Březen 2011

Superstar (kluci) - Uptown Girl

28. března 2011 v 21:27 | Kami a trochu i T :D |  písničky

Jáj... furt si to pouštíme :D... hlavně kvůli té části od 0:50 do 1:05... :D :D

25.3.2011 Seva a Superstar

25. března 2011 v 22:55 | Kami |  Blog a my
Tak konečně nám začíná ten dlouho vytoužený víkend. Mám tady pro vás opravdu speciální píseň. A nejde ani tak o ni jako o o to, že ji hráli vždycky na jarňákách na háčku :D. Prostě Sevu srala :D... to nepochopíte a je to těžké vysvětlit... prostě :
---
Jinak dnešním tématem článku bude nejspíš stále dokola řešená Superstar. A víte, co vám řeknu? Sice pořád nadávám, že je to furt dokola, jenže se na to pak stejně dívám a docela mě to i baví :D. A v porotě se mi dokonce líbí i Rytmus. Já jsem si vždycky myslela, že je to úplně magor a teď jsem na něj změnila názor. Nevím, prostě mi tam příjde v pohodě, i když většina lidí na něj nadává.
---
A kdo je vůbec náš favorit? ;) Holky mě nijak zvlášt neoslovily, možná tak Gabriela Gunčíková, ale mezi kluky máme dva. A to ty dva podle mého názory nejpopulárnější.
Tak za 1. Martin Harich... Jediná věc, co mě štvě je, že je Slovák, bo chcu ať vyhrajou Češi :D.
A za 2. Noah Scott Ellenwood... No, prostě nový Ben... vypadá tak, chová se tak :D.... ten je aspoň za Česko.. no plus mínus... :D
A pak se mi celkem líbí i Michal Šeps....

No nic už se těším na zítřek... bude pohoda.. a pak večer k televizi :D... ale smsky jim posílat nebudu, zas tak velká fanynka nejsem. No zjišťovala jsem, co, kdo bude zpívat:
MH: Desmod - Na tebe zavislý ( to jsem ráda, od castingu si to zpívám :D)
NSE: Prý něco od Bruna Marse ( každopádně jsem zvědavá na kola, ve kterých příjde na řadu čeština...)

Tak pá ;)


Naše video o háčku ;)

22. března 2011 v 13:49 | kamiteri |  Blog a my
Je to vlastně google příběh, takový jak bývají v televizi.....Tento je o tom že když jedete na Háčko, jste z toho celí pobláznění a nevíte si rady :DD :DD Takže si dobře rozmyslete jestli tam jet :DDDDD

O-Zone - Dragostea Din Tei

20. března 2011 v 12:22 | Kami |  písničky
Stará, ale pořád dobrá. Zvlášť teď :D. Začínám na tom být závislá ... :D.

15. 3. tak jsme doma !

15. března 2011 v 19:09 | Kami |  Blog a my
Tak v sobotu jsme se tedy vrátily z Háčka. Bylo to tam skvělý, i když v létě to bylo asi lepší. A to proto, že za 1. podstatná a hlavně ta nejlepší část H-crew tu ani skoro nebyla... 2. Bylo tam s námi pár nesnesitelných lidí ( konkrétněji radši ne :D ) ..... 3. Programy a tak nebyly tak vymakané.
---
To se ale dalo čekat, přece jen jsou to jarní prázdniny pro taneční kluby, takže to nemůže být zas tak promyšlené jak v létě.
---
Ale abych to furt nekritizovala, byla to hlavně zábava ;). Z těch nových teď mám asi nejradši Davida a ještě aji docela Karla, kterého jsem zase předtím nesnášela ( ale když není nic lepšího na výběr :D). Jako ti dva jsou ještě v rámci možností vtipní ( jako např. s Lukášem to nejde srovnat), ale zas oproti těm dvěma novým - Honzovi a Filipovi jsou jedničky :D.

Jinak tohle je moje oblíbená fotka :D. Protože je tam ten fajný chlapeček :D. On tady asi tak nevypadá, ale naživo byl upe nejvíc cuty :D. Jááj... Jendáá. Já ho žeru :D. A aby nebyly nějaké dohady, tak je to ten vpravo jo :D. Ten vlevo je David... Dave.. Jay-Jay... ale u nás nejčastěji Janáč ;).
---
No nic, Terka je na lyžáku, takže nevím jestli tu ještě něco bude do té doby než se vrátí ... uvidíme ;).

UŽ JE TO TADY !! JŮŮŮŮCHŮŮŮ :P

6. března 2011 v 9:52 | Teri |  Blog a my
Už je to tady :D♥
Za pár hodin(přesněji něco kolem čtyř):) jedeme na jarňáky na Háčko :D Juchůůů :D
Už se moc těšíme :D
Budeme všechno točit, fotit a hlavně se vyfotíme s h-crew :D
Takže do soboty tu nebudeme..:) Budem totiž pařit na Ondrášku :D
Tak ahoj a přejte nám ať se ty jarňáky pořádně podaří :D♥


4.3. 2011 ach jóó ://

4. března 2011 v 14:12 | Kami |  Blog a my
Ach jo... v neděli jedeme na háčko a já jsem nemocná. No, snad se do toho vyléčím. Jinak dneska je skvělé strapáčské datum ;) 4.3.
Včera jsme vyhráli v hokeji 3:1 proti Budějovicím, takže v sérii zatím vedem 1:0! :D Dokonce jsem se aji chvilku dívala online, ale nakonec mi to sebrala Terka :D.
Ach jo, doma je nuda.. ale zas furt lepší než ve škole ;). No tady ještě (trošku upravená jak jinak :D) fotka ze zápasu :


Tak dnešním odpolednem (nebo jak se to skloňuje :D) vlastně začínají jarní prázdniny, tak si to užijte. My jedem teda na to háčko... doufám že i já nakonec pojedu ještě se to neví :( Tak ahoj :D

Sum 41 - With Me

3. března 2011 v 12:48 | k.k. |  písničky

KamiTeri

2. března 2011 v 18:36 | terulapupola |  Blog a my

Moje "very sexy" koláž :D

Basket x Hokej ?

1. března 2011 v 15:08 | Teri |  Blog a my

Co je lepší sport ? Hokej nebo basket ? My chodíme na oba, ale nevím který je lepší....každý v něčem ;)

HOKEJ
+plusy+ velká hala, velké napětí, mexické vlny :D, prodává se tam popcorn, obsáhlejší časopis ( Rytíř Vítek ), Vítkovice mají svoji vlastní hymnu;) atd..
-mínusy- hráči nejdou skoro vidět, jsou tam hrozné davy lidí, nedostanete se ani na záchod :D
BASKET
+plusy+ i když se mi víc líbí velká hala, na basketu je to menší hala, ale k němu se mi prostě malá hodí :D, vlastně jen jedna přestávka v celé hře, takže nemusím tak dlouho čekat...vidím hráčům přímo do obličeje, nejsem od nich vůbec izolovaná.....klidně na mě můžou spadnout :D
-mínusy- méně obsáhlý bulletin, u nás v BK NH Ostrava ještě škaredé sedačky a prostě škaredá hala...

A co vy ? Co se vám zdá lepší ?