nejluxusnější příbytky domácích zvířat

21. července 2009 v 10:19 | terka |  zajímavosti

Nejluxusnější příbytky domácích mazlíčků v mnohém předčí lidská obydlí

Domy na stromě, na vodě, pod zemí... architektům a designérům už pomalu dochází dech. Svou fantazii tedy přesunuli do nového oboru a pustili se do navrhování nevšedních domovů pro domácí mazlíčky. Pokud považujete hotel pro rybičky a psí boudu za 7,5 miliónu korun za zbytečnost, raději dál ani nečtěte.
Ačkoli se nejedná právě o vybraný výraz, jiné označení než "úlet" si projekt psího luxusního apartmánu nezaslouží. Zámožná milovnice psů z Anglie se rozhodla, že nebude na svých dánských dogách šetřit a když si pořizuje futuristický dům za 1,4 miliónu liber (asi 42 miliónů korun), nechá k domu navrhnout ve stejném duchu i psí boudy.
Žádný návrh luxusního apartmánu, ale psí bouda


A tak se v jejím projektu objevuje hypermoderní chovatelská stanice, za jejíž pořizovací cenu by v Česku člověk postavil dům vyšší kategorie. Bouda pro dogy totiž bude stát v přepočtu 7,5 miliónu korun a bude mít vlastní plazmovou televizi, lenošku a lázně.
Dvě dogy mají k dispozici vyvýšené pelíšky potažené ovčí houní s výhledem na zahradu. Přitom mohou poslouchat hudbu z aparatury, jejíž hodnota přesahuje 450 tisíc korun, nebo sledovat obří plazmovou televizi. Po celém domě a stejně tak i "boudě" jsou instalovány kamery, které dovolují monitorování pohybu členů rodiny on-line.
Domácí mazlíčci si zaslouží pohodlí

Bydlení v nočním stolku

Takový luxus si však může dovolit málokdo, mnohem dostupnější jsou speciální pelíšky korespondující s vybavením domu. Máte v obýváku veškerý nábytek z mahagonu a nehodláte se dívat na ušmudlaný psí pelech v koutě? Pořiďte svému mazlíčkovi mahagonový příbytek, který zároveň poslouží jako noční stolek nebo podstavec pod televizi.
I psí pelíšek může korespondovat s vybavením bytu

Někteří psi si potrpí na masivní dřevo elegantních tvarů
Netroufnete-li si přímo na dřevo, poslouží vašemu mazlíčkovi bouda z plastu.
Netroufnete-li si přímo na dřevo, poslouží vašemu mazlíčkovi bouda z plastu.

Zlaté rybky na to mají

Nejluxusnější zařízení si ovšem vysloužily zlaté rybky v pětihvězdičkovém hotelu holandské cestovní kanceláře D-reisen. Pro VIP hosty jsou k dispozici plážové sety, tobogány i tenisové kurty. Čtyřpatrová futuristická stavba nabízí řadu špičkových apartmánů, garáže a relaxační háj. A tak se zlaté rybky mají lépe než čím dál větší část lidských turistů.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti náš blog?

Je pěkný.
Ujde.
Hnus.

Komentáře

1 john john | Web | 21. července 2009 v 10:26 | Reagovat

super!...máš krásný blog!!..podívej se prosím i na můj,pokud se ti líbí Lady GaGa,určitě tam toho najdeš hodně,dík ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama