Září 2011

Taková normální cesta na sledovačku :D

23. září 2011 v 23:29 | KT |  Blog a my
Včera jsme nafotily a dnes i sestavily "video" naší obvyklé cesty :D. Na sledovačku, ale spíš vůbec celkově na zápasy BK NH Ostravy. Ovšem to samozřejmě nelezeme na střechu, jako je tomu v tomhle sledovačském videu :D :


21.9.2011 Jaké to dilema :D

21. září 2011 v 17:22 | Kami |  Blog a my
Nejspíš budu mít svoji první 5 z matiky. Nebo možná 4. Líp to po dnešní písemce nevidím. Ale o škole by stačilo - nebudu si ji tahat ještě na blog. :D
---
Jinak v pondělí dorazily hodinky i s náušnicema. Jsou úplně drsné :D, jen na fotce je to blbě vidět - vypadají tmavěji než ve skutečnosti jsou :

Jinak v sobotu nás čeká velké rozhodnutí :D. Jsou totiž v plánu dvě akce :
1. Sraz celého tábora H+H včetně H-flow....
2. Karviná hraje s Přerovem ( :DDDD) !!!

Tak co si vybrat?? Pokud budem mít jít s kým na sraz, tak nejspíš půjdem tam, pokud se nikdo nenajde, tak asi půjdem fandit Slavomírkovi :D.
--
Joo málem bych zapomněla :D - Sunrise Avenue budou 9.3.2012 v Praze!!! To je neuvěřitelné :D. Ale ještě nevím jestli tam jet nebo ne... Každopádně neměla bych to promrhat, tak uvidíme :).17.9.2011 Nový oblíbený sport?

17. září 2011 v 23:05 | Teri |  Blog a my
Už jsem zdravá a chodím do školy. Docela nuda ale náhodou se mi tam líbí.Dneska nás Taťka přemluvil ať s ním jedeme na házenou do Karviné. Jako popravdě...vůbec se nám nechtělo ale chtěly jsem mu udělat radost, když teď děláme ten usmiřovací program:D. No tak jsme jely. Už když jsme vcházeli do haly vzpoměla jsem si, jak mám vlastně atmosféru chození na sportů ráda. Hráli tam super písně např. Give me everything a tak. Ale najednou......PUSTILI SUNRISE AVENUE- HOLLYWOOD HILLS!:D Kamča úplně nemohla. A vlastně i já.:). Chtěla jsem si zase vytipovat někoho jakože "na žraní" a tak jsem si prohlídla naše hráče a našla jsem Chobota č.2!:D Teda spíš Stehlíka jsme našly. To ani není fyzicky možné jak se mu podobal. Jak kdyby tam sedělo jeho dvojče nebo tak něco:D. Sice na netu nejdou najít žádné dobré fotky, ale stejně tady srovnání:
Vlevo originál a vpravo kopie:D.
No moc to nevypadá, ale naživo byl úplně stejný:)
Ale zpátky k Chobotkovi II. :) Byl úplně drsneej:D Zase samozřejmě jsme si nevědomky vybrali toho nejlepšího z týmu,že?:D Jak jinak fakt....jako my děláme že žerem Číže a najednou je kapitán:D Jakoo:D No a tenhle týpek jménem Slavomír( :DDDDD) je to samé..V průběhu hry zjistíme že je nejlepší hráč ze všech. Fakt BOŽÍ:D. Radši tu nebudu dávat fotku, bo na googlu jsou samé nechutné:D. Nebo jen hoodně malou:)
Doprčic pořád furt velké a škaredé ale nevadí no:D

No a ještě tam byl komentátor který furt řval do mikrofónu SEBEREM! SEBEREM! SEBEREM!:D Fakt nestranný:D
No docela mě to bavilo:) Hlavně kvůli Stehnu a Slávkovi;D...Takže příští týden asi jedem zas:) Jo a na FB jsem anketě nejhezčí sportovi hlasovala pro basketbalisty a nově i házenkáře:DD.

PS: Objednaly jsme si nové stašně kůůl hodinky a náušnice tak vám je tu pak možná dáme:)

11.9.2011 Tak různě :)

11. září 2011 v 15:09 | Kami |  Blog a my
V pátek jsem se vrátila z adapťáku. Bylo celkem fajně, ale jsem ráda, že už jsem doma. A hlavně, že po návratu byl přípravný zápas BK NH Ostravy proti SK Žilině. Samozřejmě vyhráli :D. A pak se stala námi dlouho očekávaná věc : NH Ostrava má konečně nové stránky a prý i nového admina ! :D Takhle to teď TADY vypadá :
Fakt jsme se na to těšily, protože stránky byly dříve v katastrofálním stavu. Co je ale ještě větší síla : Číž je novým kapitánem týmu místo Stuchlého! Už jsme to tušily, ale myslely jsme si, že je to jen sranda.. Ale není :D.
---
Teď jen vydžet do 1.10. a budu ta nejšťastnější :D. Protože je to pro mě teď jediné úžasné and nothing else matters :).


Nemůžu.:D

8. září 2011 v 17:43 | Teri |  písničky
Tak právě jsem u někoho na FB narazila na tuhle písničku:D. Nemůžůů :D Kdybyste někdy byli v ostravském McDonaldu ve Futuru pochopíte mě.:D. Jinak Kamča je od středy na adapťáku, vrací se zítra. Tolik věcí se stalo když tu nebyla...tomu ani snad nevěřím :D. Dneska jsem si koupila Popcorn, protože tam měl být kvůli mé žadosti plakát Charlie Straight...Koupím si to a tam úplně DOKONALÝ plákat plus tam ještě 2x CHS zmiňují a je tam dokonce soutěž o CD She´s good swimmer! No mě jebne :D Tuhle písničku tu dávám speciálně pro Kejlici. :* (pro tebe bez nosu :D)

PS: Zítra bude mít NH nové stránky tak o tom napíšu článek i s printscreenem ;)

Kami fotí - Ostružiny

3. září 2011 v 17:39 | Kami |  Kami fotí
Jedna z mé sbírky fotek z Chorvatska: