Srpen 2014

ULTIMATE PŮLROČNÍ ČLÁNEK part 2

31. srpna 2014 v 0:06 | t |  Blog a my

Tento článek už asi nebude tak zajímavý, protože už tady nebudu psát o žádném koncertu:((. Ale o našich skvěle strávených prázdninách! :D Jinak poslední prádninovou noc trávím psaním těhle blbin a koláží jak moc jsem podobná huskymu..a myslím, že to dokonale vystihuje můj život.

ULTIMATE PŮLROČNÍ ČLÁNEK part 1

30. srpna 2014 v 22:40 | t |  Blog a my
Možná jste si všimli nového designu, který se skládá z nové fotky v menu. Četla jsem naše basket-stalkerské články a i když bych spíš po nich neměla mít chtít spíše s blogem nic společeného, chci teď zase napsat článek! Yaaaay! Ani si neumíte představit, jak mě štve, že jsme nepsaly článek půl roku,ještě když se děly takové věci, za které by opravdu nějaký článek stal. Hlavně teda koncert OM&M, blessthefall a Silverstein. Na tento dvouden, který jsme strávily v Praze, budu vzpomínat ještě hodně dlouho. Kami umí hrát na kytaru a to je samouk! Jinak právě odchází vstříc zábavě s Huráb a já jdu psát. Řekla bych, že jsem na tom lépe já,lol.
Pauza na hraní Kim, tak počkejte.
Ok, jsem zpět, jinak jsem už A-celebrity a number 1, kdyby to někoho zajímalo.
Nepsaly jsme od 3.března, takže je to opravdu půlrok, což je možná nejdelší pauza v historii blogu a zrovna, když se aspoň něco trochu děje. Vím, že jsou asi články, kdy jen tak projíždím Twitter dozadu, abych vůbec věděla, co se stalo, otravné, ale my jsme prostě nepoučitelné a stejně vždycky náš blog zanedbáváme.