15.7. - 21.7. ☯

24. července 2015 v 18:50 | t |  Holiday's Diary*
15.7. jsem se dívala na SPN Comic con panel a taky na Nerd HQ panel a pak jsem byla ze SPN úplně mimo. Dvě hodiny jsem zase stahovala downloady do The Sims, pak si udělala novou rodinu, postavila jim dům a přestalo mě to bavit. Jako vždy.16.7. byla K. zase v práci a já se dívala na Vikingy na telce a mazlila se s Nelou. Jsem produktivní dívka. A večer jsme se začaly koukat od první série na SPN, takže to teď zase úplně milujeme.

17.7. jsem po dlouhé době vypadla z domu a šla s taťkou nakoupit a jela s ním autem do práce. A koupila jsem si zmrzlinu! Kupovala jsem takové jídlo, ať má z něj K. radost až se vrátí z celodenky, takže donuty, zmrzlinu, brambůrky a tak.

18.7. jsme jeli navštívit babičku do lázní a byla to taková nuda, že jsme myslely, že každou chvíli umřeme. Ale aspoň jsem měla palačinku a K. horké maliny. A večer, jako teď pokaždé, zase SPN!
19.7. jsme byli na chatě a taky tam byla nuda, ale aspoň byl dobrý oběd a meloun. S K. jsme se aspoň na půl hodiny zabavily bojem.

20.7. už byla K. zase v práci a já jí šla do Karolíny a města koupit dárky. Nahodila jsem nové tričko a creepers. Twenty One Pilots vydali nový klip a já se udělala a pustila si ho několikrát po sobě.21.7. jsem upekla muffiny! Sice byly ze sáčku, ale stejně je to drsné, vzhledem k mým cooking skills. A šla jsem ven v mamčině triku oujé.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama