Březen 2016

Adventure Time with Nelly the Dog and Kami the Human

14. března 2016 v 14:41 | K. |  Blog a my
Dnes jsem spala něco málo přes dvě hodiny. Usla jsem asi o půl třetí a vstávala v 5 ráno, chtěla jsem se totiž ještě něco rychle přiučit na test z anglické morfologie (ou jé). Ano! Samozřejmě jsem to nakonec moc hrotila a napsala bych to, i kdybych se na to ani nepodívala. Tak aspoň to budu umět pořádně, když už nic.
Domů jsem se vrátila po deváté a měla v plánu, že okamžitě půjdu zase spát. Už jsem skoro ulehala do postele, ale pak mě napadlo: Co kdybych radši šla na Haldu?
//Momentálně mám totiž zase novou krátkodobou obsesi. Ale asi byste nikdy neuhodli, o co jde. Chci sbírat kameny! Začlo to tím, že kdysi dávno našla Terka v potoce nádherný křišťál. Na poličce mi tu ležel dlouho, ale až teď jsem se začla zajímat o to, jaký kámen to vlastně skutečně je. Nějak se do toho přidaly další obrázky a stránky na internetu, až jsem skončila u hodinového videa o sbírání kamenů. Ano, viděla jsem ho celé. No a právě na Haldě by měly být k nalezení porcelanity a jaspisy. I když já jsem zatím takový kamenonátor, takže bych chtěla hledat spíš jen takové ty pěkné krystalkové minerály jako ametysty a podobně. Ale tak aspoň něco.//
Sleep is for the weak!!! Hodila jsem do tašky knížku, uvařila kafe do termohrnku, vzala Nelu a šlo se.