31.1.2015 Seriály, filmy, kapely a nudné kecy

31. ledna 2015 v 22:28
Právě jsem z té opravdu hrozné nudy dostala nutkání napsat článek. Což znamená, že je to OPRAVDU velká nuda. Ale myslím, že by se i přesto všechno blog neměl zahazovat, pořád si někde musíme zaznamenávat, jak skvělé, zábavné a zajímavé životy máme. Je rok 2015, a to znamená, že je rok 2000 stejně vzdálený jako 2030, aneb zajímavé tumblr posty.
Je sobota, den po jednodenních pololetních prázdninách, které jsme strávily doma sledováním seriálů a obědem v palačinkárně. Dnešek jsme taky strávily sledováním seriálů a ležením na sedačce, kterou jsme údajně dostaly za vysvědčení. Taky mám takovou sklenici, kam si na papírky píšu všechny věci, které mi udělaly v daný den radost a kupodivu jich tam je celkem dost. (Když tam píšete věci typu: Udělala jsem si horkou čokoládu se šlehačkou...) Dodívaly jsme se na naše první a možná i poslední anime Death Note. Nečekala bych, že se někdy budu na nějaké anime dívat, ale je to tak. A ještě se nám to hodně líbilo! Fakt jestli odsuzujete anime, zkuste se podívat na pár dílů Death Note a budete se na vše dívat jinak. Když jsem psala slovo 'vše' omylem jsem napsala 'mše', což mi připomíná, že máme nového učitele na hudebku, který je náboženský maniak a ještě osáhává studentky a s jednou má i dítě, jupííí.


Psaly jsme naposled na konci srpna, takže jsme nepsaly celé první pololetí školy! A že se stalo věcí!
Kamča měla stužkovák. Já byla na nějaké super hipsterské akci v hipsterském klubu a cítila jsem se kvůli něčemu uncomfortable. K měla své rebelské období, kdy pořád chodila ven a poznala se s Poláky a R,lol. A s našim kamarádem, pojďme si s ním hrát! (je to inside joke, ať si nemusíte nad tím lámat hlavy) Já se konečně podívala na celé LOTR a Star Wars! Což je nejlepší věc z celého půlroku! Šly jsme dvakrát na posledního Hobbita do kina, jednou dokonce ve 3D a ještě úplně spontánně, prostě jsme se rozhodly a za půl hodiny šly. Teď se dívám, že jsem se tady ani nezmiňovala o tom, že na TV Rebel hráli blessthefall, já to vyfotila a dala to na twitter a Beau a Elliot to favoritli. Ale hlavně retweetl to Jared a uložil si fotku mé televize a dal ji na svůj instragram!!!!!!! Už nemám ráda blessthefall tak moc, jak jsem mívala, ale stejně tomu pořád nemůžu uvěřit.


Udělala jsem si sexy koláž s mými oblíbenými věcmi na zeď! (Spíše jsem jen vytiskla nějaké fotky z tumblru a donutila Kamču, ať je tam nějak hezky nalepí.)

Seriály, na které se aspoň jedna z nás začala dívat:
  • Death Note
  • In The Flesh :'(
  • Galavant
  • Pushing Daisies
  • Freaks And Geeks
  • Skins
  • Orange Is The New Black
  • Selfie
  • How To Get Away With Murder
  • Full Metal Alchymist
Dále jsme u Vánoc, protože to nejde v žádném chronologickém pořadí. Ty byly tentokrát celkem fajn, určitě lepší než minulé roky. Kamča dostala SPN knihu, 'one ring to rule them all', elfské uši (lol), dvě knihy Zaklínače a další. Já knihu Eleanor a Park, náhrdelník s krystalem a jing jangem, kaktuskyyyy a jiné. A ještě jsme obě dvě dostaly do pokoje telku, u které jsme pak proseděly celé vánoční prázdniny a čuměly na Star Wars a Freaks and Geeks (It is I, Carlos the Dwarf) Z nudy jsem pak stáhla v pdf české Cards Against Humanity a trvalo nám asi hodinu je nastříhat a bylo to děsné. Ale je to super hra a chtěla jsem ji hrát už hrozně dlouho, takže jsme to vytrpěly!
Embedded image permalink

Na svátek jsem dostala od Kejkli úžasnou plátěnou tašku s nápisem Allons-y a je teď má jediná školní taška. Dostala jsem i super rtěnku, a dokonce ji taky nosím do školy, celkem odvaz na mě!
Obě dvě jsme začaly nosit chokery a nestydíme se za ně! Nojo, jsme prostě stylové holky. Koupily jsme si DW knihu a byla děsná, když píše fanfiction K jsou to stokrát zajímavější zápletky a postavy se opravdu chovají tak, jak by se chovaly v seriále. Klauni a závoje, no lol.
Embedded image permalink

Staly jsme se ještě většími bojovníky za lidské práva a feministkami a je to děs, protože teď ty problémy vidím všude a už se nejde dívat na svět stejně.

All Time Low vydali nový klip a já se ujistila, že mám nejradši Alexe, ne Jacka. SWS měli taky nové klipy, mně se líbilo hlavně Go, Go, Go.

Postla jsem na tumblr upravenou fotku Alexe a má přes 150 notes!

Byly jsme s rodičí na výletě v Polsku a já si koupila super triko a kalhoty a K nejvíc borkovský batoh.

K se naučila dělat ButterBeer Latte z HP!
Embedded image permalink

Byla také na školním výletě v Brně a nakoupila tyto skvělé mňamky! Já jsem také poprvé zkusila Reese's a Hershey's čokoládu.
Embedded image permalink

Hodně jsme si oblíbily chození na Haldu Emu. Jako byly jsme tam asi 3krát, ale stejně. Je to tam prostě skvělé a až bude lepší počasí, musíme tam znovu. Vždy jsme se tam chodily dívat na západy slunce a snažily jsme se udělat nějaké pěkné fotky.


Tohle nemá žádný smysl, ale musím to tu prostě dát. '@kami_bt: vidím,že moje priority se stálě nezměnily'Embedded image permalink

Náš pokoj je vymalovaný do červena. Zeď, která byla předtím trapně zelená je teď červená! YOHOOO!
Ostříhala jsem si vlasy! A jsem za to ráda a zatím nelituju, což je u mě divné.
Ježiš, no byla tady ještě taková věc, kdy jsem se přihlásila naivně do tanečních a myslela jsem si, že to zvládnu jako všichni ostatní normální lidi, ale tak samozřejmě že jsem se musela po pár lekcích utrpení odhlásit, jak trapačka a my prodělali asi 500 kč. Ale už jsem se přes to přenesla, naštěstí.
Přistěhoval se k nám nový soused (a nemyslím Kubliňíka) myslím hipstera, který je stylový a má dokonce i Vansky, akorát že ho potkáváme tak jednou za měsíc.
Momentálně vlastně nemáme pořádně žádné přátele kromě nás dvou, ale stejně si s nikým tak skvěle nerozumím, není nikdo, kdo se oblíká přesně tak, jak se mi to líbí, kdo má rád úplně stejné věci jako já a ještě má stejně debilní smysl pro humor a ještě umí dobře vařit Granko! <3 (bez něj je jak cizinec)
Jdeme se dívat na Galavanta a zpívajícího Caina, tak pa za půl rok!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama