Květen 2012

Kamina má sváteeeeek.<33

31. května 2012 v 14:47 | Teri |  Blog a my
Kamča má dneska svátek! Tady je moje video pro ní. :*

26.5.2012 ! Opilecký článek ! :*

26. května 2012 v 22:19 | Teri |  Blog a my
Možná tenhle článek místy nebude dávat trochu článek, protože právě poslouchám strašně smutné písničky a dostala jsem do ruky třešňové pivečko. Je to hnus,ale to je jedno.
Článek už zase nebyl snad dva roky, takže zase budu vzpomínat a psát jen tak obecně. Né že bychom psaly třeba každý týden.
11.květen - Tenhle den byl jeden z hodně dobrých. Byly jsme s Romem (né cigánem,ale Kaminou) a Hlaví a Denčou venku. Byly jsme v Karolíně a potkaly strašně moc lidí. Pak jsme ještě jely do Futura na autogramiádu vítkovic a pak najednou vidíme,že nějaká akce ďábelské políbení na které NÁHODOU vystupuje skupina Funky Beat, do které patří ten šulin Mareeen! No málem jsme se tam z toho pos*aly. Jdeme dál a tam nás Páťa přemluví,abychom se šly vyfotit zrcadlovkou do nějaké soutěže. Tu možnost jsme si samozřejmě nemohly nechat ujít,protože jsme byly celé zdegerenovalé pořadem : Amerika hledá topmodelku a chtěly to zkusit. A nelitovaly jsme. Teda trochu jo,když ty fotky vytiskli a vylepili doprostřed Futura. Byly úplně HROZNÉÉÉÉ! Kamča otevřenou pusu,já jak křeček Denča se tak trochu divné tvářila a Nikol úplně KuNdIsQaa:-**. No hůza. Ale stejně je tu dám. Další důležití lidi,které jsme potkaly: Dj Wright Mimloš ,Tai klaun z Mekáče,Lary Salvatore a hlavně Howaaaaaaard! Musím uznat,že už vím, proč ho Kamča žere. Byl drsnej:*


21:40 Až do dneška,vlastně nevím co nějak zvláštního se stalo,kouknu se do Kamčiného mobilu,který to vždycky připomene,počkejte:D

21:44 našla jsem i pár fotek,které byly před 11.květnem nebo po něm,tak tady další koláž s němi všemi dohromady.
21:48 nejde mi USB, tak teď všechny fotky posílám přes bluetooth,tak chvíli ztrpení :D
22:06 tak tady je ta koláž no, trochu jsem se zahlédla do jednoho videa o tvd,tak takhle pozdě :
1. Největší borečci z Karviné ví,kam si sednout:* Samozřejmě,že když jsme daly nohy pryč,sedli si před nás. Taťka s jedním z nich,který jsem zapomněla jak se jmenuje, dokonce i pokecal,takže muck. (jo,pořád mě to sere)
2. Snoopy(né fakt se to neuchytilo) se svojí sexicí v Karolíně.
3. Jdeme si tak z Karolíny a tu kolem nás projede autobus od Nymburka! WTF? To mi připomína,že jsme ten den potkaly ty borce:*
4. Playoff. To už je dost dávno,ale dávám tu tuhle fotku,jakože už skončil basket.
5. Buřt v Karolíně. Velmi zabodoval se svým smíchem a outfitem alá Harry :D
6. Miminek doma. Nikdo by nečekal, že bydlí u pečených kuřat,to opravdu ne.
7. Stehno si hází na hřišti u Ostrčilky. To by taky nikdo nečekal.
8. Maren s minidredy.
9. Rajlííí, určitě jste s Ms. Kámoškou od Kláááry byly velmi nenápadné.
10. Nejvíc ulice. Nejvíc borkovská. A proč? Je od ŠU!

A tady ještě další koláž z dneška. Byly jsme nenamalované,ale ani to nám nezabránilo udělat sexy fotečky. Jsem turista,turista,turista,turista. T U R I S T A , jsme Turistáá! Jo to jsme teďka my! Ale pozor,nejsme v klubu hůlkařů jsme Anti-hůlkaři. Jsme jejich Haterzzz. LOL.
Btw. prostřední fotka je nejvíc SWAG!
To by bylo asi všechno,píšu to asi přes hodinu a něco a bolí mě hlava, z toho piva a pc, tak čau.

9.5.2012 Házenkářský včerejšek :)

9. května 2012 v 16:36 | Kami |  Blog a my
Rozhodly jsme se, že je na čase dál pokračovat v našem blogovém "deníčku", nejspíš bychom si za nějaký rok na všechny věci, co se staly, nevzpomněly, takže teď ten březen duben.. asi už nedohoníme a to se staly jedny z nejlepších věcí vůbec. No nevadí, jedeme dál s čistým štítem :).
--
Včerejší den byl ve znamení příprav na házenou. Měly jsme jet samy vlakem nebo autobusem, a tak jsme musely vyjít o něco dřív. Jen asi půl hodinu předtím nám ale zavolali rodiče, že to nakonec stihnou, takže jsme se tam vydaly společně s taťkou. Hrály proti nám Lovosice a i když to ze začátku vypadlo bídně, nakonec to byl dobrý zápas zakončený výhrou. Navíc jsme se mohly obě pokochat Šamponkovými svaly na bříšku, když přesně poslechl mé pokyny o vyhrnutí trika :D. Taky jsme trošku přebraly týmové hodnoty a zjistily, že obě více preferujeme Péťu, Blob fish a spol. :D
Ach, ta podoba :D
--
Další nová věc je, že je ze mě (možná i z nás) velká pařmenka :D Snad ten pátek po boku Adámka (:D) výjde. A taky mám stále neukojenou potřebu jít na nějaký koncert, ale zahraniční skupiny! Strašně chciiii, ale sem do Ostravy nikdo moc nejezdí nebo aspoň ne ten, kterého bych aspoň trošku chtěla vidět.
--
No už mě nic nenapadá, tak to snad bude vše a na závěr si prostě neodpustím moji teď nejoblíbenější kapelu Billy Talent :* (the most beautiful lyrics)

5.5.2012

5. května 2012 v 16:14 | Teri |  Blog a my
Ahoj, celý březen ani duben tu nebyl článek, tak se moc omlouváme, ale stejně to asi nikomu nevadí, protože ty naše bláboly o životě určitě nikdo nečte :D. Neudělám velký shrnovací článek, protože si už skoro nic nepamatuju, tak aspoň něco, no :)
Témata , které jsme vždycky probíraly:
1. 1D - One Direction Infection už opadla a už vůbec nesledujeme twitter, nereblogujeme jejich posty a prostě nic. Ale to neznamená, že by jsme je neměly rády, nás spíše odrazují jejich "oou this fandom! legend! " prostě jejich fanynky. Jsou to fakt pí*e :D.
Teď už nám z části nahradili 1D jiní cutyni- The Wanted. Ale fakt jen z části, protože znám jen asi 4 jejich písničky,ale zase umím jejich jména,takže to je cool, ne ? :D Počkat vyzkouším to: Tom,Jay,Nathan,Siva a Max :* Dobře já ;P A u Kamči je nahradili na plné čáře Billy Talent. ŽERE JE:* A samozřejmě že mají koncert v Česku,že? A jasně, že tam kvůli našich "úžasných" rodičů nemůže jet..Aspoň možná někdy sežene to vysněné tričko ;))

2. Basket - Už skončil. Můžeme se jen těšit na přípravné zápasy..Ale ve spojitosti s basketem se toho stalo v poslední době fakt moc. Takže pěkně od začátku i když to asi bude pěkně zpřeházené. :D Holka od Matese přes FB nadávala Nikole :'DDDDDDDDDDDDD. Nějakou dobu jsme s ní kvůli tomu na basketě neseděly a vlastně je to tak ještě pořád. Pedobírek chodí s kozatou kurvou z Ostrčilky. Šu je furt s tou blbou snobkou a my jsme je musely sledovat na jejich super rande v Costa Coffe. Buřtovi psi jsou kurvy. Víme kde bydlí MIMINKO! :* U pečených kuřat. lol. A teď to nejdůležitější! Máme fotky s hráči ! WOOHOOOO! Tady je můžete vidět, ta největší je samozřejmě nejvíc sexy. :D Kdyby tak věděl :D
Psala bych ještě dál, ale zrovna přišla Ms. Kámoška Leseb, takže bohužel :/
PS: MILUJEME TVD A DAMONAAA:D (zrovna mě napadlo, že jsem chtěla napsat i o tom, ale tak příště ;* )
Papa rome:*