Červenec 2012

30.7.

31. července 2012 v 14:54 | T. |  Holiday's Diary*
Včera jsme byly zase u babičky. Koukaly jsme se na tu olympiádu, protože tam nic nebylo :D. Pak jsme šli na hřiby, ale nic tam nebylo. Večer byla Farma a Kuben blbej tam otravoval jak PIČUS! OMG, tak mě sere :D Večer jsme chvíli koukaly na =3.


26.7. - 29.7.

29. července 2012 v 19:33 | T. |  Holiday's Diary*
26.7. jsem byla s Denčou nakupovat, utratila jsem všechno jen za jídlo a měla taký incident v ClockHousu :DD. Potkaly jsme Karla,Tadita a Tonyho. A taky M:***. Juuu, ale úplný trapas, jak jsem byla tak blízko. :/ Fotky:

18.7. - 25.7.

25. července 2012 v 18:31 | T. |  Holiday's Diary*
Lol, zase na to seru. A teď už fakt hodně, vůbec se mi to nechce dopisovat, je to nahovno. :/
18.7. vůbec nevím co bylo. :/ Myslím, že nic. :D Jo fotila jsem si jak mám rozbité kalhoty a Kami spí. :D
19.7. jsem byla s Nikol venku a koupila jsem si nové triko a barvu na vlasy. Potkaly jsme pár lidí, nic extra. :D Pár fotek:

15.7. - 17.7.

18. července 2012 v 15:02 | T. |  Holiday's Diary*
15.7. jsme nic nedělaly. Jen jsem venku fotily nelu při ehm, no...:D Mám novou tapetu!


7.7. - 14.7.

18. července 2012 v 14:45 | Teri |  Holiday's Diary*
Takže :D Samozřejmě, že jsem se na tento deníček zase vys*ala. Jak jinak u mě. Takže to zkusím shrnout.
7.7. jsme se vydali na dovolenou do vesnice jménem Kytlice. Za vhodné místo na oběd jsme uznali nějakou malou restauraci, kde obsluhoval "Jay-Jay" s jeho bratrem! A jak J-J voněl, uuuh. No a pak jsme jeli do našeho penzionu a zase jsme my dvě šušně s Kilinou vybraly ten lepší pokoj. :pp Fotku z tohohle dne mám jen jednu. Hlavně mě nezabíjej.

5-6.7.

6. července 2012 v 23:38 | t
Včera jsme skoro celý den strávily v nemocnici u dědy. Nic moc se nedělo. Fotky dodám potom.
Dnes jsme nedělaly taky nic moc, celý den jsme se balily nebo bily. :D A nastavovaly na tumblr queque :D Zítra jedeme na dovolenou, budeme týden pryč, tak pak shrneme každý den zvlášť. Tady fotečka aby se neřeklo.
Jo a začaly jsme se dívat na úplně boží show jednoho typana - =3. Ukazuje tam strašně cute zvířata :***


4.7.2012

5. července 2012 v 16:23 | T. |  Holiday's Diary*
Včera jsme po velmi náročném, vtipném a gangsterském dni jsme spaly u Nikoly, takže článek až dneska.
Noo..stalo se toho fakt hodně a po tom Friscu a melounové vodce si nic moc nepamatuju (:DD) ale tak zkusím si ještě vzpomenout.
Jako první jsme šly do Karoliny, kde si Huráb koupila stylové věci. Jo a je z ní bruneta! Lool. Pak jsme šly pěšky do Futura a tam jsme uviděly, že se tam prodává něco úžasného, ale nemůžu říct co. :D Potom se Kamča koukla na časopis a šly jsme jako vždy do KFC. Následoval Lindex, což se moc často nestává. Všechny jsme si něco koupily. Já takou čelenku za 99, která jak jsme potom zjistily v Gate stojí 20 korun :D. A Kamča má rockerský náramek. :* Po těchto big nákupech jsme šly do parku u Futura, kde jsme na lavičkách poblíž "Bratrancovy holky" vedly velmi filozofické konverzace o tom, že jsme byly v matčině pi*i :DDDDDDDD. Najednou bylo už 20:15(nějak tak) a proto jsme se vydaly domů. Ale bylo ještě světlo a dostaly jsme super nápad s cígem (lool) a tak jsme rodiče přemluvily o půl desáté, ať nás pustí ven. Jo vlastně jsme je přemluvily kvůli tomu telefonátu s "Míšou" :DDDD. To je fakt moc, jsme fakt dobré šuliny. Voláme si tak v klidu s Flešákem a domluvíme si s ním schůzku na Stodolní, však proč né. :D Takže jsme zahulily, pak se z toho málem poblily a maskovaně vyrazily na cestu trolejbusem jakože jedeme k Nikole. Samozřejmě to s Fleškou nakonec dopadlo nahovno, protože jsme byly posrané vůbec v blízkosti Stodolní, protože už tam začaly ty "velké gangy" něco kecat. Také akce, jak všude po městě hledáme otevřený obchod s Friscem a nikde žádný otevřený ve 22:30 není. :D Jako, nemohlo nás napadnout nic lepšího než jít pěšky do Futura..samozřejmě přes ten park, že :D Panebože,nejhorší chvíle mého života. :'DDDD
Do Tesca jsme dorazily v pohodě a Hurábka vypadá naštěsí jako středoškolská učitelka,tak ji prodali Frisca a hned dvě! :D Takže jsme jako borečky cestou domů pily Frisco a pak jely s cvaklými jízdenkami. Teď mi dochází, že je to v úplně špatném pořadí, ale už se mi to fakt nechce přepisovat. :'DD No a u Huráb jsme trávily volné chvíle okola tří ráno pojmenováváním koťat jako Oliver, Šu a Ta malá. :D Večerní chvilky u Óčka a melounové vodky,muhahaha. Potom jsme šly spinkat.
Fotečkyyyy,je jich fakt hodně,tak v kolážích ;) :

3.7.2012

3. července 2012 v 19:58 | Teri |  Holiday's Diary*
Dneska jsme strávily den u babičky a dědy. Ráno jsme koukaly na nějaký blbý film Zoom nebo co. Byla tam úplně trapná holka,grrr. No a pak jsme měly na oběd velikou mňaminku, kterou budeme mít i zítra a to je velký důvod k hádce, achjo. Nic radši. V Benešově se nic extra nedělo, dostaly jsme sušenky s Ijáčkem a Tygrem :'D. A hodně sladkostí a nanuček. Pak jsme šli ven a udělali pár fotek, aby z dneška aspoň nějaké byly.
Jo a Kamča se zapojuje do soutěže s Libereckou ZOO ! :D Jména, které vymyslela pro malého tygra jsou: Oliver, Ben a Ronnie. :D Možná nás ještě nějaké napadnou, ale zatím toto. :p

2.7. 2012

2. července 2012 v 19:08 | Kami |  Holiday's Diary*
Dneska jsme stávaly okolo půl jedenácté a dívaly se na Prostřeno, kde jsme fandily tomu gayovi Pierrovi ze Simple Plan, který měl krásný byt a který už nevím, jak se jmenuje :D. Potom jsme strávily samozřejmě nějakou chvíli na PE. Na oběd jsme měly číínu, ale skoro nic jsme nesnědly :D. Taťka s mamkou odjeli za dědou a my se začly sexičit na nákupy do Karolíny. Když jsme tam přišly, musely jsme nejprve překonat malou krizi, a tak jsme se radši nejdřív vydaly koupit mojito do KFC. A tam stál BB s trikem DROP DEAD!!!!!!!!!!! :OOO Málem jsem se podělala.. Asi si taky nějaké koupím. S mojitem jsme šly nejprve do New Yorkeru, kde jsme nakonec koupily velmi drsňácké triko s lebkou huhuu. Tady fotka toho trika (i když naživo vypadá líp):

1.7. 2012

1. července 2012 v 18:25 | Terka |  Holiday's Diary*
Dneska jsme vstávaly na chatě, protože jsme tam včera spaly. Pak jsme přijely domů a musela jsem se sejít s Nikol, abych jí vrátila vysvědčení, které tady nááhodouuu zapomněla. :D Tak jsme šly na bazén. Samozřejmě, že tam zase byla půlka školy, prostě super,no. Máme velký drb proti FERDĚ! :D A pak přišel nesvalnatec a furt čuměl a my ho sledovaly,haha. Princeznyy, to byl taky dobrý týpek. :D A ti plavčíci: Dneska jsou tu lepší holky a taky pohled,lol. Teď sedím doma a nudím se, chtěla jsem se dívat na Pařba v Las Vegas, ale napodruhé už mě to tak nebavilo.
Fotky:
Největší kundy z celého bazénu, po kterých musíš házet míček, aby se na tebe podívaly. :'DDDDD

více v cč.