PLAYLIST ♡ JANUARY 2015

14. února 2015 v 19:31 | t |  Playlist
Jak jsem tak projížděla naše hudební rubriky, zjistila jsem, že vlastně nic nevypovídají o našem hudebním vkusu, protože poslední článek byl někdy v roce 2011, kdy jsme byly fanynkami 1D...Naštěstí jsme už z toho dávno venku a hudbu, která nás fakt naplňuje jsme našly v harcore, rock, pop-punk a indie žánru. To je samozřejmě jen tak obecně, neumím tak dobře řadit skupiny do žánrů a taky bych tu byla asi dlouho, kdybych se snažila vypsat, jaký žánr, přesně každá skupina, kterou posloucháme, hraje. Abych se donutila častěji přispívat na tento blog, napadlo mě, že bych každý měsíc přidávala nějaký playlist písní, které jsem ten měsíc hodně poslouchala. Aby se mohlo začít tak pěkně od ledna, tak teď napíšu mé oblíbené písně do dnes, a pak na konci únoru udělám další článek. Mám jarní prázdniny a nudím se, proto asi najednou taková aktivita na blogu. Ale k tomu článku...Dead By April - As A Butterfly

Když jsme zjistily, že budou Dead By April hrát na RFP, tak jsme byly šťastné, protože to byla jedna z prvních nerádiových kapel, kterou kdy začala K. poslouchat a také mi ji pouštět. Tak jsme se k nim vrátily a já pořád jen poslouchla What Can I Say a As A Butterfly a teď na RFP prostě jet musím!
As It Is - Dialtones

As It Is v čele s mým oblíbeným Pattym. Dokonce jsme plánovala jet na jejich koncert do Prahy, který se mimochodem odehrává zrovna dnes. :((( Jsem z této písně úplně nadšená, jsem ráda, že už jejich první píseň s Fearless Records se jim tak povedla. Ten klip, ta píseň, všechno je prostě super.
Catfish and the bottlemen - Kathleen

Moje nová oblíbená kapela, na kterou jsem přišla projížděním profilu nějaké holky na twitteru. :D Tuto píseň a ještě Cocoon, jsem si pouštěla několik dní v kuse.
Alive Like Me - Searching For Endings

Kapela, na kterou jsem přišla včera díky článku Rock Sound, Alt Press nebo něco takového, už nevím. Tento styl hudby mi prostě přesně vyhovuje. Musím uznat, že mi zpěvák a vlastně celá skupina zní hodně jako Sleeping With Sirens, ale tak SWS je jedna z mých nejoblíbenějších skupin, takže to ani tak nevadí.
Circa Waves - Fossils

Písnička, kterou jsem si naposlouchala už jen proto, že ji pořád hrajou na Óčko Expres, vždy, když to zapnu, je to tam. A taky má skvělý klip.

Arcade Fire - The Suburbs

Arcade Fire moc neposlouchám, mám v mobile jen Ready To Start, protože říkal Matt Smith, že je to jeho oblíbená píseň, tak jsem si to naposlouchala. Ale když mi tam Spotify doporučilo tuhle píseň, už po prvním poslechnutí se mi líbila.

30 Seconds To Mars - The Kill

Nejsem zas tak velký fanoušek 30STM, mám asi 6 písní a z nějakého důvodu jsem si tuhle nikdy neposlechla a vidím, že jsem o hodně přicházela!

All Time Low - Something's Gotta Give

ATL vydali novou píseň, takže tady jasně nesmí chybět! A koukněte se i na ten klip, protože je to snad jejich nejlepší klip ze všech.

Sleeping With Sirens - Go, Go, Go

Z nových SWS písní se mi líbí asi nejvíce tahle, i když mě celkově jejich nové písně zas tak neoslovily. Ale tak 'Go, Go, Go' tu dávám, protože jsem ho poslouchala v trolejbuse třikrát v řadě. Několik dní.

Fall Out Boy - Uma Thurman

Uma Thurman tady prostě musím zahrnout, protože ten refrén jsem nemohla dostat z hlavy snad týden a pořád jsem to prostě musela opakovat a prostě hrůza. Takže si to teď pouštím znova.Mohla bych ještě přidat pár písní, ale ať ten článek není tak dlouhý počkejte si do únorového playlistu.:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama