Červen 2011

Práázdniny :D

30. června 2011 v 12:21 | Kami a trochu i T :D |  Blog a my
Tumblr_lnai847sw31qgfvdno1_500_largeTak, je to konečně tady! Dnešním dnem pro nás začínají dvouměsíční prázdniny ( což by asi nikoho nenapadlo... :) V předchozím článku už jsem psala, kam jedeme TAKŽE CO TU TEĎ MÁÁÁÁM PSÁÁÁT :D :D... ( Terka mě nutí abych napsala článek :D)
---
Mnooo... Tak začněme třeba plány na dnešek : nejspíš půjdu asi někam s kamarádkami..( no spíš kamarádkou) na takovou menší "rozlučku", protože jsem právě vyšla devítku a příští rok už vlastně spolužačky nebudem. Jinak obě dvě jsme měly vyznamenání - Terka v sedmé samé a já v devítce jedna dvojka... která mě tedy nemálo sere . Teda, začínají prázdniny, ale já jsem spíš tak, jako smutná. Nebo znuděná. Nevím, jak to nazvat. Možná by to bylo jiné, kdyby teď bylo 30°C, prostě větší letní atmosféra.
---
A v sobotu odjíždíme do Čech - 14 dní bez notebooku :( :D. Ale možná rodiče přemluvíme :D. Já se ale ani tak netěším tam, jako na tu cestu. Já totiž úplně miluju jízdu v autě se sluchátky v uších .
---
Tak to bude asi všechno, užíjte si volných dní, nevím, jak budem stíhat blog, ale myslím, že dřív jak za 14 dní článek neočekávejte ;).

26.6.2011 Tak trochu nuda.. :)

26. června 2011 v 18:44 | Kami |  Blog a my
Nedělní odpoledne, nuda, sedím u stolu a přemýšlím co napsat :).
Ha, teď jsme zrovna s Terkou objevily starý dopis jééj :D.
---
No nic, teď už vážně.. Teda, vůbec se mi zítra nechce do školy. To je taková nuda tam jen tak sedět a mít volno. To už bych se i učila :D. (Jéj, to zní hodně šprťácky) Né, to zas ne. Ale radši bych už měla ty prázdniny.
---
Co vůbec na prázdniny plánujeme?
- hned v sobotu odjíždíme někam na Šumavu a odtamtud kamsi ke Karlovým Varům
- pak od 21. až do konce července tábor H+H
- a ke konci srpna jedem do Chorvatska
A pokud to bude možné, tak bychom rády zašly znovu na koncert Charlie Straight, bude to myslím 17.7. v rámci Colours of Ostrava. Nejspíš bychom šly spíš na Štěrkovnu, ale je to zrovna když budeme na táboře, takže tak :).

Jinak našla jsem.. (no spíš znovuobjevila a hlavně důkladněji prozkoumala) novou, další oblíbenou skupinu :D.


Mandrage- Františkovy lázně :))

17. června 2011 v 15:00 | Teri |  písničky
První česká písnička,která se mi líbí :D.kusovka 9.8

17. června 2011 v 14:12 | Kami |  Kusovky
Picture1_large

Poslední dny jsou k neuvěření !! :)

5. června 2011 v 16:11 | Kami a trochu i T :D |  Blog a my
Teda celou dobu se nic neděje a najednou poslední dva dny jsou úplně nabité zážitky!
---
V pátek 3.6. jsem šla na Rock na Bazalech. Bylo to super, ale největší radost (kromě hlavního finále večera) jsem měla i z toho, že tam bylo celkem dost stejně starých lidí jako já. A vypadali celkem normálně :D. No nic, nebudu se tady o tom rozepisovat, i když to bylo nejvíc, co jsem kdy mohla zažít. Nevím, nechce se mi o tom teď psát :D.
---
Takže přejdeme k včerejšímu datu 4.6. Na Prokešově náměstí v Ostravě jsme šly na koncert Charlie Straight! :D Bylo to super, vecpaly jsme se přímo do první řady, takže jsme měly luxusní výhled :D. Ale po koncertě to bylo jetě lepší! Mohly se tam kupovat i různé suvenýry, tak jsme si koupily trika a Terka i placku. A potom, jsme se s nimi dokonce vyfotili!!! :D
Nejdřív nám to nějak nedocházelo, ale když jsme se na tu fotku pak podívaly, začaly jsme z toho šílet jak Harichovy uječené fanynky :D.Samozřejmě, že jsme si musely zabrat místo vedle Bertíka :D.
Jinak to úplně vlevo je Nikola :D.

---
A tady ještě nějaké fotky z koncertu:
A ještě jsme si musely samozřejmě i něco natočit ;), tak tady School Beauty Queen :


Zítraa :D♥

3. června 2011 v 16:27 | Teri |  Blog a my
♥Charlie Straight- School Beauty Queen♥

Zítra bude snad jeden z nejlepších dnů vůbec....V rámci nějakého TESCO Běh pro život bude na našem náměstí u radnice vystupovat naše oblíbená skupina Charlie Straight !.... A dokonce je tam vstup zdarma !(i když já bych za ně klidně i zaplatila ;) )....Už se moc těším....A plány na dnešek?..No já budu sedět doma, ale Kamča je právě na koncertě její oblíbené skupiny ( teď to vypadá, že furt chodíme na nějaké koncerty, ale to my tak jednou za rok..jen teď je to tak u sebe :D) Vrátí se až o půl dvanácté......
Zítra uvidím Bertíka Černého :DDD♥......WOOW...jááj...no nic..:D čauté ;)