jsme měly ještě 14 followerů, takže to bylo ještě víc vtipné :D (teď už máme 81 *like a boss*)
18.2. V tento den jsme se vydaly ven i s paní Hurábí do Futura. Dívaly jsme se po obchodech a tak dál a pak náš pohled přistál na kabince, kde se dělají takové ty fotky, jak různě pózujete a tak! Samozřejmě jsme vyhodily 120 Kč do luftu a šlo se fotit :D. Jediná póza, která nás napadla byla chytit si nos, jako správné choboťačky :D. Pak jsme si taky poprvé všimly, že se na televizích s reklamami, které jsou po celém Futuru, promítá i jedna reklama na NH Ostravu v čele s Jamesem Hughesem!

19.2. Vííítkovice, už na bránu táhnou! Ano přesně tak, já a Terka jsme se s naším taťkou vydaly na hokej. Už ten fakt byl skvělý, ale to, co přišlo potom bylo daleko lepší. Přišli jsme celkem pozdě, a tak nan ás už zbyly zadní místa a ještě ke všemu na boční straně. V jednu chvíli, myslím o prvním poločase, na mě najednou Terka: Ty vole tam je Gela (což je kamarád od Buřta Číže)! A já: Kde?... No tam. Najednou jsem uviděla samotného Číže a Terka po chvíli taky. Byl to osud, jak říkám s oblibou :D! Prostě seděl jen pár řed nad námi. Tak jsme ho pak pořád fotily a dívaly se, jak bude reagovat, až dáme gól. Zrovna to byl ale zápas bez gólů, a tak jsme si musely počkat na nájezdy. Usoudily jsme, že je to velký fanoušek! :D Jinak nakonec jsme vyhráli :).

25.2. Dnes se vydáváme do Opavy na náš historicky první venkovní zápas NH Ostravy! Těšíme se jupíí :D Bude to skvělé, vidět náš tým v jiné hale. Což mi připomíná, že bych se asi měla jít chystat, protože za nějakou hodinu a půl budeme vyrážet a já ještě nejsem namalovaná nic :D.

Tak to by asi bylo všechno z těch nejdůležitějších událostí měsíce, mimo to, že jsme včera potkali Jurečku, nebo že už přesně víme, kde bydlí Hughes, nebo že jsme 2x tento týden potkali největšího sexouška světa Lukáše :D

Nečekaně skvělý den!

9. února 2012 v 18:48 | T.
Dneska byl tak nečekaně skvělý den, že tomu ani nevěřím! Škola nic moc, mám trojku z písemky z fyziky a Kamče se nepodařil test z matiky. Po příchodu domů jsme znuděně zamířily na facebook a co tam nevidíme! Charlie Straight právě pořádají koncert na Masarykově náměstí, které je od našeho domu jen pět minut! Samozřejmě že jsem hned vyrazily, i když jsme zrovna dnes nevypadaly nejlépe, ale vidět je zase naživo, to za to stálo :)

Dorazily jsme přesně na začátek a zabraly si místa na kraji v první řadě. Koncert začal písničkou Chasing Trains. Všichni z CS vypadali samozřejmě skvěle, Johnny dokonce mimořádně skvěle. :D Koncert byl venkovní, což bylo při -30°C dost zvláštní. Málem jsme tam umrzly, ale co bychom kvůli Berťovi a spol. nevydržely ;). Postupem času, jak lidi odcházeli a odcházeli jsme se jako správné "Nejlepší znalkyně xD" dostaly až doprostřed první řady na stojící místo 15,16! :D A co bylo na celém koncertu nejlepší, při jedné písničce (už nevím jaké :DDD) Albert skočil z pódia hned před nás! No to bylo úžasné :D A pak tam byl ještě jeden fotograf co nás pořád fotil, protože jsme zpívaly, tak nás možná už brzo uvidíte. A možná že i na stránce CS protože nás fotil i Johnny. :) Po koncertě jsme celé vymrzlé zamířily do kavárny Greenline Coffee, něco jako levnější Starbucks. Objednaly jsme si horkou čokoládu, ale bylo ji tak moc, že jsme ji pak ani nechtěly :D A tady ještě pár fotek z tohoto naprosto swagového dne:

Fotková akce ! :)*

26. ledna 2012 v 19:23 | Teri
Minulý týden jsme nazvaly 1D week. Na každý den jsme měly naplánované něco spojeného s One Direction. Což znamenalo vytváření podkladů do našeho videa, které děláme aby přijeli k nám. A tady už ukázky našich výtvorů :D:
Asi to nevypadá tak těžce, jak to doopravdy bylo. Kamča to psala do vzduchu svíčkou a spálila se při tom trochu vlasů:D Ale myslím, že to stálo za to :)

13.1.2012 You're my Kryptonite..

13. ledna 2012 v 18:34 | Kami
Co se událo za tu dobu, co jsme (ZASE) nic nepsaly? Vezmeme to popořadě, i když vlastně ani není o čem mluvit :D.
1. Buřtovo buřtění začíná být opravdu velké, mám to potvrzené Terkou, která je velká realistka, ne jako Hurába
2. NH Ostrava prosrala všechny zápasy, co mohla, takže se můžeme se skupinou definitivně A1 rozloučit
3. ONE DIRECTIOOOOOOOON, kvůli ničemu jinému už ani, když to hoodně přeženu, nemám důvod žít. Neberte to doslova, myslím to tak, že je to teď naše dost velké "hobby". Kdo je nemá rád, ať si myslí svoje, vysvětlovat tady, že je máme rády hlavně kvůli jejich osobnostem a "inside jokes" nemá smysl. 12.1. měl narozeninky Zayn takže dodatečně všechno nejlepší!! <3 Chystáme takový projekt - video. Bude určitě lepší než ty od nejmenovaných osob, protože (nechci se chlubit) my umíme dost dobře upravovat videa (a je to tak!!). Ale potřebujem spoustu lidí na spolupráci, tak třeba nám pomůžou i kámošky od Terky atd. No a teď dvě nejdůležitější věci! 2013 = WORLD tour. Možná to bude i Česko. Ale i kdyby, stejně přijedou jedině do Prahy :/. V tomhle případě ale kašlu na nějaké řeči taťky jako tomu bylo u Sunrise Avenue. Prostě Teri víš jak - řada jedna, sedadlo 15,16 ;DD. A to úúplně nejdůležitější : dneska 13.1.2012 byla v 17:00 našeho času premiéra videa k One Thing! Je to božííí! Úžasné, hlavně Zouis, tanečky.. a tak dál.. Prostě pěkné video, úplně jiné než ty předtím, a to se mi právě líbí. Navíc je to v Londýně, kde jsem byla, a tak je to pro mě takové "srdcové" :).
4. Budu mít dobréé vysvědčení! :D Ha a to jsem na střední :D. Budu mít tři dvojky :). Jupíí :D. Teri bude mít nejspíš dvě dvojky, což je na 8. třídu taky doost dobré!!

A tady už to video <3

30.12.2011 Prázdniny!

30. prosince 2011 v 12:11 | terinka :D
Tumblr_l9ii06q8zk1qddiloo1_500_large
Tento týden je hlavně ve znamení venků s paní Hurábí. Takže začneme pěkně den po dnu.

24.12. jsme byly jen doma, protože byl Štědrý den. Bylo to celkem v poho, normálka. Nejlepší dárky byly pro Kamču Vas Happenin' ? triko které má od Terezky:) a pro mě od plakát a podpisová kartička 1D od Kamči :D
25.12. jsme byly zřejmě doma, už to ani nevím :D. Jo už vím,byly jsme s Hurábou venku :D.

Další den jsme jely k babičce a pak jsme vyrazily s Kollárou a Hurábí ven. No.....hlavní zábava bylo házení petard u Bonver Arény, což nemohlo dopadnout jinak, než že na nás někdo zavolal policajty :DDDDD. Naštěstí je v jednání s policaty Kollára zkušená, tak nám nic neudělali :D

27.-28. si nepamatuju tak až 29.12. :D To vstávala kamča ráno brzo a vyrazila s Hurábkou ven už v 8. Potkaly Pedobeara a byly z toho podělané :D. Jo!
Tímpádem si vybavuji 28! To jsem byla s kámoškou ve Futuru a potkala Noaha Ellenwooda ze Superstar i s jeho celou rodinou! Bylo to boží! :*
No a ať se vrátím ke včerejšku, odpoledne jsme pak ještě vyrazily na nákupy. Kamča si koupila krásnou mikinu a já takové svetro-triko :D
Právě teď je Kamča s Hurábou v Zoo, protože Nikol měla 2 volné lístky. Dnes je ale i basket! Jupí! Beru si tam ten triko-svetr tak snad udělám dojem a budeme si moct říkat Pery :D

Dvě věci co tu ale musím nacpat, jsou videa, které jsme pro sebe s Kami o prázdninách udělaly. Já ho měla první a narychlo, takže omluvte to, že ho má Kamča o 10000000000% lepší :D
Tady to moje:


A tady to nejúžasnější na světě od Kamilky :):


Jinak sice se to tu moc nehodí, ale chci tu nacpat dokonalou fotku Zayna! Miluju ji :*

16.12.2011 Předvánoční článek

16. prosince 2011 v 22:35 | Kami
Poslední dobou už na blog vůbec nechodíme. Přestěhovaly jsme se zcela na tumblr. Ale dneska jsem se donutila napsat po dlouhé době článek, ať aspoň trochu dodržím náš "deníček".
---
Máte už nějaké dárky? Já kromě pár dárků pro Terku absolutně nic. Chtěla jsem jí ještě objednat mega plakát 1D, ale mamka zas měla kecy, že se to musí platit dopředu atd. takže nic :/. Brr já to tak nesnáším vymýšlet, co komu koupit.
---
Zítra po 14 dnech basket. Těšíím se! Ale trochu se mi i nechce, protože to zas budou trapasy. Nebo hlavně jedna nejmenovaná osoba ty trapasy dělat bude. No, hrajou s Plzní, tak by s největší pravděpodobností měli vyhrát :).
---
Jinak co teď u nás třeba "frčí" za písně (kromě 1D)?
Simple Plan - Astronaut
Coldplay - Paradise
JLS - She Makes Me Wanna

Tumblr_lcdooitz5l1qbv4sdo1_500_large

btw. asi chcípnu tady z toho videa, hlavně z té babky uprostřed :DDD
(nejde tu vložit, tak aspoň odkaz)

2.12.2011 Trochu zvláštní týden ;)

2. prosince 2011 v 13:24 | Kami
6138886864_afe19a4283_z_large
Tak za tento týden se všechno převrátilo vzhůru nohama. Něco v dobrém, něco v horším smyslu.
Samozřejmě vše se týká našich 3 základních řešených věcí.
1. HÁZENÁ Ve středu se konal poslední zápas tohoto kalendářního roku v házené. Samozřejmě nemusíme hádat, kdo nehrál :/.. Ale aspoň vyhráli :D
2. 1D Juchů moje fotka před pár dny překonala 1000 "hearts".. A tak jsem mezi tou velkou konkurencí světa, já z Česka, na první stránce po zadání hesla one direction mezi Most popular.. Ouu yes :D*
3. BASKET Ach.. Tak tady jsou 2 důležité věci. a) Darrenek Duncan odchází po 30-ti denním try-outu :'/ Viděla jsem ho jednou hrát naživo, byl to můj nejoblíbenější černoch za celou dobu.. Chápu, že Wright je lepší, ale on byl takový "kjůtyn" béé :/ ani jsme si ho neužily, ani podpis nemáme. b) Pondělí. Akce v hale, začlo to okolo 17:30.. A jsem zvědavá jak to bude pokračovat (jestli vůbec a byla bych asi radši kdyby ne) zítra, kdy se koná zápas s Opavou (btw. bude tam Šiřináá :D). Vůbec nevím, co si mám o tom myslet, jestli jak Terka říkala -dělali si prd*l- nebo ne.. Zase nevím co si myslíme - my také děcka no :D.. I když naše sééxicáá si toho o sobě myslí celkem dost. Uvidíme v sobotu.

Na závěr, přemýšlím, mám tady dát ZASE něco od One Direction.. ne :D tentokrát se odtrhnu a dávám tady píseň, pro kterou hlasuji karaoketextech... Celkem dobrá ;D

24.11.2011 Žijeme Tumblrem! :D

24. listopadu 2011 v 21:14 | Teri
47af30bcf52bb6ca660090b885596c32_large

Docela dlouho jsme tu nic nedaly a dostaly jsme za to PŘEKVAPIVĚ (nemyslím to ironicky :D) zdrbané. Hodně nás překvapilo, že ty naše kecy o našem životě chce někdo číst. Ale tak tedy píšu.

One Direction Infection ani zdaleka nepominula, ale ještě jsme jí víc onemocněly :). Po té DOKONALÉ webce s Liamem a DOKONALÉM dokumentu to ani jinak nejde. :*

Taky jsme se odhodlaly a založily si Tumblr jako správné plnohodnotné directionerky. -->kamiteri-directioners
Ještě to s tím moc neumíme, ale musíte uznat, že je ten design hezký :D.

Abychom nemluvili pořád jen o 1D. Za ten týden, nebo kdy naposledy jsme to psaly článek, jsme byly 2x na házené a taky na basketu.
Basket- VÝHRA! Máme nového hráče, který je skvělý takže to bylo super. Tady jeho kjůů fotka s přezdívkou :D :

Házená- U soupeře ve Frýdku Místku prohra, avšak u nás doma výhra+ máme plakát ( aspoň my si to z toho udělaly :D)

Tak to je takový shrnující článek za ten týden, a teď na závěr píseň od One Direction (jak jinak ;D). Přeji příjemný poslech :)
8a2a9eaf13_80892774_o2_large
One Direction - Stole My Heart
Btw tu fotku nahrála Kami na we♥it a má neuvěřitelných 849 hearts! :D
AKTUALIZACE: UŽ MÁ 973 A POŘÁD TO ROSTE! :D

16.11.2011 Keep calm and love 1D <3

16. listopadu 2011 v 15:56 | Kami
Škola se mi tento týden tak sere.. Ale zase nás čeká úžasný sportovní víkend - sobota basket, neděle házená jupíí. Ale co naštve - normálně Hladnov nemá v pátek volno! Taková drzost! Takže Terka a většina ostatních si bude hovět doma a já se budu šrotit fyziku atd. nádherné :D!
--
Jinak nemůžu tady nedat písničku od našich milášků 1D. Fakt se mi líbí! Navíc konečně dostali Louis s Niallem sólo (sice Niall vždycky jen dvě věty mno.. a Louis vždycky "čing čang" Enrique :DD).

A jako správná borka z FB budu citovat z mé oblíbené části písně:
2:15 a Harryho sólo
I'll lift you up
I'll never stop
You know I'll take you to another world
I'll build you up
I'll never stop
You know I'll take you to another world
(pak je ještě dobré to can you feel iiiit a let me do iiiit :D.. ona je celá dobrá prostě :D)

 
 

Reklama