Blog a my

let's look for paradise

15. srpna 2018 v 15:30 | t.
어떤 날엔 폭풍 속에 있다 해도 함께라면 두렵지 않아 낙원을 찾아
even if we're walking in storms on some days, if we're together, i won't be afraid, let's look for paradise

Ne, ani já tomu popudu nerozumím.. opravdu se toto děje? To mě ten fakt, že mi nešel rozjet cracknutý dodatek do The Sims, rozhodil tak, že jsem skončila tady? Jsme zase o rok starší, takže přišla ideální doba na nový článek (čtenářům našeho blogu fakt nezávidím, čekat na tyto kecy takovou dobu..).

Přemítání v brzkých ranních hodinách

31. května 2017 v 5:19 | K.
Je půl páté ráno a já stále ještě nespím. Už jsem proscrollovala všechny možné stránky a už mě nebaví hrát ani Fun Run, takže jediná možnost, která mě jako poslední spása napadla, je jít psát po 384 letech článek. Ne že bych teda měla o čem psát. Ale je nuda, tak asi budu jen blábolit nějaké randomy, co mě napadnou.

Dvě youtuberky v kavárně - jinak skoro vše při starém

27. května 2017 v 16:02 | T.

Ahoj! Právě sedím v kavárně, samozřejmě v Costici, protože v jediné jiné kavárně kam chodíme, Ostravance, vás nenechají dělat nic jiného než pít kávu, a pak vás chtějí vyhnat pryč. Ale aspoň má ta káva trochu jinou chuť než Nescafé, které si dělám doma.

Máme grepovou limonádu a Ice Cappuccino a zatímco se Kami snaží učit, já se snažím napsat článek. Za ten více než rok se toho událo docela dost a náš život se obrátil takovým směrem, ze kterého by se naše stará já asi zhrozily.

Adventure Time with Nelly the Dog and Kami the Human

14. března 2016 v 14:41 | K.
Dnes jsem spala něco málo přes dvě hodiny. Usla jsem asi o půl třetí a vstávala v 5 ráno, chtěla jsem se totiž ještě něco rychle přiučit na test z anglické morfologie (ou jé). Ano! Samozřejmě jsem to nakonec moc hrotila a napsala bych to, i kdybych se na to ani nepodívala. Tak aspoň to budu umět pořádně, když už nic.
Domů jsem se vrátila po deváté a měla v plánu, že okamžitě půjdu zase spát. Už jsem skoro ulehala do postele, ale pak mě napadlo: Co kdybych radši šla na Haldu?
//Momentálně mám totiž zase novou krátkodobou obsesi. Ale asi byste nikdy neuhodli, o co jde. Chci sbírat kameny! Začlo to tím, že kdysi dávno našla Terka v potoce nádherný křišťál. Na poličce mi tu ležel dlouho, ale až teď jsem se začla zajímat o to, jaký kámen to vlastně skutečně je. Nějak se do toho přidaly další obrázky a stránky na internetu, až jsem skončila u hodinového videa o sbírání kamenů. Ano, viděla jsem ho celé. No a právě na Haldě by měly být k nalezení porcelanity a jaspisy. I když já jsem zatím takový kamenonátor, takže bych chtěla hledat spíš jen takové ty pěkné krystalkové minerály jako ametysty a podobně. Ale tak aspoň něco.//
Sleep is for the weak!!! Hodila jsem do tašky knížku, uvařila kafe do termohrnku, vzala Nelu a šlo se.

Mmmm.... tak vláčný článek?

16. ledna 2016 v 23:32 | T.
Rozhodla jsem se, že dnes napíšu článek. Vděčit za to, že teď právě můžete číst tento článek, můžete písničce od Cage The Elephant - Cigarette Daydreams, protože když jsem ji poslouchala (ne nebylo to na záchodě... nebo bylo?), cítila jsem se jako v nějakém filmu. A jakmile jsem si k té písni představila hudební klip, plný věcí, které se staly za tu dobu, když jsme nepsaly, kupodivu to vypadalo, na naše poměry, docela na zajímavý klip. A tak jsme se dostaly k tomu skoro nejvíc divnému úvodu článku na našem blogu vůbec, i když náš blog už zažil takové naše fáze, že si tím nemůžu být jistá.

Teď jsem zrovna mluvila na Kami, která se dívá na Riskuj a zatím netuší, že píšu článek, i když to určitě v příštích pár minutách zjistí, protože tady klepu na klávesnice jako Mamá.

Dělám to co pokaždé, koukám se na poslední napsaný článek, a pak pátrám v paměti, co se od té doby stalo. Tentokrát to ale ani moc dělat nemusím, protože se staly tak velké věci (aspoň teda na naše poměry), že si na ně pamatuji.

Večerní přemítání nad velice důležitýma věcma

4. září 2015 v 23:10 | Kejma
Myslela jsem, že si už ani nevzpomenu na heslo, když jsem se přihlašovala. Vzpomněla jsem si. A tak píšu článek asi po 3 letech.

Itálie

3. července 2015 v 15:23 | t

Květen a červen 2015 ve fotkách

3. července 2015 v 14:54 | t
Hrozně se mi tento článek chce psát, ale zas nechci mít vynechané dva měsíce. Fakt se mi nechce psát, jakože FAKT.
A navíc jsem už i já přestala psát na twitter, takže už absolutně nevím, co se dělo. Mám jen pár rádoby uměleckých fotek, takže to bude asi také to, o čem celý tento článek bude.

Kejla Tela poznávají nové shopy

23. května 2015 v 19:49 | t
Naše nové video, které jsme jako vždy točily tak okolo dvou hodin v noci. Video,které taky jako vždy trochu postrádá smysl. Ale také video, které je vrcholně promakané!

My father took me into the city, to see a MARCHing band and APRIL foolzzz yo

8. května 2015 v 23:32 | t
Nadpis článku je kromě MCM i tak trochu narážka na Breaking bad a i když ji nikdo nepochopí, protože K. se na to nedívá a je jediný čtenář tohoto blogu, nemohla jsem si to odpustit, protože mě fakt vůbec nenapadají smysluplné názvy pro články.

A je to tady, zase jsem se prostě na blog vykašlala, takže moc nevím, co se dělo a jak si budu číst tyto články zpětně, bude už fakt otravné číst v každém článku, že nevím co se stalo.

I když se v těchto dvou měsících stalo několik aspoň trochu zajímavých věcí. Teda aspoň na naše měřítka.
 
 

Reklama