Blog a my

April Wishlist

6. dubna 2015 v 0:04 | t
Udělala jsem si takový malý wishlist věcí, které bych si chtěla v blízké době pořídit, ano, už hodně myslím na léto, ale když já už nechci nosit nic jiného. Vsadím se, že si z toho wishlistu koupím maximálně tak 4 věci (samozřejmě v levnější verzi) a ani to ne, ale opravdu by mi nevadilo vlastnit vše z tohoto obrázku.
wishlist

Únor aneb stylový název pro bezvýznamný článek

4. března 2015 v 15:01 | t
Mám pocit, že se vůbec nic nestalo, ještě když jsem naposled psala v půlce února, ale chci teď psát článek každý měsíc, tak to musím nějak udělat.
výborné nutellové sušenky, které vypadají zvláštně, ale byla to delikatesa

faded memories

14. února 2015 v 17:57 | t
Zjistila jsem, že jsme zde dosud ještě nenahrály nějaké celkem staré fotky (no ok, podzim a zima 2014) tak jsem se to rozhodla změnit. Protože tak skvělé fotky byste si nemohli nechat ujít! A nebojte, v tomto článku zmíním i nějaké věci, které jsme prožily v blízké minulosti, nebude to jen nějaké velké vzpomínání.

Vyšly jsme si na podzim na Haldičku fotit západ slunce!

ULTIMATE PŮLROČNÍ ČLÁNEK part 2

31. srpna 2014 v 0:06 | t

Tento článek už asi nebude tak zajímavý, protože už tady nebudu psát o žádném koncertu:((. Ale o našich skvěle strávených prázdninách! :D Jinak poslední prádninovou noc trávím psaním těhle blbin a koláží jak moc jsem podobná huskymu..a myslím, že to dokonale vystihuje můj život.

ULTIMATE PŮLROČNÍ ČLÁNEK part 1

30. srpna 2014 v 22:40 | t
Možná jste si všimli nového designu, který se skládá z nové fotky v menu. Četla jsem naše basket-stalkerské články a i když bych spíš po nich neměla mít chtít spíše s blogem nic společeného, chci teď zase napsat článek! Yaaaay! Ani si neumíte představit, jak mě štve, že jsme nepsaly článek půl roku,ještě když se děly takové věci, za které by opravdu nějaký článek stal. Hlavně teda koncert OM&M, blessthefall a Silverstein. Na tento dvouden, který jsme strávily v Praze, budu vzpomínat ještě hodně dlouho. Kami umí hrát na kytaru a to je samouk! Jinak právě odchází vstříc zábavě s Huráb a já jdu psát. Řekla bych, že jsem na tom lépe já,lol.
Pauza na hraní Kim, tak počkejte.
Ok, jsem zpět, jinak jsem už A-celebrity a number 1, kdyby to někoho zajímalo.
Nepsaly jsme od 3.března, takže je to opravdu půlrok, což je možná nejdelší pauza v historii blogu a zrovna, když se aspoň něco trochu děje. Vím, že jsou asi články, kdy jen tak projíždím Twitter dozadu, abych vůbec věděla, co se stalo, otravné, ale my jsme prostě nepoučitelné a stejně vždycky náš blog zanedbáváme.

že by se konal comeback po sto letech?

3. března 2014 v 15:28 | T.
Nevím co mě to popadlo, ale najednou mám úplně chuť zase psát o našem nudném životě, který obsahuje ležení na posteli s notebookem, na kterém neděláme nic jiného než scrollujeme po dashboard nebo sledujeme seriály. No dobře, Kejm hraje ještě Skyrim. A po nejlepší noci v našich životech taky pouštíme písně.

CHARLIE STRAIGHT !!!

20. září 2013 v 23:28 | T.
AAAAAAH! Konečně jsem se zase někdy dostala na koncert Charlie Straight. Jako nebyl to úplně pravý koncert, vystupovali prostě na akci v Avionu. A obnovili mi staré vzpomínky, proč jsem je vždycky měla tak ráda. Jsou prostě nejlepší česká skupina, aspoň teda pro mě. Jsou tak hezcí, sympatičtí a co je hlavní, mají skvělé písničky. Sice jsem tak moc neposlouchala to jejich nové album, ale po tom koncertě to teda určitě změním.

po sto letech zpět aneb jako vždy

16. září 2013 v 21:14 | T.
Čauky Bejbiny a Bejbové, protože je Kambodža v Chorvatsku, tak se asi hrozně nudím. Jiné vysvětlení pro to, proč píšu článek, nemám. Co se stalo za poslední dobu? Už zase chodíme do školy, já do prváku, Kin do třeťáku. A jak je tomu zvykem na Hladnově, ve třeťáku se jezdí do Chorvatska. Prý je to tam zatím fajn, což jsem ráda, když už ne adapťák, tak ať má aspoň Chorvatsko v pohodě. Můj ozdravák byl celkem v pohodě, dokonce jsme hráli Amazing race a ztratili se, takže jsme šli o 4 km víc! No prostě luxus. A ty méně i více podstatné věci o kterých jsem nemluvila? Budou se týkat spíš mě než kej, protože za tu dobu, co tu není, se stalo tolik velmi důležitých věcí! Tak např. koupila jsem si Arizona Tea! Koupila jsem si ten green tea, protože jsem chtěla ten obal. A náhodou to bylo dobré. (už nevěřím recenzím mých skvělých kámošek :* ) Dostala jsem předčasně k svátku kulmu! Zkoušela jsem to s ní, ale za chvíli mi to spihlo, takže mi to zase akční mamonita dělala znova, aby to znova splasklo. Naučila jsem se Cup song! Sice ještě ne s tím zpěvěm, ale to s tím kelímkem umím výborně (nojo zní to namyšleně, ale to je účel). Dělala jsem filmový maraton, mé mezery ve filmech, které viděl každý, byly fakt děsné. Ale dívat se na Titanic mě prostě nikdo nepřinutí, však to myslím trvá 4 hodiny ne? DĚS. Ve škole v poho, máme skvělého učitele na IVT, který tě vůbec nechytá za každé slovo, které by mohlo být z 1 procenta víceznačné. ZSV je taky svělé, akorát si musím příště přinést plynovou masku, protože kdyby aspoň ten učitel nechodil, ale on ten smrad rozfoukává po celé třídě a pak chce ať se soustředíme. Musela jsem se modlit, ať už je konec. Konečně umím bubliny z tumbrlu!! Našla jsem úplně boží stránku, ale nechci ji tu dávat, abyste mi ji neukradli (protože tento blog je velmi slavný a hodně lidí nám krade věci!)
Embedded image permalink

7.8. Terencí má narozky

7. srpna 2013 v 20:36 | K.
Ano, je to tak! Dnes má narozeniny ta nejlepší osoba, kterou znám! Je jediná na světě, která mě nesere, což je u mě hooodně zvláštní! Mám ji moc ráda a kdyby jsem ji neměla, asi už bych byla mrtvá. Je to sice moje sestra, ale zároveň i moje BFF! Miluju ji moc, nemám ani slov jak moc. Je krásná a má krásné oblečení. Ale hlavně, je stejný magor jako já. Hlavně co se týče tumblru, fangirlinování a sledování seriálů. Je to moje nejoblíbenější spolusledovačka seriálů. Když je smutná, tak se mi chce brečet. Šla se mnou na moje narozky do zoo. Pořád jsem ji sice nepřemluvila na haldu Emu, ale jinak se kvůli mě pořád obětovává. Dala mi Twister a vzala si hnusný nanuk, aji když chtěla Twister. Seřvala H., když mi nepopřála. Dobře zpívá a hraje na keyboard, ale už na něj nechce hrát. Máme tajný signál proti úchylům. Na který ale samozřejmě zapomenu, když je potřeba ho použít. Dělá taky dobré vtipy. Poslední, co si pamatuju, je myslím kunda houba. A taky byl to ten drak. Často žereme ve dvě v noci chleba s šunkou a díváme se na Merlina. Furt jí vařím jídlo. No dobře, ohřívám. Ale někdy vařím brambory. A posloucháme u toho Rudu z Ostravy a pomlouváme ho. Je chytrá, byla pátá na přijímačkách v težší den. Myslím, že mi ji může každý závidět. Nikdo, koho znám, nemá lepšího sourozence. A není to tím, že skoro nikoho neznám. Slíbila jsem si, že do toho nebudu tahat fandom, ale jsme prostě jako Sam a Dean. Já jsem Dean. Protože jsem starší. Ona je Sam. Protože je mladší. Jsme jako Derek a Stiles. Ona je Derek. Protože je sexy. Já jsem Stiles. Protože jsem forever alone. Jo já vím, že se bude v 3x10 líbat s Lydií. Jsme jako Katniss a Peeta. Já jsem Katniss. Protože bych se obětovala pro mou sestru. Ona je Peeta, protože je hrozně moc cute. A háže s chlebem. Ne tak ne. To já. Já hážu rohlíky na zeď. S marmeládou. Takže já jsem Peeta. Jsme jako Ethan a Danny. Já jsem Ethan, protože jsem někdy zlá. Ona je Danny, protože je chytrá a hezká. Jsme jako Merlin a Arthur. Já jsem Merlin. Protože jí o prázdninách sloužím. Dělám jí jídlo. Ona je Arthur. Protože je nejhezčí na světě a kdykoliv si o ní někdo třeba na první pohled myslel, že je namyšlená, zjistil pak, že ve skrytu duše je hrozně hodná. Už nemám další shipy, takže už nic víc nejsme. Kdyby o nás byl seriál, byly bychom to nejvíc canon brotp. Možná i otp? To jenom někdy. Uu. Dojala jsem se tímto článkem, protože mi teď došlo, co v ní mám. Všechno. Kdyby jsem ji neměla, asi už bych byla mrtvá. Je to sice moje sestra, ale zároveň i moje BFF! Miluju ji moc, nemám ani slov jak moc. Je krásná a má krásné oblečení...

Sexy as hell

24. června 2013 v 17:17 | t
Neptejte se mě, proč ten název článku, sama to nevím. Jsme samy doma, udělaly jsme si salát a koukaly na příšerky s.r.o. (nedělám si prdel). O prázdninách bych zase chtěla dělat Holiday's diary, ale nevím, jestli mi to vydrží. Ve škole se to nedá vůbec vydržet, je tam pět a půl lidí a celý den se tam jen nudíme. Ale pro mě je to poslední společný týden s mojí třídou, tak si to musím aspoň minimálně užít. To se totiž určitě stane,lol. Mám Kejlin pc, tak nemá co dělat, měla bych psát rychle. Nechcu zase jen dávat fotky z twitteru, protože je stejně máme tam, tak je takový malý výběr fotek a našich "vtipů".
 
 

Reklama