Leden 2012

Fotková akce ! :)*

26. ledna 2012 v 19:23 | Teri |  Blog a my
Minulý týden jsme nazvaly 1D week. Na každý den jsme měly naplánované něco spojeného s One Direction. Což znamenalo vytváření podkladů do našeho videa, které děláme aby přijeli k nám. A tady už ukázky našich výtvorů :D:
Asi to nevypadá tak těžce, jak to doopravdy bylo. Kamča to psala do vzduchu svíčkou a spálila se při tom trochu vlasů:D Ale myslím, že to stálo za to :)

13.1.2012 You're my Kryptonite..

13. ledna 2012 v 18:34 | Kami |  Blog a my
Co se událo za tu dobu, co jsme (ZASE) nic nepsaly? Vezmeme to popořadě, i když vlastně ani není o čem mluvit :D.
1. Buřtovo buřtění začíná být opravdu velké, mám to potvrzené Terkou, která je velká realistka, ne jako Hurába
2. NH Ostrava prosrala všechny zápasy, co mohla, takže se můžeme se skupinou definitivně A1 rozloučit
3. ONE DIRECTIOOOOOOOON, kvůli ničemu jinému už ani, když to hoodně přeženu, nemám důvod žít. Neberte to doslova, myslím to tak, že je to teď naše dost velké "hobby". Kdo je nemá rád, ať si myslí svoje, vysvětlovat tady, že je máme rády hlavně kvůli jejich osobnostem a "inside jokes" nemá smysl. 12.1. měl narozeninky Zayn takže dodatečně všechno nejlepší!! <3 Chystáme takový projekt - video. Bude určitě lepší než ty od nejmenovaných osob, protože (nechci se chlubit) my umíme dost dobře upravovat videa (a je to tak!!). Ale potřebujem spoustu lidí na spolupráci, tak třeba nám pomůžou i kámošky od Terky atd. No a teď dvě nejdůležitější věci! 2013 = WORLD tour. Možná to bude i Česko. Ale i kdyby, stejně přijedou jedině do Prahy :/. V tomhle případě ale kašlu na nějaké řeči taťky jako tomu bylo u Sunrise Avenue. Prostě Teri víš jak - řada jedna, sedadlo 15,16 ;DD. A to úúplně nejdůležitější : dneska 13.1.2012 byla v 17:00 našeho času premiéra videa k One Thing! Je to božííí! Úžasné, hlavně Zouis, tanečky.. a tak dál.. Prostě pěkné video, úplně jiné než ty předtím, a to se mi právě líbí. Navíc je to v Londýně, kde jsem byla, a tak je to pro mě takové "srdcové" :).
4. Budu mít dobréé vysvědčení! :D Ha a to jsem na střední :D. Budu mít tři dvojky :). Jupíí :D. Teri bude mít nejspíš dvě dvojky, což je na 8. třídu taky doost dobré!!

A tady už to video <3