PLAYLIST ♡ FEBRUARY 2015

4. března 2015 v 14:13 | t |  Playlist
V únoru jsem se pořád jen dívala na seriál a na písničky mi moc nezbýval čas. Ale přesto jich tu pár mám, i když ne tak velké množství jako minule.
Woe, Is Me - Fame Over Demise (acoustic)

Na tuhle píseň jsem narazila na Spotify radio a akustická verze se mi líbí více než ta originální.Kasabian - Goodbye Kiss

Zřejmě to bylo na Óčku Expres, kde jsem objevila tuto píseň, dívaly jsme se na to zrovna s K a já si nevšimla názvu a ona jo, a pak mi ho nechtěla říct. Ale nakonec mi ho řekla, takže ji můžu zařadit do tohoto playlistu.Paramore - Ignorance

Nikdy jsem nebyla moc velkým fanouškem Paramore (ale vždycky jsem milovala Decode, lol). Poslední dobou jsem si je však více oblíbila a tahle písnička mi něčím připomíná Green Day, nevím proč, ale je to tak.

The Front Bottoms - Lipstick Covered Magnet

Twin Size Mattress je jedna z mých all time favorite písní, a tak jsem se rozhodla skupinu trochu více prozkoumat a zjistila jsem, že každá jejich píseň je skvělá.
Mouse Rat - 5000 candles in the wind
Ano, musela jsem i tady nějak nacpat Parks and Recreation, ale tahle píseň je prostě skvělá a dokonce ji mám stáhnutou v mobile, takže se to dá omluvit. A aby video nebylo moc spoilerové pro K, tak jsem vybrala nějaké lyrics video, kde ani předem nezjistí, co to je vlastně za píseň.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama