8.7. - 14.7. ✌

15. července 2015 v 14:05 | t |  Holiday's Diary*
8.7. jsem se asi dodívala na iZombie a byla jsem úplně vedle z toho, že tam hraje Bradley James. Prostě Artuš. Už dlouho jsem v žádném seriálu nebyla z nikoho tak vedle. Prostě ten akcent a všechno...radši už končím. A taky jsem pila po hodně dlouhé době čaj. A od té doby jsem ho pila asi čtyřikrát. A Kamča se zase mučila v práci.
Z 9.7. tady nemám žádnou fotku, kromě této. Kvůli trofeje na serialzone.cz jsem si koupila první věc z giftshopu, pozadí na stránku na 1 měsíc. Jupí, mám tak exciting život.


10.7. jsem se po dlouhé době namalovala a byl to super pocit. Šla jsem navštívit Kami do práce a koupit si nějakou sladkost. A ráno hráli v televizi dobré písně.

11.7. byla sobota a já už fakt umírala nudou, tak jsem jela s rodičemi na chatu. A tam byla snad ještě větší nuda, ale tak aspoň jsem tam spala, jedla a mazlila se s Nelup.
A v noci jsme s Kami kecaly a poslala mi asi 10 skvělých písniček a prostě bylo to fajn. Jen jsme tak seděly vedle sebe, kecaly, poslouchaly písně a byly na tumblru. Vyfotila jsem fotku, kvůli které si na to mám vzpomenout a dát to do článku. Povšimněte si také mého stylového trika, u kterého byste ani nepoznali, že je DIY.12.7. měla K. konečně volno, takže jsme mohly konečně jít někam spolu. Byla unavená z celého toho týdne, tak jsme jeli zase na chatu. A Nel dělala tak vtipné ksichty, že by se z jejích fotek dalo udělat nějaké nové meme.
13.7. byl velmi produktivní den. Jeden z nejlepších za celé prázdniny. Ráno jsme vyrazily s K. na kola. I když nesnáším jízdu na kole, když jedu jen s K. a ne s celou rodinou, je to super a vůbec mi to nevadí. Ten den byl hlášený déšť, ale ani to nás nezastavilo. Aspoň tam kvůli tomu počasí nikdo nebyl a my si tam mohli jezdit o samotě a jak jsme chtěly. Jely jsme do Šilheřovic a já vyjela všechny kopce! Nakonec fakt pršelo a to zrovna jak jsme se šplhaly do toho největšího kopce, ale i tak jsme to zvládly.
Odpoledne nás pak K. zavezla do Avionu, kde si měla vybrat nějaké dárky k narozeninám. Stavily jsme se kromě těch obchodů s oblečením i do Ikei a KFC. Koupily jsme si pěkné láhve a hrníčky, protože teď tak dodržujeme ten pitný režim. Kej si vybrala dvě knížky k narozkám a já utratila nejvíc peněz za jeden nákup za celý tento rok. Ale jsme s těmi věcmi fakt spokojená, takže toho nelituji.

14.7. jsme šly do Karolíny koupit dárek pro M. a taky jsme dostaly hroznou chuť na džus a nanuky. Měla jsem na sobě nové věci, které jsem si koupila den předtím. Na oběd jsme konečně měly ty těstoviny a pesto, které jsem přivezla z Itálie a náhodou to bylo dobré. Pak jsme ještě chtěly jet na kole, ale já jsem byla trapná a zhatila jsem tento plán, tak jsme jen ležely na sedačce v pokoji a koukaly na nějaké youtube videa a na kvízové soutěže. Večer jsem se začala dívat na The Vikings.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama