Únor 2015

PLAYLIST ♡ JANUARY 2015

14. února 2015 v 19:31 | t |  Playlist
Jak jsem tak projížděla naše hudební rubriky, zjistila jsem, že vlastně nic nevypovídají o našem hudebním vkusu, protože poslední článek byl někdy v roce 2011, kdy jsme byly fanynkami 1D...Naštěstí jsme už z toho dávno venku a hudbu, která nás fakt naplňuje jsme našly v harcore, rock, pop-punk a indie žánru. To je samozřejmě jen tak obecně, neumím tak dobře řadit skupiny do žánrů a taky bych tu byla asi dlouho, kdybych se snažila vypsat, jaký žánr, přesně každá skupina, kterou posloucháme, hraje. Abych se donutila častěji přispívat na tento blog, napadlo mě, že bych každý měsíc přidávala nějaký playlist písní, které jsem ten měsíc hodně poslouchala. Aby se mohlo začít tak pěkně od ledna, tak teď napíšu mé oblíbené písně do dnes, a pak na konci únoru udělám další článek. Mám jarní prázdniny a nudím se, proto asi najednou taková aktivita na blogu. Ale k tomu článku...

NELA MIM BUŠEK LUPUS SPECIÁL

14. února 2015 v 18:14 | t |  Nelinka - náš pes
Tento článek bych chtěla věnovat té malé, agresivní, badass luštěnině jménem Mim. Máme ji už tolik let a stejně nikdy nepřestane být nejroztomilejší šuší vůbec.


faded memories

14. února 2015 v 17:57 | t |  Blog a my
Zjistila jsem, že jsme zde dosud ještě nenahrály nějaké celkem staré fotky (no ok, podzim a zima 2014) tak jsem se to rozhodla změnit. Protože tak skvělé fotky byste si nemohli nechat ujít! A nebojte, v tomto článku zmíním i nějaké věci, které jsme prožily v blízké minulosti, nebude to jen nějaké velké vzpomínání.

Vyšly jsme si na podzim na Haldičku fotit západ slunce!