Červenec 2011

31.7. Zpátky doma :(

31. července 2011 v 17:41 | Kami |  Blog a my
No, tak tady se to "pořekadlo" - Nesuď podle prvního dojmu - skutečně vyplnilo. Bylo úžasně, možná i líp než minulý rok. Nebudu všechno vypisovat, ale i když jsem poslední den nebrečela, teď když ještě poslouchám všechny ty háčkařské hitovky :D trošku se mi chce :).
--
Ach, já když si vzpomenu, jak jsme pomlouvaly všechny ty nové kluky... :D Sice v protější chatce byl samotný zdroj drbů, takže vím na ně i špatné věci, ale stejně byli suproví :D.
--
Myslím, že mě to magoření z Háčka letos nechytne moc nadlouho - teda aspoň doufám :D.

Jááj největší hit Háčka :D a hlavně od Tadíta :)


21.7. Zrovna jedem v autobuse :)

21. července 2011 v 10:00 | Kami |  Blog a my
Tento článek je přednastaven - v tuhle dobu totiž zrovna sedíme v autobuse a jedeme vstříc novým zážitkům na tábor H+H.
---
Celkem se těšíme, jen to počasí by mohlo být lepší. Co nás taky štve, je fakt, že teď už tam nebude nic jak dřív. No co, nebudem to zavrhovat předem :).
Vracíme se 31. 7., takže do té doby tu asi nic nepřidáme.
Tak se tu mějte a Hayo Hapájo ( jo,já vím, fakt trapný pozdrav tento rok.. :D)!


↑Včera v HIMYM, furt mi to zní v hlavě :D

Tajná mise CS (video)

20. července 2011 v 11:52 | kamiteri |  N.O.S.
Včera jsme se vydaly na tajnou misi, jejíž úkol ale speciálně pro vás ODTAJNÍME!!
Více ve videu :)


Ten tvůj Haber s Angry Birdem :)

17. července 2011 v 21:44 | Kami |  N.O.S.
Já z toho ještě teď nemůžu. Nevím, proč to tady chci dát, ale prostě musím :). Ani už nevím, kdy to bylo, prostě teď někdy před pár dny - Terka mi poslala zprávu na FB prý : To je ten tvůj Haber ( jak jako můůj !!???) s Angry Birdem :D. Já jsem z ní opravdu nemohla :D. Ale musím říct, že ta fotka se mi fakt líbí, protože je to moje oblíbená hra na mobil :D - a hlavně člen oblíbené skupiny, což se rovná - fakt drsnéé :D . Co dodat.. :
Tumblr_lmkytvycxk1qjoiz8o1_1280_large


17.7.2011 Koncert :)

17. července 2011 v 19:15 | Teri |  Blog a my
Čím byl dnešní den významný? Dnes se na Masarykově náměstí v Ostravě konal koncert naší oblíbené kapely Charlie Straight ! Samozřejmě že jsme tam vyrazily :) Teda spíš jsem tam vyrazila. Zpočátku. Kami totiž bolelo břicho,a tak jsem vyrazila sama. Zabrala si místo asi ve třetí řadě a poslouchala první píseň jménem
Platonic Johny ( no jo, druhý koncert, už se vyznám :D).

Moc dobře jsem neviděla, protože vždy když je nějaký koncert zadarmo, nahrne se tam šílené množství lidí. Postupem času jsem se však dostala na docela dobré místo a mohla jsem začít fotit a natáčet. Videa ani fotky však nedopadly moc dobře, a tak jsem dávám jen tuto fotku:
Kamče se však asi v půlce koncertu ulevilo, a tak mi napsala zprávu že teda příjde taky. Sice už nestihla takové hity jako Your House, Upside Down, School Beauty Queen a jiné, ale v průběhu
Try Some Stuff You Don't Think You Should KONEČNĚ dorazila! :D
Asi pět minut jsme se ještě hledaly, ale pak mě konečně našla a vyfotila právě tuto fotku :). Po skončení koncertu jsem si koupila už dávno plánované tičko I ♥ SBQ. ( I love School Beauty Queen* ) * Jejich píseň :)
To nejlepší ale teprve příjde! Na autogramovou kartičku, kterou jsem si koupila, se mi podepsal sám Bertík! :-* :D
A ještě tam napsal Terce Albert :)) ÁÁH :D Byl asi metr ode mě ! No nic je to neuvěřitelné, že jsem s ním mluvila..:)
Byl to prostě nejlepší prázdninový den ze všech! ( zatím :D )


Odhalení! :D

15. července 2011 v 18:14 | Teri |  N.O.S.
Mám pro některé možná šokující odhalení! Teda aspoň pro mě to šokující bylo :D Věděli jste, že Jared Leto, frontman ze skupiny 30 Seconds To Mars, má 39 let ?! No já teda ne :D Myslela jsem si že má tak nevím..29 nebo tak :D...Týjo :D..Nepsala bych o tom normálně článek, ale našla jsem takový hustý obrázek :D LOL :D Přesně tak to vidím i já :D..Jako že je stejně starý jak moje Mamka mi připadá dost šílené :D Co Vám? :D
X_fddef3fc_large

14.7. 2011 Domá :*

14. července 2011 v 19:53 | Kami |  Blog a my
Konečně jsme přijely před dvěma dny domů z dovolené. Jsem ráda, už to na mě bylo moc dlouho a těšila jsem se domů :). No nebudu se o tom moc rozepisovat, nikoho by asi nezajímalo, kde všude jsme chodily po výletech :D. Mě .. trochu i s Terkou .. zajímala tak možná exkurze hradu Loket :D :D :D.... Maren II. :D..
Jinak byly jsme zrovna na zakončení 46. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech, tak jsme se musely vyfotit, jak velké hvězdy u červeného koberce ;).
Ve čtvrtek 21.7. pak odjíždíme na tábor, tak o tom ještě nejspíš napíšem článek. A nezapomeňte :

IT'S THE MOMENT OF MOJN, IT'S THE MOMENT OF MOJN, OF MOJN, OF MOJN, OF MOOOOJN !!