18.8. - 21.8.

21. srpna 2012 v 23:21 | T. |  Holiday's Diary*
18.8. byl v plánu sexy výlet do Prahy jen samy bez rodičů, ale samozřejmě že z toho nakonec zbylo akorát tak velké hovno.
Byly jsme teda byly u babičky a dědy. Na oběd nebyla nudličková polívka #beee, ale gulášová + pak nějaký slaný kolač, co chutnal jak placky. Měli strašně moc hrozna, tak jsme se dost nažraly a dostaly jsme i domů. Dala mi super tutifruti mentosy.
Tady sexy fotečka:

'pupindr začtený do bulváru '19.8. jsme byly na chatě. Moc si nevybavuju co se dělo, zřejmě zase banbinton (jo, zase to píšu blbě, ale nevím jak je to dobře :D) + máslové sušenky.
Jooo a dělali jsme bramborové placky ! Pak přijela ještě mamka se strejdou a ti to zpravili. :D Ale chytl olej, a začala to tam úplně fest hořet. Já hned nesla vodu a dozvěděla jsem se, že kdybych to polila vodou, skončila bych asi v nemocnici se spáleninami. Tak aspoň pro příště, no. ;)

20.8. jsme jely s H. na koupaliště Ostrava-Jih. Fakt jako už nikdy nejdu na čapkárnu! To je úplně sto a jedna. Prostě, skoro žádní cigáni, ne milión lidí ze školy na každém kroku a ještě to tam bylo úplně velké a prostě hezké. Bohužel nepřišel B**t, ale zabavily jsme se i tak. (hlavně masáží **** :DDDDDD) A taky sledováním kunďáků a zjištěním, že se bavíme s pedofilem. :D Koupily jsme si Frapé, ale polovina z toho byla jen pěna. #dojeb
tags: #hurabincinysexyplavecky #kamilcinsexynezaujatypohled

tags : #kundy #sexice #sbalimetamvsechny #nenamalovanecubky #novekamilincinybryle #fraPičko

Večer jsme pak jely ještě na chatu. To byly teprve párty, když jsme do jedné ležely venku pod hvězdami na provizorní posteli a říkaly si To nebo To a různé imagine, takové jako se dělají o kapelách, ale o kom to samozřejmě dělaly my, že?
Takže jsme skončily v katakombách, ve vězení, posilovně, Malaka's room, děčínském hotelu, na Stodolní, Futuru a tak noo. :D Řešily Děčínskou dohodu, víš jak. ;)
Padalo hrozně moc hvězd. :*** Skončilo to i fackou. :'DD Od včerejška je nová hláška: místo dám ti facku, asi spadne hvězda. :D

-nenamalovanéé
- plánování zápasů na celou sezónu dopředu,jupííí

21.8. jsme se vzbudily na chatě, vůbec se nám nechtělo vstávat. Daly jsme si bábovečku a pomerančový džusík a po uklizení chaty šly hrát benben. Potom jsme si daly menší pauzu a pak šly do lesa. Samozřejmě, že by se žádná naše procházka neobešla bez nějakého "sexy zážitku" :D. Jdeme k potoku se splaškama a Kamča: jééé konečně tu dali nějaký most :D Šlápne na to a zjistí, že je to jen kůra. Celé černé nohy a boty, no boží. :D
Pak jsme se nějak ještě procházely naší obvyklou trasou, došli k hospodě U Rudolfa a šly domů do chaty, to už volaly D a K, celé udělané z háčka jako vždy.
Kami dělala oběd, který se ji náhodou DOST povedl a pak jsme jen tak ležely. A nahrávaly další díl Rádia Kiki asi po sto letech. Pak Koník Kejlin a Duo KiNi. Buřty, Buřtyyyy.
Hrály jsme benben a pak jen seděly a kecaly. Taky umývaly nádobí a taaak. Nakonec jsme vymyslely brambůrkovou flašku, ale řada vyšla jen na H., protože přijel Tejt. Včer jsme koukaly na teď už čuráckou a nudnou Farmu a zjistila jsem, že KONEČNĚ i mě followl Ray. :-*****- Omluvte mé beďary, nemám mejkap a mám to rozjebané. A ještě omluvte, že máme crocsky. - PS: PLÍNKAAAAA!

Jinak pomalu začínáme chystat na tumblr que-que, protože tak dlouho pryč, to bude docela maras, co se týče postů.

23:10 Jdu pokračovat v hledání aspoň trochu dobrých postů a jako vždy ( no zatím jen jednou) se rozloučím písní. :
23:36 hledala jsem jak jsem mohla, ale nic jsem nenašla, takže jednoduše :
nashle čubko.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama