Listopad 2011

24.11.2011 Žijeme Tumblrem! :D

24. listopadu 2011 v 21:14 | Teri |  Blog a my
47af30bcf52bb6ca660090b885596c32_large

Docela dlouho jsme tu nic nedaly a dostaly jsme za to PŘEKVAPIVĚ (nemyslím to ironicky :D) zdrbané. Hodně nás překvapilo, že ty naše kecy o našem životě chce někdo číst. Ale tak tedy píšu.

One Direction Infection ani zdaleka nepominula, ale ještě jsme jí víc onemocněly :). Po té DOKONALÉ webce s Liamem a DOKONALÉM dokumentu to ani jinak nejde. :*

Taky jsme se odhodlaly a založily si Tumblr jako správné plnohodnotné directionerky. -->kamiteri-directioners
Ještě to s tím moc neumíme, ale musíte uznat, že je ten design hezký :D.

Abychom nemluvili pořád jen o 1D. Za ten týden, nebo kdy naposledy jsme to psaly článek, jsme byly 2x na házené a taky na basketu.
Basket- VÝHRA! Máme nového hráče, který je skvělý takže to bylo super. Tady jeho kjůů fotka s přezdívkou :D :

Házená- U soupeře ve Frýdku Místku prohra, avšak u nás doma výhra+ máme plakát ( aspoň my si to z toho udělaly :D)

Tak to je takový shrnující článek za ten týden, a teď na závěr píseň od One Direction (jak jinak ;D). Přeji příjemný poslech :)
8a2a9eaf13_80892774_o2_large
One Direction - Stole My Heart
Btw tu fotku nahrála Kami na we♥it a má neuvěřitelných 849 hearts! :D
AKTUALIZACE: UŽ MÁ 973 A POŘÁD TO ROSTE! :D

16.11.2011 Keep calm and love 1D <3

16. listopadu 2011 v 15:56 | Kami |  Blog a my
Škola se mi tento týden tak sere.. Ale zase nás čeká úžasný sportovní víkend - sobota basket, neděle házená jupíí. Ale co naštve - normálně Hladnov nemá v pátek volno! Taková drzost! Takže Terka a většina ostatních si bude hovět doma a já se budu šrotit fyziku atd. nádherné :D!
--
Jinak nemůžu tady nedat písničku od našich milášků 1D. Fakt se mi líbí! Navíc konečně dostali Louis s Niallem sólo (sice Niall vždycky jen dvě věty mno.. a Louis vždycky "čing čang" Enrique :DD).

A jako správná borka z FB budu citovat z mé oblíbené části písně:
2:15 a Harryho sólo
I'll lift you up
I'll never stop
You know I'll take you to another world
I'll build you up
I'll never stop
You know I'll take you to another world
(pak je ještě dobré to can you feel iiiit a let me do iiiit :D.. ona je celá dobrá prostě :D)


11.11.2011 Uuh

11. listopadu 2011 v 11:11 | Kami |  Blog a my
┈┏┓┈┏┓┈┈┏┓┈┏┓┈┈┏┓┈┏┓
┏╯┃┏╯┃┈┏╯┃┏╯┃┈┏╯┃┏╯┃
┗┓┃┗┓┃┈┗┓┃┗┓┃┈┗┓┃┗┓┃
┈┃┃┈┃┃╭╮┃┃┈┃┃╭╮┃┃┈┃┃
┈┗┛┈┗┛╰╯┗┛┈┗┛╰╯┗┛┈┗┛
V této době jsme sice zrovna ve škole, ale musely jsme tento článek přednastavit! V tuhle dobu a v tenhle čas je totiž naprosto šílený a dlouho očekávaný Chobot's Day :D! Čekáme na něj už kolem půl roku a dnes je to tady! Už jsem si i seřídila hodiny na mobilu, abych mohla napsat status na FB přesně v tento čas :D. Tak snad se mi právě teď v téhle minutě úspěšně daří ten status napsat - jestli ne.. tak už se tohle v životě nezopakuje a nebudu mít šanci to napravit.. :/ to abych to opravdu všemožně zabezpečila :D.
---
Jinak včera (divné to takhle psát, když to píšu dnes ve 22:50 :D) byl opravdu šílený den! Vystopovaly jsme, kde bydlí " Jedinečný Člověk" jupíí :D. Sice je nám to vlastně tak trochu na hov.. ale on je jedna z hlavních spojek k A.Č., takže to není zas tak špatné vědět :).
--

Ale co je velmi důležité! Dne 6.11.2011 jsme dosáhly 30-ti tisícové návštěvnosti! Blog jede od prosince 2008, takže se to možná zdá málo, ale když vezmete v potaz, že v květnu 2010 jsme oslavovaly 2000... tak za rok a něco 28000 není špatné ;).

Tumblr_ltz49gexlq1r5fx1mo1_500_large

Gotta be youuu :*

8. listopadu 2011 v 19:07 | Teri |  N.O.S.
Konečně je to tady! One Direction a jejich nové video! Je to prostě amaZAYN :D Ta příroda, písnička, ONI a prostě celý klip. Vážně úžasné. Máme zase One Direction Infection! :)

6.11.2011 Pff.. :/

6. listopadu 2011 v 18:56 | Kami |  Blog a my
Och božé, to snad není možné, že už je zítra škola! Nějak mi ten víkend uplaval mezi prsty. Asi to bude tím, že včera jsem vstávala ve 12:30. Nevím jak jsem to dokázala, ale je to evidentní známka mé unavenosti! Takže už by se vážně hodily nějaké delší prázdniny. A ještě když si představím, že zítra budeme psát test z chemie, kterou absolutně nechápu :/ pěkný.. I když pravda je, že se mi to zdálo i minule a nakonec jsem měla za jedna :).
---
Každopádně je tu jedna MOC pozitivní věc! Přetrpět týden a pak? Konečně házená! Už jsme to bez ní vydržely nějak přes tři týdny, takže se nemůžeme dočkat. Jupí :D. Co mě ale naopak štve - NH Ostrava jde pěkně dolů z kopce. Minulou sezónu byli pátí a teď si myslím, že budou rádi, když dopadnou jakž takž dobře v play-out. No snad se zvednou s pomocí nového hráče.
---
Jinak jsem asi blázen, ale zase mě začlo bavit Neopets. No co, když je nuda.. jdu zkontrolovat, jak mi dopadla aukce cookie neggs a vy se mějte ;)!


1.11. 2011 Jen tak :)

1. listopadu 2011 v 21:16 | Kami |  Blog a my
Teda musím říct, že to byl pro mě takový zvláštní pocit po dlouhé době úplně vypustit Halloween. I když to nemá s ČR nic společného, tenhle svátek se mi strašně líbí - všechny ty kostýmy, duchové, tajuplné věci atd. Letos jsem ho strávila u počítače a flákáním se venku.
---
Co nového? Asi nic. Trochu oslábla One Direction Infection, ale myslím, že až příjdou nové písničky, tak se zas "zainfikuju" :).
---
Jinak díváte se na ČSMT? Myslím, že oproti loňsku tam nikdo moc zajímavý není. Teda kromě skupiny Segment. A možná pár zpěváků. Ale tak budu se koukat - kvůli nim :D. Vážně se mi líbí a mají i dobré písničky, takže jestli se stane ten zázrak, že pošlu hlas, pak jedině jim.