Srpen 2011

Supersexózní sledovačka :D

29. srpna 2011 v 14:36 | Teri |  Blog a my
Včera jsme byly s Nikol H. zase na tajné sledovačce treninků NH OSTRAVY:) První zápas je až v říjnu a to je hrozně dlouhá doba, tak jsme se je vydaly tajně sledovat:P.Nejdřív jsme jen tak šly ven do parku a pak napadlo Hurábku:Co kdybychom se šly podívat na halu,jen se jí dotknout..Tak jsme teda šly.Najednou vidíme otevřené dveře a tam..HRÁČI NH OSTRAVY UPROSTŘED TRÉNINKU!.Už dřív jsme chodily na sledovačky,věděly jsme kdy končí trénink, a tak jsme vždycky počkaly až hráči vyjdou a viděly je :D Zpátky ke včerejšku.Vzadu haly jsou schody,které vedou na střechu arény.Tak jsme po nich vyšly a vlezly na střechu :D.Hala je z části prosklená,takže jsme nenápadně,tak aby nás samotní hráči neviděli,sledovaly jejich trénink a fotily je(teda i nás):DD.Když už jsme uviděly toho jednoho nejdůležitějšího:)♥málem jsme se pokakaly:DD.Měly jsme strašnou žízeň a jedné se chtělo na záchod:P tak jsme si řekly že rychle zajdem do futura,koupíme pití,zajdem na záchod a vrátíme se..ještě jsme si vyfotily jejich auta a šly jsme:).Hurábí koupila nakonec Kofolu a ještě přibrala JOJO bonbónky.Rychle jsme spěchaly zpátky.Najednou Hurába zařve: Tam v tom autě jel nějaký ČERNOCH!Podívaly jsme se na fotku v Kamčině mobile a tam úplně stejné auto!Zařvaly jsme: NÉÉÉ! :D a běžely co nejrychleji k hale aby jsme stihli ještě někoho..Bohužel bylo pozdě - trénink skončil :/..Sice jsme viděly starého psa ale ten se nepočítá:P. Pak jsme ještě potkaly babku s mladým psem :D a to bylo všechno..Tak jsme se vydaly aspoň si sednout na tu střechu a žrát tam JOJO :D. Cestou jsme ještě viděly maséra Ládíka bez trička:DNa střeše jsme ještě drbaly a pak jsme zamířily domů...ALE TO NENÍ KONEC!Cestou domů jsme totiž narazily na podchod!:DTak jsme se tam milionkrát fotily s kofolou, bonaquou a pivečkem :DJeště jsme popsaly zdi typem:Čilipaprička ♥ 11..nebo starý pes:D.Už volali rodiče,že máme jít domů vyvenčit Nelinu, tak jsme jí vzaly a ještě dělaly blbosti na zastávce :D. Hurábí si tam našla manžela a a Kamča milence :D Pak si ještě zatančily skvělou sestavu z jarňáků-DU DA DZEPNY:DNa rozloučenou zamávaly Hurábce do trolejbusu a vyfotily LEGEN-počkej si-DÁRNÍ fotku Hurábí jak jede..
Tady foto na střeše haly :D

A jsme doma!

29. srpna 2011 v 12:37 | Teri |  Cestování
Sice jsme se vrátili už v neděli ráno, ale neměly jsme čas napsat článek(v dalším článku uvídíte proč :D).
A jak že bylo v Chorvatsku? Nevím proč, ale myslela jsem si vždycky že to tam bude škaredé.
Změnila jsem názor. Byla tam krásná příroda. Sice tam byla často nuda, ale za to nemůže Chorvatsko ale naše rodina :D.I když po nocích jsme se zabavily natáčením rádia Kiki :D.
Byli jsme ubytováni v penzionu Marko ve městě Selline.
Tak tady pár fotek:
(Máme i makro fotky od Kamči ale ty zveřejníme v její rubrice.)
Výhled z mostu Malá Paklenica

Město Zadar

Foto z loďky na našem výletu do NP Kornati

Hnusná fotka ale žádná lepší nebyla :D

NP Velká Paklenica. Takové hory jsme měly hned za naším penzionem.

A na závěr Kamčina luxusní fotka kraba :)

Croatia 19.8.-28.8♥

18. srpna 2011 v 12:53 | Teri |  Blog a my
Y_e4f6408b_large

To je ta písnička z HIMYM co se mi líbila:)

Takže...od 19. do 28.8 tady zřejmě nic nepřidáme protože budem v Chorvatsku. Vždycky jsme jezdili do Řecka ale letos jsme chtěli zkusit něco nového. Možná že tu pak přidáme i nějaké fotky, ale o tom fakt pochybuju :D ( jedině dokonale upravené v picnicu :D) Tak nám přejte ať to tam vypadá líp než na fotkách, protože tam to moc dobře nevypadalo :D
Tak Ahojťé:)

15.8. OMG :D

15. srpna 2011 v 11:59 | Teri |  Blog a my
1193065-12-1311864611054_large
Ták..dlouho jsme tu nic nedaly, protože jsme rozjely další blog. Je megaúspěšný, má 3 dny a už na něm bylo 200 lidí :D.
Dala bych tu odkaz, ale píšem ho tajně pod přezdívkou a nechceme aby na něj někdo přišel:). Ale nesmíme tenhle blog zanedbávat, tak jsem se donutila dát tu článek :)

Co se poslední týdny děje?
Po Háčku jsme byly u babičky a tam Kamča onemocněla a teď bere antibiotika. To by nebylo tak hrozné, ale my jedeme za týden do Chorvatska....No nic musíme doufat že se uzdraví:)

Proč ten název? :D
Dneska jsem si myla vlasy a přiběhne za mnou Kami a prý:
Hej :D....Já jsem seděla v kuchyni a mamka tam něco dělala a najednou řekla: OMG!...:DD...A Kami: CO?! :D...a Mamka : však to tak říkate, ne? :D
Jaj :D Nemůžu s ní :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------
A na závěr.........kulturní vložka :D
Je to video letošní písničky H-flow !
Háčkaři..připravit se a tančit a zpívat z plných plic! :D

Háčko 2011 fotky :)

2. srpna 2011 v 14:44 | Teri |  H+H
V minulém článku, jsme to napsali jen tak rychle a navíc jsme neměly ještě k dispozici fotky. Tak je tady přidám v novém článku.:)
Tak tady my dvě u naší chatky č.17 :)

S holkama s chatky 19:) zleva: Kiki,Kami,Sardinka,Teri,Anička a dole Žanda:)
Borkovské pózy :D