Blog a my

2.6.2013

2. června 2013 v 14:25 | T.
Co že se stalo v uplynulém měsíci ? No určitě více věcí, než obyvkle. Už jen to, že jsem byla v Anglii. A že jsme měly dvakrát pizzu. A byly skoro do půlnoci venku. Ale začneme pěkně od začátku. Zase si beru na pomoc twitter, ten vždycky pomůže.

9. 5. 2013

9. května 2013 v 16:44 | Kami
Tenhle článek by tu asi nikdy nebyl nebýt Terčina seznamu pro mě na tento týden. Poctivě ho plním, takže nesmím vynechat ani položku č.1 - článek na blog. Už jsou to zase skoro 2 měsíce od článku posledního, takže už si zase samozřejmě vůbec nepamatuju, co se dělo. Nejspíš to teda vezmeme od posledního dubnového týdne.

17.3.2013

17. března 2013 v 19:08 | T.
Toto nebude nějaký "vtipný" článek jako vždy, jen chci prostě začít přispívat častěji a ne jednou měsíčně. Říkala jsem to už předtím a pak jsem na to zas kašlala, ale chtěla bych tenhle blog mírně nasměrovat ke stylu blogspotů, což znamená, že by se více zaměřoval na módu. Nevím, jestli mi to vydrží, ale v tuhle chvíli to tak chci. :D Nakupovat jsem nebyla hodně dlouho, ale tak snad to brzy napravím.
Aby se neřeklo, tak vám povím, co se stalo v nedávné době.

25.1.2012 Konečně pátek:*

25. ledna 2013 v 19:37 | T.
Hey! Teacher! (Pičo)
Zdravím vás číče.
Článek jsme nenapsaly přesně 23 dní, jak je u nás zvykem. Mezitím se skoro nic nestalo, ale i přesto máme jisté novinky. Jdu zkouknout twitter, z toho to nejlépe vyčtu.
Koupila jsem Ben & Jerry's ! Joo velký odvaz, jsem borečka. Koupila jsem stejnou příchuť jako minule, stýskalo se mi po úžasném slaďoučkém marshmallow a vynikajících čokoládových rybách. Ah, radost si na tu mňamku vzpomenout.
Embedded image permalink

2.1. 2013!

2. ledna 2013 v 14:03 | t

Zase jsem tu nepsala jako vždy, ale na to už si asi všichni zvykli. Byly jsme moc zaměstnané opakovaným sledováním PLL. Fakt úplně jsme se na tom staly závislými, nevím co budeme teď dělat, když další díl je až osmého.
Jinak v tu dobu co jsme nepsaly byly taky Vánoce, které jsme tento rok vůbec nějak nevnímaly, bylo to úplně čudné. Dárky byly..no..ehm..skvělé.
Za prázdniny jsme chodily občas ven s kámoškama nebo na super túry s rodičemi.

Pár velmi důležitých novinek:
Kamča má nové theme na tumlru.
Jona měl včera narozky.
Je rok 2013, přežili jsme konec světa.
Obě dvě máme nové oblečení a hipster pozadí na twitteru.
Silvestra jsme strávily u babičky popíjením dětského šampusu a házením prskavek z balkóna.
Dostaly jsme poukaz na kafé do mekáče a starbucksu a ten druhý propadl.

23.12.2012 Jsme zpět?

23. prosince 2012 v 17:40 | Kami
Ano, píšu tady článek taky já, protože Terinka se rozhodla, že zas budem psát (vydrží to zas 14 dní ale dobré no).
Takže, co ještě říct kromě toho, co tady předtím Ferka řekla? Asi že budem uplně srát na to, že nepochopíte naše super sexy slova a budem je tu psát. Ano. No a pak taky, jak se dalo čekat, asi tu budu furt nějak cpát kapely, joo smiřte se s tím všichni :*
Ale teď už všechny nové věci ze včerejška a dneška:

Po "roce" zase zpět

21. prosince 2012 v 17:41 | t
Čau čičiny a čičini. Naši věrní čtenáři. Nepsaly jsme tu tak dlouho, že se to ani nedá a tak to napravuju! Nezaručuju vám, že tento článek bude mít vůbec nějaký význam, ale přesto ho píšu, vlastně jako takový odrazový bod pro pokračování v blogu. Nechci zase vzpomínat co všechno se stalo, byla by to nějaká házená, basket, nakupování, házená, žraní kapel a zvířat (brabenců), tumblr, basket a tak pořád dokola. Právě Kindra poslouchá PTV tak se na ten článek nemůžu soustředit. #zavšechnomůžekindrajakovždy

Kamina má sváteeeeek.<33

31. května 2012 v 14:47 | Teri
Kamča má dneska svátek! Tady je moje video pro ní. :*

26.5.2012 ! Opilecký článek ! :*

26. května 2012 v 22:19 | Teri
Možná tenhle článek místy nebude dávat trochu článek, protože právě poslouchám strašně smutné písničky a dostala jsem do ruky třešňové pivečko. Je to hnus,ale to je jedno.
Článek už zase nebyl snad dva roky, takže zase budu vzpomínat a psát jen tak obecně. Né že bychom psaly třeba každý týden.
11.květen - Tenhle den byl jeden z hodně dobrých. Byly jsme s Romem (né cigánem,ale Kaminou) a Hlaví a Denčou venku. Byly jsme v Karolíně a potkaly strašně moc lidí. Pak jsme ještě jely do Futura na autogramiádu vítkovic a pak najednou vidíme,že nějaká akce ďábelské políbení na které NÁHODOU vystupuje skupina Funky Beat, do které patří ten šulin Mareeen! No málem jsme se tam z toho pos*aly. Jdeme dál a tam nás Páťa přemluví,abychom se šly vyfotit zrcadlovkou do nějaké soutěže. Tu možnost jsme si samozřejmě nemohly nechat ujít,protože jsme byly celé zdegerenovalé pořadem : Amerika hledá topmodelku a chtěly to zkusit. A nelitovaly jsme. Teda trochu jo,když ty fotky vytiskli a vylepili doprostřed Futura. Byly úplně HROZNÉÉÉÉ! Kamča otevřenou pusu,já jak křeček Denča se tak trochu divné tvářila a Nikol úplně KuNdIsQaa:-**. No hůza. Ale stejně je tu dám. Další důležití lidi,které jsme potkaly: Dj Wright Mimloš ,Tai klaun z Mekáče,Lary Salvatore a hlavně Howaaaaaaard! Musím uznat,že už vím, proč ho Kamča žere. Byl drsnej:*


21:40 Až do dneška,vlastně nevím co nějak zvláštního se stalo,kouknu se do Kamčiného mobilu,který to vždycky připomene,počkejte:D

21:44 našla jsem i pár fotek,které byly před 11.květnem nebo po něm,tak tady další koláž s němi všemi dohromady.
21:48 nejde mi USB, tak teď všechny fotky posílám přes bluetooth,tak chvíli ztrpení :D
22:06 tak tady je ta koláž no, trochu jsem se zahlédla do jednoho videa o tvd,tak takhle pozdě :
1. Největší borečci z Karviné ví,kam si sednout:* Samozřejmě,že když jsme daly nohy pryč,sedli si před nás. Taťka s jedním z nich,který jsem zapomněla jak se jmenuje, dokonce i pokecal,takže muck. (jo,pořád mě to sere)
2. Snoopy(né fakt se to neuchytilo) se svojí sexicí v Karolíně.
3. Jdeme si tak z Karolíny a tu kolem nás projede autobus od Nymburka! WTF? To mi připomína,že jsme ten den potkaly ty borce:*
4. Playoff. To už je dost dávno,ale dávám tu tuhle fotku,jakože už skončil basket.
5. Buřt v Karolíně. Velmi zabodoval se svým smíchem a outfitem alá Harry :D
6. Miminek doma. Nikdo by nečekal, že bydlí u pečených kuřat,to opravdu ne.
7. Stehno si hází na hřišti u Ostrčilky. To by taky nikdo nečekal.
8. Maren s minidredy.
9. Rajlííí, určitě jste s Ms. Kámoškou od Kláááry byly velmi nenápadné.
10. Nejvíc ulice. Nejvíc borkovská. A proč? Je od ŠU!

A tady ještě další koláž z dneška. Byly jsme nenamalované,ale ani to nám nezabránilo udělat sexy fotečky. Jsem turista,turista,turista,turista. T U R I S T A , jsme Turistáá! Jo to jsme teďka my! Ale pozor,nejsme v klubu hůlkařů jsme Anti-hůlkaři. Jsme jejich Haterzzz. LOL.
Btw. prostřední fotka je nejvíc SWAG!
To by bylo asi všechno,píšu to asi přes hodinu a něco a bolí mě hlava, z toho piva a pc, tak čau.

9.5.2012 Házenkářský včerejšek :)

9. května 2012 v 16:36 | Kami
Rozhodly jsme se, že je na čase dál pokračovat v našem blogovém "deníčku", nejspíš bychom si za nějaký rok na všechny věci, co se staly, nevzpomněly, takže teď ten březen duben.. asi už nedohoníme a to se staly jedny z nejlepších věcí vůbec. No nevadí, jedeme dál s čistým štítem :).
--
Včerejší den byl ve znamení příprav na házenou. Měly jsme jet samy vlakem nebo autobusem, a tak jsme musely vyjít o něco dřív. Jen asi půl hodinu předtím nám ale zavolali rodiče, že to nakonec stihnou, takže jsme se tam vydaly společně s taťkou. Hrály proti nám Lovosice a i když to ze začátku vypadlo bídně, nakonec to byl dobrý zápas zakončený výhrou. Navíc jsme se mohly obě pokochat Šamponkovými svaly na bříšku, když přesně poslechl mé pokyny o vyhrnutí trika :D. Taky jsme trošku přebraly týmové hodnoty a zjistily, že obě více preferujeme Péťu, Blob fish a spol. :D
Ach, ta podoba :D
--
Další nová věc je, že je ze mě (možná i z nás) velká pařmenka :D Snad ten pátek po boku Adámka (:D) výjde. A taky mám stále neukojenou potřebu jít na nějaký koncert, ale zahraniční skupiny! Strašně chciiii, ale sem do Ostravy nikdo moc nejezdí nebo aspoň ne ten, kterého bych aspoň trošku chtěla vidět.
--
No už mě nic nenapadá, tak to snad bude vše a na závěr si prostě neodpustím moji teď nejoblíbenější kapelu Billy Talent :* (the most beautiful lyrics)
 
 

Reklama