25.2. 2012 Dlouhé shrnutí :D

25. února 2012 v 15:02 | Kami |  Blog a my
Až se divím, že jsem se po tak dlouhé době odhodlala napsat článek :D. Vždycky jsme měli kolem 20 i víc za měsíc a teď..Tak 2 do měsíce :D. No, máme už jiné činnosti na práci. Sice jsme na počítači, ale objíždíme tumblry, twitter a tak různě dál. Ale rozhodla jsem se, že teď shrnu ten skoro měsíc, stalo se toho hodně. (btw. je hodně težké psát tento článek, protože tu máme puštěné CD od 1D a tak se nemůžu soustředit na psaní, musím si to pořád zpívat :D)
--
Začneme od 11.2. V ten den jsme se rozhodly, že si uděláme takový malý "wehearit" den. Mamka nás poslala do Alberta, a tak jsme kromě povinného nákupu vzaly i zmrzlinu Ben&Jerry's a taky nachos. Když jsme přišly domů, udělala jsem k nachos sýrový dip. Vzaly jsme všeho tohle superstylovskymňamkózní jídlo k televizi a pustily si k tomu znovu ani nevíme po kolikáté dokument One Direction - A Year In Making. Abychom se přiznaly, moc jsme z toho neměly, protože jsme se hlavně soustředily na "žraní" zmrzliny a nachos :D.14.2. Valentýn byl pro nás asi nejšťastnější jaký jsme mohly zažít. Já jsem nebyla zrovna ve škole, protože jsme měly nějakou školní akci nebo co, a tak jsme nemuseli. A bylo to vážně štěstí! Co jiného jsem mohla dělat, než být celou dobu na počítači :D. Ale ještě že tak.. Jen tak znuděná jsem překlikla na twitter, když v tom uvidím status od Andyho Samuelse (což je nejlepší kamarád od Liama - člena 1D), kdo followuje tuhle holku, tak toho followuju já. Beru prvních 50. Říkala jsem si..mám být trapná a udělat to? Asi ne. Ale nakonec jsem si řekla proč ne, však co se stane. To už tam ale Andy napsal, že je to všechno, ale tak vybere ještě 20 náhodně. Samozřejmě, co se nestalo, vybral si zrovna nás!! Takže náš twitter followuje (neboli odebírá naše příspěvky) někdo tak významný. V té době jsme měly ještě 14 followerů, takže to bylo ještě víc vtipné :D (teď už máme 81 *like a boss*)
18.2. V tento den jsme se vydaly ven i s paní Hurábí do Futura. Dívaly jsme se po obchodech a tak dál a pak náš pohled přistál na kabince, kde se dělají takové ty fotky, jak různě pózujete a tak! Samozřejmě jsme vyhodily 120 Kč do luftu a šlo se fotit :D. Jediná póza, která nás napadla byla chytit si nos, jako správné choboťačky :D. Pak jsme si taky poprvé všimly, že se na televizích s reklamami, které jsou po celém Futuru, promítá i jedna reklama na NH Ostravu v čele s Jamesem Hughesem!

19.2. Vííítkovice, už na bránu táhnou! Ano přesně tak, já a Terka jsme se s naším taťkou vydaly na hokej. Už ten fakt byl skvělý, ale to, co přišlo potom bylo daleko lepší. Přišli jsme celkem pozdě, a tak nan ás už zbyly zadní místa a ještě ke všemu na boční straně. V jednu chvíli, myslím o prvním poločase, na mě najednou Terka: Ty vole tam je Gela (což je kamarád od Buřta Číže)! A já: Kde?... No tam. Najednou jsem uviděla samotného Číže a Terka po chvíli taky. Byl to osud, jak říkám s oblibou :D! Prostě seděl jen pár řed nad námi. Tak jsme ho pak pořád fotily a dívaly se, jak bude reagovat, až dáme gól. Zrovna to byl ale zápas bez gólů, a tak jsme si musely počkat na nájezdy. Usoudily jsme, že je to velký fanoušek! :D Jinak nakonec jsme vyhráli :).

25.2. Dnes se vydáváme do Opavy na náš historicky první venkovní zápas NH Ostravy! Těšíme se jupíí :D Bude to skvělé, vidět náš tým v jiné hale. Což mi připomíná, že bych se asi měla jít chystat, protože za nějakou hodinu a půl budeme vyrážet a já ještě nejsem namalovaná nic :D.

Tak to by asi bylo všechno z těch nejdůležitějších událostí měsíce, mimo to, že jsme včera potkali Jurečku, nebo že už přesně víme, kde bydlí Hughes, nebo že jsme 2x tento týden potkali největšího sexouška světa Lukáše :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidu...

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama