4.7.2012

5. července 2012 v 16:23 | T. |  Holiday's Diary*
Včera jsme po velmi náročném, vtipném a gangsterském dni jsme spaly u Nikoly, takže článek až dneska.
Noo..stalo se toho fakt hodně a po tom Friscu a melounové vodce si nic moc nepamatuju (:DD) ale tak zkusím si ještě vzpomenout.
Jako první jsme šly do Karoliny, kde si Huráb koupila stylové věci. Jo a je z ní bruneta! Lool. Pak jsme šly pěšky do Futura a tam jsme uviděly, že se tam prodává něco úžasného, ale nemůžu říct co. :D Potom se Kamča koukla na časopis a šly jsme jako vždy do KFC. Následoval Lindex, což se moc často nestává. Všechny jsme si něco koupily. Já takou čelenku za 99, která jak jsme potom zjistily v Gate stojí 20 korun :D. A Kamča má rockerský náramek. :* Po těchto big nákupech jsme šly do parku u Futura, kde jsme na lavičkách poblíž "Bratrancovy holky" vedly velmi filozofické konverzace o tom, že jsme byly v matčině pi*i :DDDDDDDD. Najednou bylo už 20:15(nějak tak) a proto jsme se vydaly domů. Ale bylo ještě světlo a dostaly jsme super nápad s cígem (lool) a tak jsme rodiče přemluvily o půl desáté, ať nás pustí ven. Jo vlastně jsme je přemluvily kvůli tomu telefonátu s "Míšou" :DDDD. To je fakt moc, jsme fakt dobré šuliny. Voláme si tak v klidu s Flešákem a domluvíme si s ním schůzku na Stodolní, však proč né. :D Takže jsme zahulily, pak se z toho málem poblily a maskovaně vyrazily na cestu trolejbusem jakože jedeme k Nikole. Samozřejmě to s Fleškou nakonec dopadlo nahovno, protože jsme byly posrané vůbec v blízkosti Stodolní, protože už tam začaly ty "velké gangy" něco kecat. Také akce, jak všude po městě hledáme otevřený obchod s Friscem a nikde žádný otevřený ve 22:30 není. :D Jako, nemohlo nás napadnout nic lepšího než jít pěšky do Futura..samozřejmě přes ten park, že :D Panebože,nejhorší chvíle mého života. :'DDDD
Do Tesca jsme dorazily v pohodě a Hurábka vypadá naštěsí jako středoškolská učitelka,tak ji prodali Frisca a hned dvě! :D Takže jsme jako borečky cestou domů pily Frisco a pak jely s cvaklými jízdenkami. Teď mi dochází, že je to v úplně špatném pořadí, ale už se mi to fakt nechce přepisovat. :'DD No a u Huráb jsme trávily volné chvíle okola tří ráno pojmenováváním koťat jako Oliver, Šu a Ta malá. :D Večerní chvilky u Óčka a melounové vodky,muhahaha. Potom jsme šly spinkat.
Fotečkyyyy,je jich fakt hodně,tak v kolážích ;) :
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama