My father took me into the city, to see a MARCHing band and APRIL foolzzz yo

8. května 2015 v 23:32 | t |  Blog a my
Nadpis článku je kromě MCM i tak trochu narážka na Breaking bad a i když ji nikdo nepochopí, protože K. se na to nedívá a je jediný čtenář tohoto blogu, nemohla jsem si to odpustit, protože mě fakt vůbec nenapadají smysluplné názvy pro články.

A je to tady, zase jsem se prostě na blog vykašlala, takže moc nevím, co se dělo a jak si budu číst tyto články zpětně, bude už fakt otravné číst v každém článku, že nevím co se stalo.

I když se v těchto dvou měsících stalo několik aspoň trochu zajímavých věcí. Teda aspoň na naše měřítka.


Začala jsem se dívat na dva nové seriály! Orphan black a Breaking bad (na BB jsem se dívala tak před rokem,ale skončila jsem u čtvrtého dílu). Orphan black je fakt super, fakt to můžu všem doporučit, v každém díle je několik zvratů a navíc vám ani dochází, že polovinu všech postav hraje jedna herečka, protože je každá postava úplně jiná a prostě úplně jiný člověk. V Breaking bad jsem teprve na konci druhé série, takže ještě nemůžu nějak moc dobře hodnotit, ale určitě se mi druhá série líbí víc než první a prý se to má pak ještě zlepšovat, takže se mám na co těšit. Konečně vrátilo Game of thrones! A my byly tak slušné a hodné, že jsme se nekoukaly na žádné díly, co unikly už před jejich oficiálním vysíláním. A K. teď zjistila kvůli debilům na fb, ještě nějaké dva velké spoilery, ale naštěstí je teď dusí v sobě a neřekla mi je. SPN začalo mít konečně zase dobré díly. Ok, tak jen dva, ale ty byly FAKT DOBRÉ. Fakt jako ze čtvrté série. A Cass přestal být (hey) assbut a získal zpátky grace a už ho máme zase rády.

Tak jsem se dívala na twitter a na začátku března jsem byla zdrcená koncem Parks and recreation. Přijde mi to jako před 100 lety, ale očividně to bylo ještě v tak blízké době, že se to vlezlo do tohoto článku. A další věc, která mi přijde ještě dávnější, je, že jsme s K. postavily v obýváku bunkr a hrály mé první D&D! K. to všechno připravila, udělala dokonce i dokumenty, které jsem dostávala po cestě a měly na sobě dokonce i pečetě a byly opálené ohněm??!!! Prostě boží. Sice se z toho pak ke konci mou vinou stalo něco trochu jiného s Tetrisem a spol, ale ty věci, co naplánovala K. byly prostě skvělé a promakané a zábavné a promyšlené a už mě nenapadají další přídavná jména.

Embedded image permalink

Přišlo mi konečně dlouho očekávané spn triko, ale objednala jsem si ho v moc malé velikosti, takže ho ani skoro nenosím. Ale tak s mikinou se to ještě celkem dá.

Embedded image permalink

Byla jsem na výletě v Opavě na výstavě Andy Warhola a bylo to hodně zajímavé a pěkné a celkově to i přes špatné počasí byl fajn den. Kamině jsem tam koupila placku s jeho typickým motivem banánu a moc se jí líbila.


Pokoušela jsem se více a více fotit artsy fotky a většinou se to nepodařilo. I když jsem na některé fotky z minulého článku celkem hrdá. (hihi)Šla jsem na svůj první local koncert a jako upřímně to byly celkem vyhozené prachy. Ale nelituju toho, protože to bylo snad poprvé, nebo prostě po dlouhé době, kdy jsem byla fakt pozdě v noci venku a ještě to bylo dobré v jedné věci (uuh so secret, much rebel) a taky v tom, že se tam sešli všichni hardcore borci a borky z města, vylezli asi někde z podzemí, protože jich tam bylo tolik, ale na ulici nikdy nepotkám nikoho. Byl tam i trapák šlohař BB a jeho kámoš, který nám samozřejmě skládal komplimenty a já z toho byla vedle. Koncert by stál celkem za nic, kdybychom se tam chovaly jak obvykle, ale my se rozhodly to změnit a šly jsme doprostřed moshpitu a normálně se tam bily a tančily a bylo to super! I když to bolelo a narážela do nás taková smrdutá spocená holka, klady přebily zápory. I když jsem si musela přidržovat tašku a Kamča batoh a tančily jsme spíš jako retardi, stejně to prostě bylo takové zvláštní a super. A znaly jsme jednu píseň, jedné kapely ze čtyř a pořádně nahlas jsme ji zpívaly a ten zpěvák dal zrovna Kamče mikrofon. Ale tak nějak to zahrála s tou svou znalostí refrénu a vše bylo ok. :D
(takové razítko, které přesně popisovalo, o jakou akci se jedná)

Další den jsem šla na módní přehlídku, protože nám vstup na ni zaplatila škola. #sockabusiness A prostě.. byl to děs. Fakt jako tak hrozně povrchní a zbohatlické a divné. Nic pro mě. Ani se k tomu nechci víc vyjadřovat. Ale i tak ten den nehodnotím nějak špatně, aspoň jsem zjistila jaké to je a byla venku s kamarádkama.

Kamča všechny zabila svými art skills a udělala totálně boží plátěnku. No posuďte sami, že vypadá jako koupená?

A pak jsem dostala nový mobil. Což zásadní mění mou photography game, od teď můžu fotit celkem kvalitní fotky, kdy mě to napadne.

Jednou večer jsme se šly projít směrem k Haldě a tím večer myslím fakt večer, asi v 9 a vrátily jsme se o půlnoci. Bylo to tak strašně speciální a zvláštní a poetické a pěkné. Ten den se zrovna konal nějaký noční běh Ostravou, takže když jsme přecházely přes Sýkorův most, běhali pod ním lidé s čelovkami a vypadalo to tak strašně heart-warming. Byla to prostě skvělá procházka.


Jednu neděli jsem myslela, že asi umřu nudou, tak jsem vyrobila lumpy space princess placku a taky jsem namalovala tuhle krabici a cítila jsem se strašně produktivně.


Byla jsem na pikniku a přejedla se tam jahod, a pak mi bylo večer špatně. Ale tak po dlouhé době jsem se tam shledala s kámoškou a celkem dobře jsme se pobavily.

Poslední dobou u nás doma celkem hodně byla M. a jela s náma i do fantasy obchodu a to byl propadák všech propadáků. Fakt jako tam to bylo tak děsné a prostě fuj, nechci na to vzpomínat. Začaly jsme plánovat pražskou Star Wars premiéru a naše cosplaye a prostě samé dobré věci. Další den měla K. poslední zvonění a šla za Arwen a moc jí to seklo. (potvrzeno i panem Čačínou) Pak šly po škole vybírat prachy a potkaly Čeňka z Viral Brothers a on jim pochválil kostýmy a kecal s nima. A dal jim i prachy! :D A pak jsme ještě jiný den potkaly Bena Cristovaa, prostě samé lepší lidi. (ne)

desetiletá Leia se 'seems legit' kostýmem

Taky jsme teďka objevily náš nový oblíbený obchod: Levné knihy.
Jo, znaly jsme to už předtím a taky jsme tam chodily, ale teď jsme objevily, že tam mají kromě knih i jiné dobré věci. Třeba z Doctora Who nebo Star Wars. A nebo takové blbiny, co vlastně ani nepotřebujete, ale stojí 3 nebo 9 korun, takže je prostě musíte mít. Takové tarotové karty za 3 koruny? To se i naučíte věštit. My tam nakoupily takového Cybermana, Star Wars gumy, choker za 3 koruny nebo miniplátno! (to je to hlavní!) Fakt je to tam skvělé, musíme to tam jít co nejdříve zase zkontrolovat.Byly jsme v planetáriu! A stálo to za to! Po návratu domů jsem se najednou chtěla stát astrofyzičkou, ale už mě to zase přešlo. Mě i K. vesmír fascinuje a bylo to fakt hodně zajímavé a měli tam super interaktivní expozice a až na to hlavní představení, které mělo být tím nejlepším z celé návštěvy, to bylo fajn. Hlavní představení totiž byl asi nějaký vtip, byl tam tančící chlap z listů a lítaly tam ryby a musel to psát někdo na fetu. Mělo to být relaxační, nám to přišlo spíše jako trapná podprůměrná zhulená komedie nebo ani vlastně nevím co, protože jsme druhou polovinu strávily kroucením hlavou a modlením se, ať je konec. A taky posloucháním mamony, jak nám říká, ať držíme hubu, že je to relaxační a že se jí to líbí. Jednou tam naskočil takový ještě celkem nadějný záběr lesa a my zadoufaly, že by mohla být aspoň jedna scéna dobrá, ale pak se tam zase objevili tančící chlapi z listů a nějaká podivná bílá stavba a my si jen povzdychly.


pu a kluk na Měsíci

K. taky už napsala písemné maturity a úplně zaválela, didaktický test z češtiny jí přišel lehký a věděla i otázku s Jidášem. #nerdpower
Napsala slohovku o feminismu #humanrigtspower a asi bude mít angličtinu bez chyby. #nerdpower


Pak jsme taky "týraly" Nelu jako obvykle.


a tady jedna z romantického filmu:Byla jsem se školou v Zoo a vyfotila jsem samé fakt hodně umělecké fotky, jako fakt se hodně zlepšuju.Oh yeah odbarvila jsem si vlasy, ale pak jsem se v tom cítila moc divně, takže jsem si šla zase koupit hnědou barvu a teď nikdo nic nepozná.

A na závěr to nejlepší. Náš nový youtube kanál a na který plánujeme nahrávat opravdu vysoce umělecké krátké herecké etudy. Asi to nebude pro každého, protože to je fakt už takový kvalitní humor a umělecká kvalita, ale snad se najdou lidé, kteří umění a filmu opravdu rozumí a dokážou tyto etudy náležitě ocenit.
Loučím se
a good luck. (lolololololololololololol)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kik Kik | 9. května 2015 v 13:25 | Reagovat

BOŽÍ NEJVÍC EVER!!!!! chlamu se tu už půl hodiny :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama