12.8. - 15.8.

15. srpna 2012 v 19:10 | T. |  Holiday's Diary*
12.8. - 13.8. jsme nic nedělaly, protože byla Kamča nemocná.
( jo, není nějaké vrcholná grafika, ale nechtěl se mi zapínat PS, vždycky se zapíná půl hodiny. #lenivostforever)


14.8. jsme jely i s H. do Brna. #jakopijavice
Bylo to supeer.❤
Prošly jsme to tam celé a sice jsme toho nekoupily zas tak moc, ale jsme spokojené. Já mám nové plavky z Tezenis a Kamča nové sexy tričko a plakát ATL ! :OOOOO A je tak velký, že se nám skoro nevleze na stěnu, haha. Nejdřív jsme byly ve Vaňkovce, kde jsme dlouho strávily v Berschce. ( víš jak :P ) Pak jsme šly do KFC, kde proběhla u vedlejšího stolu největší hláška: "Mamii rozdělíme see? NE !"

Pak jsme šly pronásledovány partou brněnských ŠU do centra. Vůbec jsme nevěděly, kde to má jako být, ale náš orientační smysl se projevil, takže už zachvíli jsme stály na náměstí. Šly jsme ještě do pár obchodů, třeba právě pro ty sexózní plavky, a taky jsme zamířily do BontonLandu. Kami tam našla CD Billy Talent, CS, ale to nebylo vše ! Jak jsme odcházely, všimla jsem si plakátu: Největší výběr plakátů. (trochu sexy slovní hříčka :D) Tak jsme tam teda zašly a co vidíme: Plakát ATL, BMTH, A7X a mnohem víc! No maras prostě. Tak si koupila plakát ATL a pak neměla vůbec náladu na nakupování, protože měla záchvat fangirling. Šly jsme na ten zámek Špilberk a tam na rozhlednu. Bylo to...jako vždy, prostě vždycky je na rozhledně stejný výhled...jako né stejný ale prostě vidíš věci prťavě. Lol ^^.

Následně jsme zajely k brněnské přehradě. A samozřejmě nás musela napadnou taková blbina, jako že se jdeme projet na elektromotorovém člunu. :DD Ale náhodou to bylo super! Řídila jsem volantem loďku a připadala si při tom like a boss.
Pak jsme si daly langošek a nemohly ho dožrat.

Pár postřehů z Brna:
1. Nechoďte tam na záchod! Všude, ale úúplně všude za záchod platíte 5 korun ! A to my ostraváci neznáme. :D
2. Je tam tóólik borkovských lidí! Prostě jdete a kolem vás jde na jedné straně chlap, s borkovským tetováním na noze, borkovským sestřihem a borkovským trikem s kotvou (ponožky neřeším :D) a na druhé straně ženská s borkovskými růžovými vlasy, borkovským piercingem a tunelem v uchu! Prostě Brno je borkovské.
3. Určitě tam jeďte nakupovat! mají tam hrozně moc obchodů a mají všechny obchody i v kamenné formě, třeba jako normálně na náměstí stojí kamenné H&M nebo Tally Weijl.
4. A jeďte i na přehradu a pučte si loďku ! Stojí to za to. ;)))Píseň tohoto dne :
15.8. jsme taky nic moc nedělaly, chystáme se totiž na zítřek, Kamča si jde barvit barevné konečky, na 99 procent fialové. A pak taky jedeme spát na chatu #tozasbudelegendarni, tak snad tam konečně vyvětrám při opalování plavečky. :PPP
Rozloučím se upravenou písní od CS :
Goodbye goodbye, Goodbye goodbye.
I will love me 'till I die.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Strefíš se do tečky ?? :)

. 100% (129)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama