Leden 2016

Mmmm.... tak vláčný článek?

16. ledna 2016 v 23:32 | T. |  Blog a my
Rozhodla jsem se, že dnes napíšu článek. Vděčit za to, že teď právě můžete číst tento článek, můžete písničce od Cage The Elephant - Cigarette Daydreams, protože když jsem ji poslouchala (ne nebylo to na záchodě... nebo bylo?), cítila jsem se jako v nějakém filmu. A jakmile jsem si k té písni představila hudební klip, plný věcí, které se staly za tu dobu, když jsme nepsaly, kupodivu to vypadalo, na naše poměry, docela na zajímavý klip. A tak jsme se dostaly k tomu skoro nejvíc divnému úvodu článku na našem blogu vůbec, i když náš blog už zažil takové naše fáze, že si tím nemůžu být jistá.

Teď jsem zrovna mluvila na Kami, která se dívá na Riskuj a zatím netuší, že píšu článek, i když to určitě v příštích pár minutách zjistí, protože tady klepu na klávesnice jako Mamá.

Dělám to co pokaždé, koukám se na poslední napsaný článek, a pak pátrám v paměti, co se od té doby stalo. Tentokrát to ale ani moc dělat nemusím, protože se staly tak velké věci (aspoň teda na naše poměry), že si na ně pamatuji.