Číňance rostou na hlavě rohy !!!

14. března 2010 v 17:45 | terka |  zajímavosti

Číňance rostou na hlavě rohy !!!

Hledá-li někdo důkaz toho, že je ďábel přítomen na Zemi, možná by ho zajímal případ 101leté Číňanky Žuej-fang Čangové, které se klubou z hlavy rohy.
Žuej-fang Čangové se objevila v loňském roce na hlavě malá tmavá boulička. Tehdy stoletá žena tomu nevěnovala větší pozornost. Teprve po několika týdnech si všimla, že se boulička zvětšuje a tvrdne. Nic s tím však nedělala.
Nyní se výrůstek transformoval v poctivý šesticentimetrový roh, který se již dále nezvětšuje. Aby toho nebylo málo, na druhé straně hlavy, ve velmi podobném místě co předtím, začíná Čangové růst zřejmě další podobný roh. A to už okolí tak trochu děsí.
//<![CDATA[ var data_205726 = [{ alt : "Stařičké Číňance roh prý žádné bolesti nepůsobí. ", description :"Stařičké Číňance roh prý žádné bolesti nepůsobí. ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "fotobanka Profimedia", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.profimedia.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/572/205726-free1-kp4xi.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/572/205726-original1-kp4xi.jpg", width:800, height:1085 } }]; //]]>
FOTO v celém článku !!! Je to fakt husté !!!


Stařičké Číňance roh prý žádné bolesti nepůsobí.
/* <![CDATA[ */ addPopupImages("contentArticleBox"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

co na to říkáte?

drsný
normálka
blbost

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama