Únor 2011

CSI XD Fakt prdel :D

28. února 2011 v 20:49 | Teri |  srandičky
Je to fakt sranda ;)
Prostě podívejte se TADY !!
Chlamu se tu ještě teď :D

28.2. 2011 - Basketmánie :D

28. února 2011 v 19:51 | Kami a trochu i T :D |  Blog a my
Ach jo ://..... celý týden se těším na basket a pak se dozvím, že v sobotu není !! Až 30. 3.... jak to mám do té doby vydržet :D! A na hokej taky nejdu, protože jsme o prázdninách pryč ://.... A navíc když jsme objevily nového oblíbence v této vážně "úžasné" :D sestavě BK NH Ostrava :D.. Tady máte ( speciálně pro N.H. i se Stuchlým -10- :D) foto ( samozřejmě upravené v picniku jak jinak :D ) :
A dneska na tréninku to byly dobré trapasy ://..... jsem se tam dobře ztrapňovala před Janáčem.. se mi pak už smál bo jsem se ho pořád lekala :D.... ale tak nevadí... Terka říkala, že si mě aspoň zapamatuje.. hmm.... A Karel samozřejmě jako vždycky trapný... dneska šel tančit hned vedle mě, tak jsem si mohla prohlídnout jaký je debil zblízka :D..... s Nikolou už to lomcovalo, ale nakonec zůstala Kuchařovi věrná xD

No nic, tak já už asi půjdu, tak se mějte a buďte rádi, že jste nepoznali ( tak trošku :D ) jednoho z těch nahoře :D....
Teďka totiž naší Nelle neřeknem jinak než Nelísku... nebo no.. rád vařím.. :D..... hej fakt normálně nový Eda Jaworek ( akorát né tak vypatlaný :D)....

27.2.2011...už jen týden :)♥

27. února 2011 v 17:46 | Terii |  Blog a my
Už jen týden a......???? Jsou jarní prázdniny a my jedeme na háčko :))
Jako už jsme to zase nemusely ale dneska jsem si pustila dvd a už se mi to líbí :D
Aspoň uvidíme h-crew ;)♥
Já už úplně vidím že v neděli tu budem úplně skákat po postelích...(jak někdo nejmenovaný jehož příjmení začíná na Š řekl....)
Jenže to prostě můžou pochopit jen ti co tam byli v létě ;)
Ne co jen jezdí na jarňáky....


Ale jediné co mě štve, je že promeškáme 2 zápasy hc vítkovice steel !!! :D
Jako to mě štve hodně....://
Ale tak tímpádem musí postoupit aby jsme je ještě viděly ;))!
To mi právě na óčku hraje při psaní tohodle článku :D

Takže už předem omlouvám tu dobu jarních prázdnin, že tu nic nepřidáme ;)
I když ani tak už tu moc často nic nepřidáváme :D

Jo a ještě nám drže palce, ať se dostaneme v létě na chatky, jo ? :D♥

Na hokeji-video :D

23. února 2011 v 15:01 | Teri |  Blog a my
:D

Kami je na lyžákůůůů...:D

22. února 2011 v 16:45 | Teri |  Blog a my


Kami je už od neděle na lyžáku...:P..a já ? Jsem tady sama doma, smutná, osamělá a pořád brečím
 jak se mi stýská xD :P....neee..:D Ale stýská se mi ;)
Kami na lyžák jela Tady !
My si každý večer voláme asi hodinu :D Tak taťka má na ní volání zadara tak s Kamčou kecáme :D
Myslím že se baví dobře ;)
Tak ji přeju ať se jí tam líbí ;)

Také hnusné ale nevadí :D

20. února 2011 v 11:50 | Teri |  Blog a my
No..podle návodu jsem si stáhla photoshop CS 3.....A zkoušela jsem písmo..no...tak se podívejte...nebo radši ani ne je to fakt nechutné...:D

kamiteri.blog.cz
kamiteri.blog.cz
kamiteri.blog.cz
kamiteri.blog.cz
kamiteri.blog.cz
kamiteri.blog.cz

kamiteri.blog.cz

kamiteri.blog.cz


Sesiny navždy...

12. února 2011 v 19:14 | T |  Blog a my
Kami.....prostě byly jsme a budeme nejlepší kámošky navždy......
To se ani nedá vysvětlit jak jsi super...:D
Jako...ale někdy mě "trochu"sereš :D
Prostě si nejlepší na světě a už se těším na naše další zážitky, večerní kecání :D a tajné lezení na"pe" :D Mikino kiko šingilo brinzo lilo mimo jsi BEST :D 
kamiteri.blog.cz

kamiteri.blog.cz
kamiteri.blog.cz

A teď trochu starší foto xD

Fakt MARAs :D

7. února 2011 v 21:53 | kami |  H+H
Dneska k nám do školy přišli  Kačani, Jurčík a hlavně Marek!! :D Nemohla jsem uvěřit svým očím :D. Rozdávali letáčky o jarních prázdninách, na které mimochodem jedeme z tanečních klubů. Seděli na chodbě a pak šli do bufetu a všichni háčkaři z naší školy se spojily a fakt "nenápadně" jsme je tam sledovaly. Nakonec se Terka přemohla na pozdrav "hambabájo" a Marek ji odpověděl :D. No nic byla to fakt síla ( hlavně pro mě tedy z blíže neurčitých důvodu :D ). No nic tady máte ještě fotku, která je právě z Terčiny třídy :
kamiteri.blog.cz

Nový dess

6. února 2011 v 14:03 | Kami |  Blog a my
Už nás ten design s naším psem Nelly omrzel, tak tady máme nový :

kamiteri
Největší změnou je záhlaví, které už není tradičně uprostřed, ale na levo. Nám se líbí, tak doufám, že i vám ;).

Moje přiznávání, jak kdyby to byla vražda :D

3. února 2011 v 21:51 | Kami |  Blog a my
kamiteri.blog.cz
Konečně tu máme ty prázniny. Fakt dlouhé. Co vůbec budeme dělat? Nejspíš asi jako každý teenager se budeme jen tak poflakovat. A odpoledne pak půjdem zase na hokej ;).
---
Teď jsme tady poslední dobou moc nebyly a hlavně já už vůbec ne. Je to hlavně proto, že dělám pořád něco jiného (ale nemyslete si, že sedím 24 hodin u FB... jen trošku :D), a hlavně nemám moc nápady a chuť sem něco přidávat. Navíc Terka se pomalu začíná přesouvat na teď už slavnější blog, který má s kamarádkama. Mají tam své vlastní videa, takže návštěvnost jim neschází. Ale já budu přející starší sestra, a tak zde máte dokonce odkaz na tento blog .
---
Jinak 31. 1. jsem byla na Pink Floydech ( revivalu ). I když pochybuju, že by to dnešní generaci milovníků J.B., L.G., M.C. atd... zajímalo. Každopádně bylo to celkem dobrý, ale není to úplně můj styl. Já mám radši..jak to říct... rytmičtější rock ( zrovna se modlím, ať si to nepřečtě někdo --- ).
Ale ono to nejde se pořád přetvařovat. A proto se teď odehraje převrat v historii našeho blogu : Poprvé ve svém životě ( no zas tak úplně ne ), ohrožena rizikem prozrazení  ( teď to přijde :D) si sem dám konečně nějakou písničku, co OPRAVDU poslouchám. Uff. Takhle to ze sebe vymáčknout - docela síla.
Asi si říkáte, že jsem magor, ale to byste mě museli znát. Nikdo by to do mě neřekl a já se vlastně ani nedivím. Moje obvyklé oblečení totiž představují úzké rifle, třičko, svetřík a nějaký náhrdleník nejlépe s kytičkami = Terranova, C&A atd. Pořád nic? Teď si vemte, že někdo takový má rád rock. No řekněte to někomu (párkrát už se tak stalo) a bude na vás koukat právě jako na magora. Takže já už to ani nikomu neříkám, a tak všichni žijí v mylné představě mého popového zalíbení právě v L.G. a dalších aktuálních hitovkách.

Pochybuju, že to ještě někdo čte, ale i tak bylo docela fajn to hodit někde na "papír". A jestli to náhodou čte ten někdo ---, tak prosím nereaguj na to jo ?? Radši dělej, že o tom ani nevíš ;).

A na závěr tady teda nějakou tu písničku dám. Přemýšlím jakou.---- Stále přemýšlím.---- To
bude chtít delší dobu.----- No asi dám sem něco "normálnějšího". Třeba co někdy hráli v rádiu. Ale co...
Jo už vím ;). Není  to sice moje nejoblíbenější skupina, ale taky to mám ráda. A ještě kdyby se tu náhodou nějaký rockový fanoušek objevil : Jo, zrovna tohle moc rockové není, přiznávám. ( to jen aby někdo nenadával, najdou se i tací ) :