Říjen 2011

27.10. Tak trochu vynucený článek :D

27. října 2011 v 21:10 | Teri |  Blog a my
Tumblr_lto21impvw1qgjhr2o1_500_large


Hrozně jsem chtěla napsat článek, abych tu nacpala nějaký obrázek z we♥it. No jo celá já :D
Jinak všichni píšou články jak je skvělé, že jsou prázdniny tak to teda napíšu taky. A co o prázdninách děláme? Skoro vůbec nejsme doma, pořád jen někde venku, což je vlastně v dnešní době obdivuhodné. Co naše One Direction Infection? Trochu opadla, ale stejně jsme byly celé vedle z toho jak byla v Bravu o nich dvojstrana. Sice nás hodně naštvalo, že prohodili jména Nialla a Zayna a potom Liama a Harryho, ale tak jinak to byl fajný článek :) Co plánujeme? Chtěly jsme už dneska natočit nějaké nové video, ale pak přišla Hurába a šly jsme se najíst do KFC :D Pak jsme se na to co jsme natočily dívaly na PC a bylo to nic moc :/. Zítra ale asi půjdeme zkusit natočit něco znovu.
Ještě vám chci moc poděkovat, protože se nám poslední dobou rapidně zvedla návštěvnost. Je skoro stejná jak bývala vždy:D I když 900 za týden teda nikdy nebylo. Děkujeme :)
A na závěr jedna vážne magorská stránka kterou jsem našla. Vážně, radši tam nechoďte. Ale když už tam příjdete, tak dejte propojit s FB aby to bylo ještě víc magorské :D Právě čekám co se stane jak se to dopočítá do konce :D Zbývá mi 25 minut..

Kami fotí- Kusovka

25. října 2011 v 17:28 | T |  Kami fotí
Dnes Kamča vyfotila první kusovku v životě! A je i úspěšná ! Na weheartit jí dalo like přes 200 lidí což je hodně na to, že je to naše fotka! Má to samozřejmě něco společného s 1D. Líbí se vám ? :)
Fcd15b922b_80864167_o2_large
A jestli nevěříte, podívejte se Tady !

Make a 1D sentence :)

22. října 2011 v 14:41 | Kami |  N.O.S.

Tak tohle je zlaté :D. Konkrétně mě vyšlo : Zpívala jsem s Liamem pod vodou a pak si mě vzal. Jupíí :D*

Odpočítáváme !

22. října 2011 v 11:07 | Teri |  Blog a my

Dnes jdeme na basket a tím pádem uvidíme Slávka a spol. až v listopadu. Achjoo. Tak jsem vytvořila aspoň odpočítávadlo, aby nám čekání rychleji ubíhalo :D.

TADY!


21.10. 2011

21. října 2011 v 14:59 | Kami |  Blog a my
Jupíí konečně pátek! Už se to v té škole nedalo vydržet, vůbec jsem se nemohla soustředit :D. Dneska nejspíš půjdu ven, možná zajdem zase trošku sledovat a posunout dál hranici, kde bydlí A.Č....
Ale zítra tu je velké dilema! Koná se basket i házená ve stejný den a kryjí se i v čase :/... půjdem na 99% na basket, ale stejně bych asi šla radši na házenou :D. NH je teď ale poslední dva zápasy jak z jiného světa, takže je budeme muset podpořit a snad ukáží vítězství.
Pořád ještě nemám lístky na Sunrise Avenue! To je u mě klasika... Nevím jestli jet nebo ne, ale taťka to schválil, takže teď už je všechno na mě.. Měla bych se rozhodnout.
Jinak pořád máme One Direction infection :D. No jsou to zatím jen 3 nebo 4 dny, tak rychle to nepřejde :D. Ale ne, ono to nevadí, protože já se do nich zaláskovaně zamilovávat nebudu! (aspoň jsem se tak rozhodla :D). Jenže po včerejšku, kdy jsem viděla snad 100000000000 videí X faktoru, deníčky atd. už to nežrat nejde :D

Vas happenin'... :* to je geniální fakt :D

1D - One Direction infection :D*

18. října 2011 v 17:46 | Kami |  N.O.S.
poznámka (psána 13.1.2012) - Jen chci upozornit, v době psaní tohoto článku jsme znaly 1D jeden den, proto je to dost DirectioNATORské.. takže jestli jste zapovězení Directioneři (stejně jako my teď už taky), radši tenhle článek ani nečtěte.. po tom co jsem si to já po těch pár měsících přečetla, mě samotné se chce ze mě zvracet :D.. hrůůza no fůůj... přemýšlím, jestli to i nesmazat je to hrozné :D
............................................................................

Asi byste řekli, že jsme na to moc staré. A já bych s vámi plně souhlasila. O čem je řeč? Máme nové miláčky :D. Tentokrát je to "další trapný" boyband One Direction. Byli na třetím místě v X-Faktoru v Anglii v roce 2010. Och božéé, nikdy bych si nemyslela, že ještě něco takové budu žrát, ale co, jsou úplně ťuťu :* :D.
---
Skupina má pět členů ( joo vzpomenu si na ty příjmení!!) :

-Zayn Malik ( och... no prostě no coment :D
-Liam Payne (no tak to je vylepšená kopie Marena takže... :D
-Niall Horan ( jo, taky fajný)
-Harry Styles ( trošku Linchi ale tak dobře no :D)
-Louis..sakra.. joo.. Tomlinson (prostě Berťa :D)

No já jsem z nich podělaná, hlavně z těch prvních dvou teda :D. No nic dám tu pár fotek, aspoň se pokochám :D :


15.10. 2011 Bude to legen..počkejte si.. dární?

15. října 2011 v 14:15 | Kami |  Blog a my
Hádejte kdo má dneska svátek? Ano, slaví moje nejlepší sestřička Teri ! Takže jí přeju všechno nejlepší atd., více už se rozepisovat nebudu, stejně jsem jí to už řekla i osobně :).
---
Co dneska? Dnešek je pro nás jako obvykle před basketem ve znamení připravování se na basket :D. Sice je to promrhaný den, ale k večeru pak bude stát za to. NH Ostrava hraje s Kolínem, takže to vypadá na naši ostravskou výhru, ale stejně nic není předem rozhodnuto.
---
Jinak včerejšek by naprosto šílený. Zase jsme šly na sledovačku, ale ještě předtím jsme na chvíli zůstaly doma a na FB si psaly s..... A.Č. bože :D... Pak nás samozřejmě když Terka poprvé v životě neměla jízdenku málem odhalil revizor - měly jsme štěstí, že si jí asi nevšiml nebo co :D. Samé takové masakry ..

Nakonec tady dávám dvě videa ze kterých nemůžu a která když si jednou pustím, tak pak vždycky aspoň ještě 10x :D.

Sice je to staré už měsíc a něco a nevím, co se mi na tom tak líbí - asi nemůžu z toho,když někdo takový mluví česky :D

No a tady Raego.. jéj - to jsem viděla aspoň 20x :D... Nejlepší jak se začne chlamat :D*

Jupííí! (Taiovo :D)

10. října 2011 v 16:08 | T |  Blog a my
Woohoo2_large

Proč se radovat? Dnes vyrážíme na házenou! Jupíííííí. Uvidíme zas Stehno a Slávka. Těšanda fakt :D. Jinak každou chvílí by měl přijít taťka a jít se mnou do T-mobilu a tam mi zařídit na dva měsíce internet v mobile. Další Jupííí. Tak to by bylo asi celkem vše a teď jedna dokonalá písnička:)* i když ten klip....no :D ale jo dobré.
V celém článku najdete pár fotek z našeho alba z posledního týdne.

Co nového ozdobilo náš pokoj?

9. října 2011 v 19:22 | Teri |  Blog a my
Co jsme dělaly o víkendu? V sobotu jsme šly na basket a Ostrava vyhrála.
(překvapivě :D) Dnes jsme jely do Ikei a nakoupily pár věcí do našeho pokoje. Tady jsou:
Kamča má nový stolek na kterém se maluje a na kterém má toto nové zrcadlo:

Kami fotí- Podzimní cesta

5. října 2011 v 18:26 | Teri píše, Kami fotí |  Kami fotí
Dávám tady podzimní fotku vyfocenou 3.10.2010. Fotila jí Kamča našim blbým foťákem. Kdybyste tak viděli čím fotí, asi byste se na ty fotky dívali jinak. Prozradím že zrcadlovka to fakt není :D