1.7. - 7.7. ☼

8. července 2015 v 21:16 | t |  Holiday's Diary*
Rozhodla jsem se, že každý den vyfotím aspoň jednu fotku, abych měla pocit, že jsem každý den něco dělala. I když ten den nebudu dělat skoro nic.

1.7. jsme s K. vyrazily na Haldu Emu a vypustily jsme tam náš lampión štěstí. Byl tam nádherný západ slunce a nádherní jorkšíři (a to je nemáme normálně rády).
2.7. jsme jely přesně po roce zase do Prahy. Nebyl to tak skvělý výlet jako na koncert před rokem, ale tak vždy je fajn být v Praze. Udělala jsem tam velké nákupy za 70 korun a taky jsme neviděly skoro nic z toho, co jsme chtěly.3.7. jsme zůstaly doma, protože jsme byly vysílené z našeho výletu a já koukala na The 100 a K. jela na projížďku na kole a večer se začala dívat na OITNB. <3
4.7. jsme jely spát na chatu do stanu. A konečně jsme v něm i spaly! Měly jsme i věštecký večer a taky jsme šly na procházku do lesa, ve kterém jsme nikdy nebyly.

5.7. jsme taky byly na chatě (což je logické, když jsme tam spaly) a měly jsme meloun a hrály karty.6.7. jsme jeli zase na chatu a četla jsem tam časopis o vraždách. A večer jsem se podívala na poslední odvysílaný díl The 100 a už vymýšlela, na co se budu koukat dál.7.7. jsem se začala dívat na iZombie, rozbil se kaktus a taky jsme koukaly na naše staré videa z mládí. A K. šla poprvé na dlouhou směnu do práce a byl to děs.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama